1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Erhan Ufak kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erhan ufak kimdir erhan ufak nereli erhan ufak kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, kurtlar vadisi, güllü erhan

"Kurtlar Vadisi"nden aşina olduğumuz başarılı oyuncu Erhan Ufak hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

< Konu Resmi..>

Erhan Ufak Türkiye/ Mesleği Sinema oyuncusu Kurtlar Vadisi'nde Güllü Erhan'ı canlandırmıştır. Necati Şaşmaz'ın (Polat Alemdar) halasının torunudur.

Filmografi

Kurtlar Vadisi Pusu 2007, Güllü Erhan - Dizi (Showtv ) (süre: 6 Bölüm devam)
    Kurtlar Vadisi: Terör, 2007, Güllü Erhan - Dizi (Showtv) (süre: 1 Bölüm - Yasaklandı)
    Kurtlar Vadisi Irak, 2006, Güllü Erhan - Sinema
    Kurtlar Vadisi, 2004-2005, Güllü Erhan - Dizi (Showtv, KanalD) (süre: 97 Bölüm)

Erhan Ufak kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erhan Güleryüz - Gecekondu

Erhan Güleryüz - Gecekondu

Gecekondu hasret gitmez karşımdan Çok ağlasam geçmez, aşkım başımdan Senin için her gün bin defa ölsem Ben ölürüm, aşkım ölmez zülfümden ayrı Senin için her gün bin defa ölsem Ben ölürüm, aşkım ölmez zülfümden ayrı Yosun olmuş gözler durgun sularda Sensiz olmak varmış bir gün dünyada Yosun olmuş gözler durgun sularda Sensiz olmak varmış bir gün dünyada Senin için her gün toprağa düşsem Bir...
  2. Erhan Güleryüz - Cancazım

Erhan Güleryüz - Cancazım

Oturup anlat desen söyleyecek sözüm yok Nerelerdeydin desen var olduğum bir yer yok Bana bir haller oldu sen gittiğinden beri Soğudum bu şehirden düşünüp o günleri Canım cancazım canım acıyor Canım cancazım seni düşününce Canım cancazım içim acıyor Canım cancazım seni düşününce Yanar dağlar gibi kavruluyor içimde aşkın Yanar dağlar gibi patlayacak yüreğimden gözlerime Ne olur kızma bana ne...
  3. ufak seyleri dert etmeyin hepside ufak seylerdir

ufak seyleri dert etmeyin hepside ufak seylerdir

ufak şeyleri dert etmeyin hepside ufak şeylerdir şeyleri dert etmeyin hikaye ile ilgili hikaye 01. Ufak şeyleri dert etmeyin. 02. Kusursuz olamayacağınızı kabullenin. 03. Rahat ve ılımlı insanların çok başarılı olamayacakları düşüncesini bir yana bırakın. 04. Olumlu ve olumsuz düşünce kartopunun çığ gibi büyüme etkisini göz önüne alın. 05. Sevgi kapasitenizi geliştirin. 06. Unutmayın:...
  4. Minik yavrularımıza ufak hediyeler

Minik yavrularımıza ufak hediyeler

oyuncak ayılar oyuncak arabalar Melekler 'im çocuklarınızala aranız nasıl.Eğleniyor musunuz birlikte vakit geçirirken.Onlara ufak hediyeler alıp mutlu etmek isterseniz burda onların zevklerine göre oyuncaklar var minik melek kardeşlerim oynasınlar diye :) Onların yerinde olup mutlu mutlu oynamak isterdim :):pasi::pasi:...

Sayfayı Paylaş