Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  ergenlik izleri bulunan derilerde kuru ozon gazı tedavisi

  Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  su çiçeği izlerinin tedavisi yara izlerini ne geçirir ozon gazı tedavisi yüzdeki yaralar için maske ozon maskesi Kuru ozon tedavisi ergenlik izleri bulunan derilerde çokiyi son uçlar vermektedir.
  Alman kimyager Schönbeİn tarafın*dan ozonun bulunması, 1840 yılına dayanır. Halk arasında “süperoksijen” diye bilinen bu gaz, uzun yıllardan beri mikrop öldürücü ve canlandırıcı özel*likleri nedeniyle tıp alanında ve son olarak estetikçiler tarafından bazı bozuklukları iyileştirmede kullanılır.
  Yüz Tedavisinin İlkeleri
  Bu tedavide nemli ve sıcak ozon*dan farklı olan kuru ozon, enstitüde yüzün bakımı sırasında kullanılır.
  Tedavinin değişik etapları
  • Yüz tamamen temizlenir.
  • Tonik bir losyon uygulanır.
  • “Bitki kabukları” deriyi daha iyi hale getirmek ve yüzeydeki ölü hücreleri yok etmek amacındadır.
  • Derideki işlem, hafif çimdikler ve özel bitki özleriyle nemlendirilmiş parmak*larla yapılır. Bu çimdikler, derideki engelleri aşıcı ve böylelikle, ozonun daha derinlere işlemesini sağlayacak Özellikleri bulunan biyolojik maddenin iyice işlemesine yardımcı olur. Hafif .bir kan hücumu oluşabilir.
  • Kuru ozon, ilgili bölgelere, ucunda bir borusu bulunan özel bir alet yardımıyla 10 dakika boyunca, deriden aşağı yukarı 1 cm. uzaklıktan sıkılır.
  • Tedavi bir maske ve her defasında özel kremlerin uygulanmasıyla bitirilir.
  • Bu bakım, oksijen ve aktif madde özleriyle hücreleri harekete geçirir. Sonuçlar
  Yüzün Canlanması:
  Oksijen ve aktif maddelerin gerçek*ten gençleşmiş yüz üzerinde uyarıcı etkileri vardır. Deri eski eiakstikiyetini ve esnekliğini bulur, daha iyi nemlenir ve renklenir.
  Arzulanmayan Bazı Renklenmelerin Azaltılması
  Kuru ozon tedavileri, aşağıda sözü edilen deriler üzerinde çok net, çok temiz bir onarım meydana getirir.
  - esmer lekeler, bunlara bergamut kokulu kremler neden olur ve güneşe çıkınca oluşur.
  - sarı lekeler (chloasmas), genç gebe kadınlarda ve hap kullananlarda görü*lür.
  Yara izlerinin onarılması:
  Yalancı çiçek hastalığı, yanık izleri gibi bazı yara izleri erken tedavi ile (dokular eski sağlığına kavuştukları zaman), tamamiyle onarılabilirler.
  Tedavinin Süresi
  Bir yüzün canlanması, yenileşmesi için, 4 ila 8 gün arayla 5 seans uygulanmalıdır. Yara izleri, için, seans sayıları derinin cinsine göre değişir.
   
ergenlik izleri bulunan derilerde kuru ozon gazı tedavisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. ozon gazının faydaları

  ozon gazının faydaları

  ozon gazının faydaları ozon tedavisinin faydaları tedavisi gazı Maltepe'de yeni açılan ozon gazı ile tedavi merkezi Ozon Club, kısa sürede ünlülerin uğrak yeri oldu. Ozon gazının vücuttaki kanın yenilenmesinde, saç bakımında, saunada ve birçok hastalığın tedavisinde kullanıldığı merkeze gelen ünlü manken Tuğba Altıntop da kanını temizletti. Altıntop, "Çok iyi hissediyorum....
 2. Ozon gazı mucizesi

  Ozon gazı mucizesi

  Kuru ozon tedavisi ergenlik izleri bulunan derilerde çokiyi son uçlar vermektedir. Alman kimyager Schönbeİn tarafın*dan ozonun bulunması, 1840 yılına dayanır. Halk arasında “süperoksijen” diye bilinen bu gaz, uzun yıllardan beri mikrop öldürücü ve canlandırıcı özel*likleri nedeniyle tıp alanında ve son olarak estetikçiler tarafından bazı bozuklukları iyileştirmede kullanılır. Yüz Tedavisinin...
 3. Ozonla saç tedavisi

  Ozonla saç tedavisi

  ozonla saç tedavisi Günümüzde saçla ilgili bazı tedavilerde artık ozonla tedavi yöntemi uyguyanmakta .Peki nedir bu ozonla saç tedavisi hangi durumlarda işe yarar ve sonuçları ne kadar etkilidir işte cevaplar arkadaşlar:) Saç dökülmesinin en önemli sebeplerinden biri kan dolaşımının azalmasıdır. Ozon gazı verilerek uygulanan bu tedavi yöntemi sayesinde, kafa derisindeki saçsız veya saçların...
 4. Ozon yağı sivilce izleri

  Ozon yağı sivilce izleri

  Ozon yağı ve sivilce izleri üzerinde ki etkisi hakkında kaynak bulamadım hiçbir yerde bir yardımcı olun!
 5. Ozon tedavisinin yararları nelerdir?

  Ozon tedavisinin yararları nelerdir?

  Ozon terapinin bilimsel olarak kanıtlamış olan, fiziksel sorunlarımıza en temelden getirdiği çözümler sonucunda, ilk bir kaç seans dan sonra dahi görebileceğiniz olumlu ve pratik etkilerden bazılarını şöyle sıralayabiliriz; – Hücre ve dokulara giden kan dolaşımı artar. – Deri de artan kan dolaşımı ile birlikte cilt yenilenir, temiz ve pürüzsüz görünüm sağlanır. – Bağışıklık sistemini...

Sayfayı Paylaş