Erkeğin size aşık olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Ben birine aşığım ve bu benim en yakın arkadaşlarımdan birisi. derste ne zaman ona baksam bana bakıyor oluyor. Ben dışarı çıktığımda oda dışarıya çıkıyo. Bn içeri girince o da giriyo. sürekli beni güldürmeye çalışıyor. Sürekli bni kıskandırmaya çalışıyor. ve bunu başarıyoda . acaba bu kişi bni gerçekten seviyor mudur? Cevap= bekliyorum.

Ben mustafa kemal diye bir çocuğu seviyorum. Ama o beni seviyor mu sevmiyor mu anlayamıyorum. Mesela ben bir özel okula gidiyorum. oda benle aynı okulda. ama ben okuduğum okulun dieki şubesine gidiceğimi söyledim. sonra oda bn bu okuldayım dedi. ertesi gün sevinçle bnde snn gidiceğin okula gidicem dedi. pazartesi günü onun kulubü var. Benim yok. Ben ona '' senden pazartesi günleri kurtuluyorum '' dedim. Oda gülerek '' ben o kulübü bırakıyorum '' dedi. Hep serviste oturduğum yerin yakınına oturuyor. Oturduğu yerin arkasına oturuncada koltuğu geriye indiriyor. Ve ben ne zaman konuşsam gözlerimin içine çok bakıyor. Konuşmam bitincede bakıyor. Hep beni kesiyor.
BEN 12 YAŞINDAYIM. CEVABINI VERİRMİSİİNİZ??

Ben mustafa kemal diye bir çocuğu seviyorum. Ama o beni seviyor mu sevmiyor mu anlayamıyorum. Mesela ben bir özel okula gidiyorum. oda benle aynı okulda. ama ben okuduğum okulun dieki şubesine gidiceğimi söyledim. sonra oda bn bu okuldayım dedi. ertesi gün sevinçle bnde snn gidiceğin okula gidicem dedi. pazartesi günü onun kulubü var. Benim yok. Ben ona '' senden pazartesi günleri kurtuluyorum '' dedim. Oda gülerek '' ben o kulübü bırakıyorum '' dedi. Hep serviste oturduğum yerin yakınına oturuyor. Oturduğu yerin arkasına oturuncada koltuğu geriye indiriyor. Ve ben ne zaman konuşsam gözlerimin içine çok bakıyor. Konuşmam bitincede bakıyor. Hep beni kesiyor.
BEN 12 YAŞINDAYIM. CEVABINI VERİRMİSİİNİZ??

mrb ben bizim sınıftan bir çocuğa aşık oldum ama o beni sevmiyo eğer bu testi yaparsam işe yararmı sizce.ona çok kötü aşığım o benim herşeyim geçen gün biri bana karıştı sevdiğim çocukta onu dövdü ve bi ara dersimiz boştu benim elimi tuttu bilerek yada bilmiyerek artık bilmiyorum sizce bu sevdiğini gösterir mi?

14 yasındayım. lise hayatımda yeni arkadaşlar ve çevrem oldu. okulun 3. gününde farketttım duygularımın karıştığını. gunler geçtikce ruh halim degisti. ama hıc bır zaman asıgım demedım dıyemem. cunku bu benı cok zedeler. evet baktııgımda o da baktı, guldugumde o da guldu. ustelık aynı sınıftayız. bu durum bir yandan kotu, bir yandan ıyı. neden kotu dedıgımı bende anlamıyorum tabıı ıyı dedıgımıdee. tam 5 ay gectı ve ben ona hıııc dokunamadım bıle.. ne bılııyım soyle parmagımın ucuyla bıle. cogu kez goz goze geldık. bana baktıgınada denk geldım, ama ben hıc bırzaman bakamadım. baktığımda küçük bir kalp krizi geçiriyorum yada ne bileyim bana her baktığını hissettiğimde. o, müziğe oldukça düşkün biri aslında ortak alanımız müzik. üstelik aynı tarz, metal. konuşursak müzikten konuşuyoruz o da çok naadır. ben bu duyguyu hissettim hissedeli çevrem çok değiştiimi söylüyor. hem de çok fazla değişmişim :/ kendimi içine kapanık biri olarak görüyorum. hic bir şeyi takmıyorum. ister istemez onu düşünüyorum. sadece müzik var. hayatta her şey gereksiz.. ben böyle olsun istemiyorum ama engelde olamıyorum. bi yandan hoşuma da gidiyor. ben saçlarımın düzenliğine hıç önem vermem. okulda sürekli dağınıktır. bir keeresinde kantne 3 arkadaş birlikte inmiştik o da vardı. ben saçlarımın çok dağıldığını farkedip bir arkadaşa sordum. hemen o atıldı; hayır dedi. bu saç güzel ve sana yakışıyor dedi. o an vücudumda tanımadığım bir çarpıntı oluştu. bundan nefret ediyorum diyebilirim çünkü hemen kızarıyorum :( onunla göz göze gelice de kızarıyorum. onunla sınıf arkadaşı olduğumuz halde rahat rahat konuşamıyorum. hep bir çekingenlik utangaçlık ... bu nasıl yenebiliirm bilmiyorum. en kötüsüde bu durumu kimseye açıklayamıyorum. en yakın arkadaşıma bilee. böyle duygu hissedenlerin genellikle çevrelerine pozitif oldukları söylenir. ben tam tersiyim, ne kötü. bazen bana baktğıını hıssediyorum. ben baknca kafasını çeviriyor, sanki bir şeyle uğrasıyor ibi yapıyor. ben ne yaşıyorum o ne yaşıyor anlamıyorum . Aşık olmaktan da korkuyorum ... ne hissettiiğime yardımcı olur musunuz? teşekkürler.. -şeyda.

Ben ismimi söylemek istemiyorum ama benim bir sevdiğim çocuk var ve bu çocuk benden 1 yaş büyük. İlk olarak ondan çok nefret ediyordum inanılmaz derece ama sonradan biz birbirimize yakınlaşmaya başladık şakalar falan. Messenger'de kamera falan açıyoruz. Aynı okuldayız. Arkadaşımın kuzeni ve onu çok seviyorum. Bana sataşmıyor fazla. Ama durmadan kamera açalım özledim falan diyor. Onu çok seviyorum sizce ne yapmalıyıım açılmalı mıyım?

sevdalı bir kız

ona git söyle yani ona gidip sevdiğini söyle sende aynı benim gibiymişsin arkadaşım

ben aşkın ne demek olduğunu bilmiyorum. herkez bana aşık ama nedense ben bir türlü aradığım erkeği bulamadım. acaba aşk nasıl birşey?? bu arada ben 12 yaşındayım lütfen birisi sorumun cevabını yazsın...

Geri