Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Benim hikayemde sizin gibi tanisma asamasindayiz dun ilk defa konustuk kendi beni dinliyor benim sorulari mi cevapluyor her yanitima peki diyor beni seviyor musun dige sordum daha bilmiyorum dedi zaman gostericek dedi bende hoslanmiyor musun dedim evet dedi bir komik animi yazarak soykedim guldu ama oyke boyle degil sonra neden guluyorsun dedim kotu oldum dedim ya vallah ona degil yazdigin komik bir aniydi dedi hemen tmm bak vallah ondan guldum dedi hemde dogum gunumuz annesiyle ayni gun

SIZCE BENI SEVIYOR MU ???

CVP

benim de aşık olduğum biri var onu görünce elim ayağım birbirine girişiyor resmen ya mesela o çocuk çalışkan birazcık derste felen bana bakıyo mesela bu cuma mat hocası onun yanına otur dedi hoca öuyle deyincede o heyecanlandı böle hareketleri değiştimim desem ne desem

BENDE BİR ÇOCUĞU SEVİYORUM ÇOCUĞA İLK SENİ SEVİYORUM DEDİĞİMDE BEN ESKİ OKULUMDAN BİRİNİ SEVİYORUM DEDİ SONRA BİZİM OKULDAN BİRİYLE ÇIKTI AYRILDI TENEFÜSLERDE BANA BAKIYOR BEN NEREYE GİDERSEM ORAYA GELİYOR TUALETE GİDİYORUM ORANIN ÖNÜNDE BEKLİYOR. AMA KİMLE ÇIKARSA ÇIKSIN KİMİNLE AYRILIRSA AYRILSIN UMRUMDA DEĞİL ÇÜNKÜ BEN ÇOK SEVİYORUM ONU VE NEDENSE DİĞERLERİNDEN ÇOKKKK EN ÇOK BUNU SEVDİM. BEN ONU SEVMEYİ BIRAKIRIM ODA ÖLÜNCE YAAA BEN ONUN İÇİN CANIMI VERİRİMMMM...... TC:sarilma:

Okulda bir çocuk var yan sınıfta.Bana seni seviyo dediler.sonra birisine sordurttum.ben onu tanımıyorum dedi.Şİmdi beni tanıyo mu? seviyo mu? Ayrıca dün de arkadaşıma telefon numarasını benim için vermiş diyor (pek güvenmiyorum o arkime) ?

KAFAM ÇOK AMA ÇOK KARIŞIK Bİ ÇOÇUK BENİ SEVİYOR HERHALDE BENDE ONU SEVİYORUM AMA BEN HAYATIMDA KİMSEYLE ÇIKMADIM Kİ YANLIŞ YAPMAKTAN ÇOK KORKUYORUM DERSTE HEP GÖZ GÖZE GELİYORUZ KENDİMİ ONLA ÇIKMAK ZORUNDA KALDIĞIMI HİSSEDİYORUM ÇÜNKÜ Bİ ÇOCUK VAR BENİ SEVİYODU ŞİMDİ BAŞKASIYLA ÇIKIYOR BANA HEP SENİ SEVİYORUM DİYODU MEĞER HEPSİ YALANMIŞ NE YAPMALIYIM HİÇ BİLMİYORUM DERDİMİ PAYLAŞSAM BİLE DERMAN BULMAK İMKANSIZ BAZI YARALAR NEKADAR FAZLA SARARSAN SAR O HEP KANICAKTIR

bence sen bu sevdadan vazgeç bu erkekler kıları kullanıp atarlar onuseviyorsan hıc ona bakma eğer o sana bakıyorsa ona sor sen niye hep bakıyorsun de acaba ne soyliyecek ona gore onu sev olurmu sana dediklerimi yap olurmu

aşk gerçekten de tesadüfle başlıyor .bir yerde tanışıyorsun sonra ondan hoşlanıyorsun gözlerin her yerde onu arıyor o olmayınca hayatın anlamı da olmuyor ama bazen öyle şeyler yapıyor ki ondan uzaklaşmak istiyorsun ama yapamıyorsun ne yapsan olmuyo ondan vazgeçemiyorsun obeni seviyormu bilmiyorum . ama ben onu seviyorum

8.sınıfın 2. dönemi bi arkadaşımdan hoşlanmaya başladım oda 1. donem benden hoşlanıyordu ama şimdi hoşlandığım çocuğun sevgilisi var şuan ayrılar sınıftaki erkeklerle takılırız genelde tenüslerde bize bakıyo ve ben onu çok seviyorum :\\

ben de birini seviyorum o beni seviyor mu anlamıyorum? İkide bir bana bakıyor.Yakın arkadaşlarım bence seni seviyor diyor ama gene de emin değilim.Geçen gün sınıfımdaki bir arkadaşımla şişe çevirmece oynamışlar o DOĞRU yu seçmiş arkadaşım demiş ki sevdiğin biri var mı ilk baş yok demiş ama sonra demiş ki şimdi yanından geçicem demiş benim yanımdan geçmişşş bir arkadaşa söyledim o da diyor ki yoo onun sevdiği kimse yok ben sormuştum yok demişti diyorrrr offffff ne yapacağım sence beni seviyor mu

canım bence bu erkek seni seviyor yani aşık benim tavsiyem ona dahada yaklaş ve ona şu soruyu sor beni seviyo musun buna cesaretin yoksa seni sevdiğini söyleyene kadar beklemelisin ama senin aşkın bu sen seviyorsan onu ona anlatmaya çalış sevdiğini iyi aşklar cnm:sarilma::kutlama1::oops::cheer2::argue::hayal::gossip::sin::789:

Geri