Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)

zuzumm_

Daimi Üye
Üye
Erkeğinize BöyLe Hitap Edin.. :)
erkeklerin en çok sevdiği hitap sözleri eşe hitap sözleri erkeklerin bayıldığı şekilleri erkekleri etkileyen hitaplar sevdiğine
1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)

2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)

3)Kalbimin SahibiHayatımı Adadığım: (Bu tür hitaplar erkeklere güç verir.Her erkek sevdiğini sahiplenir bunun için bu hitaplar tercih edilir.)

4)Yüreklim: (Erkeklerin yapısı itibariyle Güçlü olmak onlar için çok büyük bir gayedir.Eğer sevgilinize bu tür güç hitapları kullanırsanız mutluluk sahibi ederceğinize emin olun.)

5)Birtanem: (Her erkek sevdiğinde tek olmak ister o yüzden bu söz onlara ayrıcalık hissettirir)

6)VazgeçemediğimVazgeçilmezim: (Bu hitapta kadınlar gibi erkeklerinde çok sevdiği bir hitap şeklidir.Her erkek kadınının vazgeçilmezi olmayı ister.)

7)Geleceğim: (Ciddi düşünen bir sevgiliniz varsa bu söz onu mest edecektir.)

8)Serserim: (Erkeklerin Bir kısmı bu hitabı çok severken bir kısmıda hoşlanmaz.Bu hitabı seven bir sevgiliniz varsa ona Özgürlük hissettirecektir.)

9)Prensim: (Bu hitapta çok sevilen bir hitaptır.)

10)SevgilimSevdiğimSevdiceğim: (Kadınlar gibi erkeklerde bu hitapta sadakat hisseder.)

Bu hitapların dışında sevilen bir çok hitap var Ancak ilk 10 bunda sıralı..

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

evet şulem dediğin gibi gerçektende bi nane olmuyo yada bazen söylicen bıkkınlık geliyo heralde hiçbi etkisi olmuyo çünkü

Çok doğru benim nişanlımda canım dememden hoşlanmaz zaten bende genelde küstüğümüzde derim canım diye ben tosunum diyorum ona oda hoşlanıyo bitanem aşkım cicim şekerim vs. herşeyi diorm genelde tosunum ama :D

diyorumm ben dogru yolladıgım o zaman tşklerr bu bilgiler gercekten cok dogru hele bu canım lafı hakkında dediğine cokk katılıyorum tşklerr güzell bilgilerr ...

Erkeklerin hiç hoşlanmadığı hitap şekli '' Canım'' dır.Samimiyeti simgelemez.

aynen katılıyorum.benim içinde geçerli eşler arasında sevmediğim bir kelimedir.klişe

aslında en güzel anlamlardan biri canım kelimesinde gizli fakat herkese kullanılıyor hiç tanımadığımz insan için bile çıkıyor ağzımızdan .bu da o kelimenin özelliğini yitiriyor. bence bu içlerinden en güzeli erkeğimm:) direk yumuşama modu:D:D:D

Geri