Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

• Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
merhaba ben bir çocuğu seviyorum. yakın arkadaşım bana ''oda seni seviyor ''diyor.o beni izliyor sürekli yanıma gelmeye çalışıyor komiklik yapınca hep ben gülüyor muyum diye bakıyor.beni korumaya çalışıyor .onun arkadaşı ona söylerken duydum çıkma teklifi etmesini istedi o yok dedi beni seviyor mu anlayamadım beni seviyorsa neden itiraf etmiyor dediğim gibi yakın arkadaşıma beni sevdiğini söylemiş bana yardımcı olur musunuz?

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sizze birşey sorucam benden bi erkek hoşlanıyor 2 seneden beri çıkma tekliği ediyor ben kabul etmiyorum sonra ben onla kavga ettim ve küstüm onla barıştık galiba ama ben ona karşı hisler hissettim mesala onun çıkma tekliğini niye kabul etmedim falan diyorum ben ona aşık mıyım?

M

minik peri

Forum Okuru
bilinmeyen aşk..

bnimde öle bir hayatım var ne zaman ona baksam oda bana bakıyor olur ama sonra bana kafasını çevirio bnimle hiç konuşmuo bana sadece ödev soruo başka hiç bnimle konuşmuo..acaba neden böyle yapıo anamıom facede ben ona bişii yazmasam o bana hiç bişe yazmıo

M

minik peri

Forum Okuru
bir erkek sana çatıyorsa seninle uğraşıyorsa.. sana derlerde veya herhangi bir yerde sana bakıyorsa seninle konuşmaya çalışıyorsa seni seviyo demktir...

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
benim sınıfımda bir çocuk var 2 sene önce o beni seviyordu ama ben ona bakmıyordum yani onu umursamıyordum ama şimdi onu çok seviyorum ve onu umursamadığım için çok pişmanım onu sevdiğimden haberi oldu ama o beni seviyormu bilmiyorum offfffffffffffffffff offfffffffffffff

M

Misafir Bsra

Forum Okuru
Yaaa beNimde aŞık OLduĞum bi çocUk wAr . HaTTa iLk BaŞlarda tEk traflı sanıYoRdum. AmA snRaa o dA bNa iLgi qsTermeye bŞlaDı. Mesela bizim sınıfta bir çocuk var. Sınıfta doLapın üStüne ÇıkMıştı. Bndee oNaa sN myMunmusun ? dYe sRdum. AyağıYLa oKuL qmleğimi kİrletti. BnDe oNa kAlkıp vurdumm . SnRaa yrime oTuRdum. Snraa bnm sVdiğim çoCuk gömleğimi kirleten çocuğun yanına geldi. ''Sen bu kıza nasıl vurursun ? Birdaha oNa vurursan seni dÖverim dedi. '' O zMn bn bRaz uTandm. AmA yİnedeee dHa çook oLay oLdu. OnuNla aRamzDaaaa AMA Bn oNunla knuşmayaa uTanıyorummm :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
erkekler

bnce svmyrdr adı üstnde en ykn arkdşn heralde sennle gidip snnle gdck arkadaşlar erkeklere kanmayın ltfen szi oynatıyorlar haberiniz yokk

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
slm benim adım duygu mert diye biri hep bana bakıyor bende ona bakıyorum acaba birbirimize aşık mıyız ve bana bütün çocuklar bakıyo ben 12 yaşındayım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
yha aşkımın ismi berat 12 yaşında bn ise 11 yaşındayım ve bna çıkma teklifi etti bnde onu seviodum kabul ettim teklifini çok mutluyum yuppi :)

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben adı taha olan birine aşık oldum ama obana aşıkmı diye düşünürken ona sordum ama cevabını alamadım

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
ben de bir çocuktan hoşlanıyorum galiba. o kadar sevimli ve saf ki, onu orjinal yapan bir şey var. kimselere benzemiyo. yılın başında da hoşlanıyodum ondan ama o başkasından hoşlanıyodu ama kızın onu kesinlikle sevmiceğini öğrenince yıkıldı. ayyy kıyamam ona:(

K

kayıtsız üye

Forum Okuru
aşkkk

bnmde sevdiim çocuk var mahlalleden bana hep bakarken yakalıom bn ona laf atmıom o bn laf atıo hep.Ama onu çok çok kıskanıorum....biraz da çapkın bide beni bnm knklarımla kıskandırmaya çalışıo aşkımmm

İ

İcnİ

Forum Okuru
Aynen benimde öyle bir sorunum var ben onu çok seviorm oda beni seviormu bilmiyorum ben ona baktığımda kafasını çeviriyor onu görünce kalbimin atışları hızlanyor benle hiç konuşmuyor biz galiba aynı kişiye aşığız :)

A

aşık4

Forum Okuru
korstan bi çoçuk çoçuk çok komik kimse gelmediğinde konuşuyoruz gülüyoruz kurstan sonra eve kadar beraber yürüoaz bni seviomu

S

sebebim sensin

Forum Okuru
ben komşumuza çok aşığım ama o başkasıyla çıkıyo bana inat olsun diye.bennezaman ona baksam oda bana bakıyo.hemde onu birkaçkez ismimin ilk harfini sitedeki sıralara kazıdığını gördüm ama bana aşıkmı değilmi anlayamıyorum.ve onun için hergece ağlıyorum onun adı muhammed

Ç

çaresiz...

Forum Okuru
aşık olduğum kişi benim akrabam. onla sadece bir tek diyaloğumuz oldu.
- selin, annen çağırıyo!
- tamam geliyorm...
ne kadar saçma dimi birbirimize o kadar soğuğuz ki!
göz göze geldiğimizde bile gözlerimizi kaçırıyoruz :(

K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Bnmde sevdigim biri var.hemde komsumun oglu annem bile komsu oglunun bana surekli baktigini anladi surekli bakiyo bnfr fark ettim.çomsumuz(annesi) bna seni kucuk ogluma alicam dedi.bn onu cok seviyorum.yegni bizim apartmanda ooturuyo.onlara gittigimizde hep sevdogim cocuga "gelsene yukari bak ne var burda" deyip yukari cagiriyor.off napcam cocuk acilmiyoda.bna hep sorumar soruyo.ve komik seyler anlatiyo.maksat