Erişim Engeli Getirilen Haberleri Biliyor musunuz ?

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Erişim Engeli Getirilen Haberleri Biliyor musunuz ?

Türkiye'de erişim engeli getirilen haberlerden haberiniz var mı kızlar ?

Ah güzel meleklerim ahhh, neler oluyor canım ülkemde. Bizler böyle olacak insanlar mıydık. Ünlü hacker grubu Anonymous bizi ağzına bir dolamış var ya anlatamam sitlere bugünün sıcak haberini twitterden görün isterseniz ben bişey demiyeyim. Cumhurbaşkanı sayın Erdoğan'la ilgili twitler atıp duruyorlar. Yani birileri bizimle dalga geçiyor bizler bunları haketmiyoruz ama yasakçı zihniyete karşıyım ben. Doğru ya da yanlış bilemem ama siz bunları yasakladıkça acaba doğru mu demekten alamıyoruz kendimizi. Yani doğrudur öyle ise diyoruz başka bişey demiyoruz.
erişimini engelledim.jpg

Bir kişi sizde olmayan bir durumla ilgili dalga geçse siz ne yaparsınız engeller misiniz kızar mısınız yok ya mı dersiniz bilemiyorum ama malesef hükümet direkt olarak haberi yapan internet sitelerine erişim engeli getiriyor. Tv'ler de malesef bunları yazamıyorlar bile. Her ne ise şimdi ben sizlere belki haberinizin olmadığı bazı erişim engeli getirilen haberleri yazmak istiyorum kızlar.

Türkiye'de Erişim Engeli Getirilen Haberler Olaylar
  • Bilal Erdoğan ile ilgili imam hatipten arkadaşı haberine.
  • Bi seyyar satıcı kendini yakmıştı ona.
  • Medipol üniversitesine ait otopark haberine.
  • İBB metro için kullanacağı krediye haciz haberine.
  • Gıda ihalesi hep AKP li haberine
  • Oda Tv'nin yaptığı istirmarcı şeyh haberine
  • Duygu Delen'in ölüm haberlerinden bazılarına.
  • Ekşisözlüğün bazı içeriklerine.
  • Yine Komşusunun köpeğini silahla öldüren Alp Erkin ile ilgili habere.
  • Berat Albayrak ile ilgili bazı haberlere.
  • Dilpolamasının sahte olduğu söylenen Hamza Yerlikaya Haberlerine

Bir çok habere erişim engeli getiriliyor. Vatandaş olarak aslında bizlerin haber alma özgürlüğü var ama malesef basında dünyada sonuncu ülkelerden birisiyiz. Hep birileri, ya bana bişey olur ise diye düşünüyor, medya patronları da gerçeği yansıtmıyor. Bu aşılar ile ilgili geldi mi gelecek mi diye bir çok şey konuşuluyor geldi deniliyor okuyoruz sağdan soldan ama ne olduğunu gerçek anlamda bilemiyoruz.

Yazık gerçekten çok yazık arkadaşlarım. Bunlar bu ülkede yaşayan bir Anne olarak benim içimi acıtıyo. Sahi nası gidiyor hayat. Sizin hayatınızda da böyle erişim engeli yiyen kaynanalar görümceler kişiler var mı neden engellediniz anlatmak ister misiniz ? Kendimle ilgili söyleyeyim misal ben o malum şahısı hem bu dünyada hem de ahirette engellemiş durumdayım. Bir insanın içi bu kadar kötü olabilir mi ? Yaşarken yükürken nefes alırken bir insandan kötülük akar mı ? Kim demeyin o kendini biliyor :D:D

ERİŞİMİNİ ENGELLEDİM ne olacak şimdi ? Sen kimin erişimini engelledin ya da engelemek üzeresin meleğim ?

Son düzenleme:
Geri