1. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  Erdem Yener Ne Ameliyatı Oldu bilen var mı

  Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

  Merhaba arkadaşlar ben sizden Erdem Yener Ne Ameliyatı Oldu bu konuda bilgi istiyorum aranızda Erdem Yener Ne Ameliyatı Oldu bilen var ise bana yazsın.

   
 2. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Erdem Yener neden ameliyat oldu
  Erdem Yener sağlık durumu


  İnsanlar Alemi dizisinin başarılı oyuncusu Erdem Yener Ses tellerindeki kistten ameliyat oldu. Ameliyatı başarılı geçen oyuncunun bir süre konuşması yasak.  Oyuncu kısa süre sonra eski sağlığına kavuşacak ve işte Erdem Yener'in diliyle değil eliyle söyledikleri :)

  Erdem Yener ‏@ERDEMYENER: hey hastaneden bildiriyorum. taş gibiyim. operasyon başarılı. bi süre konuşmak yasak. o şekil.

  Erdem Yener ‏@ERDEMYENER: hepinize çok teşekkür ederim. mention'lar oku oku bitmiyor. iyi geldi gergin gecede. hepinize güzel bi hafta diliyorum.
   
Erdem Yener Ne Ameliyatı Oldu bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Açılama Nedir bilen var mı?

  Açılama Nedir bilen var mı?

  Merhaba size bir sorum olacak tabi cevap verirseniz bende Açılama Nedir öğreneceğim evet sorumu cümle içersinde sordum ama bir daha net olarak sorayım Açılama Nedir aranızda bilen var mı?
 2. Açınmak Nedir bilen var mı?

  Açınmak Nedir bilen var mı?

  Merhaba kızlar size geçenlerde duyupta anlamını bilmediğim ve merak ettiğim bir kelimenin açıklamasını sormak için yazıyorum acaba aranızda Açınmak Nedir bilen var mı?
 3. Açınsama Nedir bilen var mı

  Açınsama Nedir bilen var mı

  Merhaba ya ben bi kelime duydum da anlamını bilmiyorum merak da ediyorum acaba Açınsama Nedir biliyor musunuz biliyorsanız bana da yazın anlamını
 4. Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

  Oruk Nedir ? Var mı Bilen ?

  oruk nedir oruk ne demektir Sevgili melekler, yine herkesçe bilinmeyen yöresel bir lezzet oruk nedir bahsedeceğiz sizlere. Oruk, Hatay mutfağının ana yemeklerinden biridir. Et, bulgur, baharat yoğrulup elle oyulduktan sonra içine ceviz veya fıstık ile yağda kavrulmuş kıymanın doldurulup kapatılarak fırında veya yağda kızartılmasıyla yapılan bir çeşit içli köftedir. İşte orukla ilgili diğer...
 5. Selvi Boylum Neden Mahkemelik oldu bilen var mı

  Selvi Boylum Neden Mahkemelik oldu bilen var mı

  Kızlar bu selvi boylum isimli dizi için mahkemelik olduğunu söylüyorlar bir kaç haber sitesinde de okudum acaba bu dizi neden mahkemelik oldu tam detayı bilen varsa benimle paylaşabilir mi ?

Sayfayı Paylaş