Enişte hakkını helal et

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Enişte hakkını helal et
enişte itiraf enişte itirafı itirafları
Fazla uzun değil geçen senelerin birinde halam öldüğü için hemen enişteme bir hanım buldular.
Şeyi ölmesin diye zaar:D Kadınlar rahibe ya beklerler. kocaları ölünce....:ang:

veee yeni gelen cici hala kızkardeşime bir iftira atma cesaretinde bulunmuş. Nerden bilsin evde 7 melek değil 7 cadının olduğunu. Yapmış bir hata işte:laugh:

Bu kulağıma akşam işten dönünce kızkardeşlerim tarafından söylendi. EEEE niye bekliyorsunuzki kadının evine gidelim dedim.

Sabah olsunda gidersiniz dedi annem. Yok anne sen sabah git. biz şimdi gidiyoruz dedim.
Babam sordu kızlarrr nereyeee??:nur:
-Baba şampuan kalmamış alıp gelelim.
-Yavrım şampuana hepiniz birdenmi gidiyorsunuz dedi.
-Canımız sıkıldı birlikte çıkıyoruz diye çıktık evden.
ve kızları toplayıp bir taksiye attım. :m0rphine:
Geldik cici halanın evine..
-Tık Tıkkkkkkkk kisme yokmuuuuuuuuu:date:
- Hu huuuuuuuuuuuuuuu
-Abla ses yok, bunlar evde yoklar.
-Napcaz şimdiiii
-aaaa abla bir yerden düğün sesi geliyor. bu kadın orda olabilir. (mahalle düğünü yapılıyor yakın bir yerde belli)

-Hadi oraya gidelim (ben)
Toplandık bdüğün evine geldik. kına gecesi yapılıyor belli. Oğlan evide geldimi o arada iyice bi kalabalık oldumu ortam.
Allahım kadını nasıl bulacağım diye kafayı yiyorum.
Kızlardan birinden bir ıslıkkkkk
-Abla gel burda.
Hemen göstediği yere baktım.:abo:
Kadın orada oturuyor. Direk sessizce arkasına gittim. Sen biraz dışarı gel dedim.
Kadın nara döndü. Kıpkırmısı kesildi. Onun iftiralarını anneme yetiştiren kadında yanındaydı
Onu bir korku aldı kaçtı:D
zaten onla işimiz yoktu. Gümbürtüye gider diye kaçtı sanırsam:D
Neyse baktım kadın kalkmıyor. Korktu tabi..kaşınma
Valla dedim ister Kalk ister kalkma. 3 e kadar sayıyorum. Yoksa ben burda devam edeceğim.
Kadın ta tık yok. Eeee senmisin benle muhatap olmayan.
Saçlarını aynen elektro şok yaptım ellerimle. Sanki suda ceryana çarpılmış gibi havalandı saçları..
Sonrada tutup düğünden kapıya attım..
Düğün ahalisinden bizide tanıyanlar var tabii. Babam çok otoriter biridir. şaştılar zaten bizi o saatte orda görünce.. (babam duysa zaten doğrardı bizi)
-Dokunmayın dediler. o kızlar buraya gelecek kızlar değiller. Birşey yaptıki bu kadın bunlar toplanıp gelmiş. dediler..

Eeeee bunu duyan ben bir meydan dayağı yaptımki elime koluma sağlık. Kızlarıda gözcü diktim. bizim akrabalardan gören olmasın diye..

Sonunda bir taksi çağırdılar attılar taksiye bizi. Nolur gidin kadın ölecek dediler..
Eve geldik..
Babam noldu kızım geç kaldınız dedi.
Baba istediğimiz şampuan yoktu başka yerlere baktık dedik.

Babam bir kaç gün sonra geldi. Yaa dedi bir tuaflık var. Enişte ile yeni gelen hanımı beni görünce yol değiştiriyorlar. Anlamadım bu işi herzaman selam verir elimi öperlerdi diyor:D

Birgünde bir akraba senin kızlar geçen buraya gelmiş demiş babama. babamda ne kızı yaa. Benim kızlarım gelmez sen beznzetmişindir demiş:D:mery:

Bundan eniştemin ne kadar haberi oldu bilmem. Eniştem öldü.
Ama beni çok severdi. Karısını o hale getireceğimi en son benden tahmin ederdi sanırım:)

Son düzenleme:
anammmmmmmmmm delü karı dedim ay resmin yeterdi herhal dayağa gerek kalmazmış yani hahaha allah iylini versin emi yazık kadına vah garibim nereye geldiğini anlamamış ayy hahah ellerine sağlık hayatta dayanamadığım 2 şey var haksızlık vede iftira hahaha

Ayy handancam sen nesin bööle ayy cadı az kalır ne cesaret bu yav vallahi ayakta alkışlıyorum :):handanca:

Sevgiler,saygılar.hayalden..:hayal:

Not***Dayaklık işim olursa direk seni çağıracağım bilgin olsun :Dhahaha

ELLERİNE SAĞLIK OKURKEN BEN DÖVÜYOMUŞUM GİBİ GELDİ DÖVMEK İSTEYİPTE DÖVEMEDİKLERİM GELDİ AKLIMA HEMEN ARADA BABACIM OLAMASA DÖVERDİMDEOZAMAN NEYSE BABAMDA RAHMETLİ OLDU DÖVMEYE KALKSAM ORDA BABAM RAHAT EDEMEZ NEDE OLSA ÇOCUKLARININ ANASI İİ YAPMIŞIN OHHHHHHHHHH ÇOK İİ OLMUŞ ohyandan

Geri