Erkeği elde etmek değil de elinde tutmak

ukalayazar

Yeni Üye
Üye
Erkeği elde etmek değil de elinde tutmak
bir erkeği kıskandırmanın deli etmenin yolları neler
Ohaaa bunun cevabını biliyorduysan ve söylemediysen yolarım sçını başını demenizi duyar gibiyim...

Sakin olun tam buldu denemez ama deneyim ve gözlemlerimi yazıcam işte.Artık birbirinden hoşlananlar birbirlerine kur yapmak yerine inatlaşıyorlar , birbirlerini kıskandırmaya, sinirlendirmeye çalışıyorlar.Gerçekten bak.Artık insanların sevgi pıtırcıklarıyla dolu olan yanı değil de en mazoşist en egoist yanları çalışıyor.Kadınlar için durum daha zor olmasına karşı , kullanacağı kozlar daha fazla olduğundan bir açıdan da şanslı sayılır...

Erkekler deli etmeyi seviyorlar bu kesinde , kendileri için mi deli olsun istiyorlar kendileri delirttiği için mi deli olsun istiyorlar daha çözebilmiş değilim.Geçen benim ki - yani benim uyuss sevgilim - ağzından kaçırdı ; seni sinir etmeyi herşeyden çokk seviyorum.Tabi ben bir afalladım falan.Zönk dedim noluoo bee.Hiçbirşeyi değil bunu mu seviyon en çok.Ama öğrendiğimde iyi oldu , oyunun kurallarını belirledim bende.Vur kaç oynuyoruz artık...Bir böyle ilgi gsteriyorum şımartıyorum , bir de arkadaşlarımla vakit geçirip kıskandırıyorum.Vallahi kıskanıyor.sizden en hoşlanmayan erkeğe bile üstüste 1 hafta ilgi gösterin sonra sırtınızı dönün hemen yokluğunuzu hissedecektir, denedim eminim.
Bizim oyunun zor yanları da var ; yiğidi öldür hakkını yeme derler, o nalet çocukta bazen beni öyle umursamıyormuş gibi davranıyor ki...ölcek olsam o nun o gün farketmeyeceğini düşünüp başka bir gün ölürüm.

Son zamanlarda bir de yeni huy edindi...O na sorduğum soruları kendi cevap vermeden topğu bana atıyor , kendi kendime yeniliyorum.En basit bişey de bile yaa.Beni seviyo musunn yaaa deyip şımarmaya kalksam hemen cevap geliyor
- sence...
Töbee ya, evet deyip geçse gebercek sanki.Ama yooook demez illa benim şalterlerimi attıracak.Bilmem bilsem sormam.
- peki kendininkini biliyor musun - bu da sen beni seviyor musun un yandan yemiş versiyonu gibi sorulan bir soru ama aynı yola ıkıyor, edepsiz daha bana cevap vermeden bana soruyor -

- evet kendiminkini biliyorum.İyi o zaman ikimizde kendimizi biliyoruz, ikimizde birbirimizi bilmiyoruz...ödeştik , ama bilmemi istersen dinleyebilirim.
Bu cümleden sonra hiç erinmeyip şap diye tokadı basmak gerek aslında.

. . .

Oyunu kurallarına göre oynayın ve ilk pes eden olmayın.Tamam arada tavizler verin bu oyunun hareketini artırır ama pes etmeyin.Ne kadar çok inat ediyorsunuz o kadar çok isteniliyorsunuz...

Geri