Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Enteresan Atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Enteresan Atasözleri istiyorum sizden yeni ve güzel olursa çok iyi olur arkadaşlar :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Enteresan Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. enteresan cevaplar

enteresan cevaplar

ünlü çiftimiz bergüzar korel ile Halit Erginç artık aşklarını kameralr önünde yaşamaktan pek çekinmeselerde olaya değişik bi bakış açıları olduğunu dile getirdiler.... 'YAZILI BASIN SORUN DEĞİL!' BERGÜZAR KOREL İLE HALİT ERGENÇ’İN “BİNBİR GECCE” DİZİSİNDE BAŞLAYAN AŞKLARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR.. Önceki gecce Levent Yüksel’in bir mekanda verdiği konsere giden sevgililer, ünlü sanatçının...
  2. Enteresan?

Enteresan?

Prof. Dr. Çiğdem Kağıtçıbaşı ( tanımıyorum kendisini ve tanımak da istemem bundan sonra) ile yapılmış bir röportajdan bahsedeceğim. Başlığı da "İmam Hatiplere neden kız öğrenci alıyorlar kadın imam yok ki!" Zaten bir kadın karşı çıkabilirdi buna diye gülümsedim alışmışlığın verdiği bir edayla. Bazı alıntılar yapmak istiyorum: "1970'lerden itibaren kızların din eğitimine...
  3. enteresan fotoğraflar

enteresan fotoğraflar

enteresan fotolar enteresan fotoğraflar resımler melekler size enteresan resimler buldum sizde bulduğunuzu paylaşabilirsiniz çocuk çılgınlığından ölecek:)
  4. Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

Çok güzel Enteresan İlginç Atasözleri

Enteresan Güzel Atasözleri, Enteresan İlginç Atasözleri, Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda bizden ilginç yani enteresan atasözleri isteyen misafirimiz için ve elbette ki siz sevgili üyelerimiz için de birbirinden ilginç ve güzel olan enteresan atasözlerini paylaşıyoruz. Dünyada kusursuz iki insan vardır. Biri ölmüştür, öteki ise doğmamıştır. Dostunun alnındaki sineği baltayla...

Sayfayı Paylaş