Etiketler:
  1. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28

epidural normal dogum yapan arkadaslar nasil gecti dogumunuz paylasirmisiniz?????

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında ahueda tarafından paylaşıldı.

Epidural normal dogum yaptim fakat benim cok zor gecti ve bu yüzden 2nciye hamile klamaktan korkuyorum

cünkü dogumdan cok korkuyorum :uhu:

Epidural normal dogum sizlerde nasil gecmisti paylasirsaniz sevinirim......................

epidural normal dogum yapan arkadaslar nasil gecti dogumunuz paylasirmisiniz????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dans nasil dogdu

dans nasil dogdu

Dans nasıl doğdu? Dünya bir ritimle ortaya çıktı ve evrenin bu ritmi hala devam ediyor. Yeryüzünde hareketin ilk başladığı andan itibaren insanın içinde bu ritim vardı. İnsanlar ilk çağlarda ses çıkarmasını biliyorlardı ve bir hayvan gibi içgüdüleriyle hareket ediyorlardı. Bir süre sonra bir şeyleri almak ya da dertlerini anlatmak için işin içine hareketi soktular. İşte o andan itibaren dans...
  2. Uykunuz nasil arkadaslar?

Uykunuz nasil arkadaslar?

Benimki inanilmaz hafif, her citirtiya uyanirim :D
  3. canım ablam iyiki dogdun

canım ablam iyiki dogdun

ablaya doğum günü mesajı ablama doğum günü mesajı ablaya mesajları ablama mesajları abla Bugün hayattaki en degerli varlıgım ablacıgımın dogum günü canım ablam iyiki varsın iyiki hep yanımda oldun gerci simdi kocişin yanındasın ama olsun bugün gelcem yanına seni çok sevviyorum benim küçük annem
  4. komik dogum

komik dogum

ben ikizlerime hamileydim son aylarımız zor geçti hastanede yata yata.o gün birdenyatıyorudum annamlerde tabi birden suuym boşalınca ne yapcegimizi sapııtık benimle kimse gelmdi doguma bi babam..:)çünki hepsi evdekilerin şoktan biribirlerine girimişler ev vahşet kan heryer.neyse babamla giitk biz asansöre bindik tabi ebni aşgıda halimi görüp kimse ne oluyo demio hastahanede yol şurda kaderş...
  5. Iyiki Dogdun CEMOS.....

Iyiki Dogdun CEMOS.....

Evet melekler bugün Sevgili CEMOS`un DOGUM GÜNÜ.. Sevgili CEMOS iyi ki doğdun. Sağlık, başarı, aşk, mutluluk kısacası hakettiğin her şey yeni yaşında seninle olsun! Bir yıl daha bitti, ama sakin üzülme zaman çabuk geçiyor diye.. Unutma ki herkes ayni şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım harika bir yıldı dersin.. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice...

Sayfayı Paylaş