Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...

RefRa

Daimi Üye
Üye
Epilasyon aleti kullanandan tavsiye istiyorum...
epilasyon aleti tavsiye epilatör tavsiye batık yapmayan epilatör epilasyon cihazı 2011
Kızlar ben epilasyon aleti almak istiyorum. Bi öneriniz var mı şöyle fazla can yakmayan bi kaç aparatı olanlarından :D:D Bana biraz tavsiyede bulunursanız çok sevinicem :)

canım ben uzun zamandır kullanıyorum gayette memnunum gerçi bende pek bişi yok ama :D:D

ben braun kullanıyorum ama sen acısız bişii istiyosan buzlu olanları var ve hassas bölgelere göre değişik başlıklı olanları var onlardan almanı tavsiye ederim.

açıkcası ben epilasyon aletlerinin hiç birini tavsiye etmiyorum canım.. hem tüyü kalınlaştırıyo,çoğaltıyo, hem batarak çıkartıyo hemde çok can yakıyolar.. benim evde var braun 4 başlıklı artık kullanmıyorum 3 4 kez kullandım memnun kalmadım duruyo öylece.. sir ağdadan şaşma derim...;)

ben yeni aldım canım sudada kullanabiliosun köpük yapıosun falan sonra alıosun hem cildini yumuşatıo hemde acısız alıosun tavsiye ederim

çok başlılısı biraz pahalı ama tek başlıklısın 100-60 arası bulabilirsin

Moderatör tarafında düzenlendi:
tek sıkıntısı bence batık olması derinin altında kıl kalabilio onuda arada jiletle alırsan düzelebilir kıllar cok uzun olursa kırar ve kalınlastırır

sonuçta epilasyon aletlerinin içindekiler cımbız ve bilindiği üzere cımbızla alınan kıllar kalınlaşır.. ayrıca kılların batık çıkması da cabası...

Geri