Erkeğinizin ideal kadını olun

MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Erkeğinizin ideal kadını olun
Aman bu erkeklere ne yapsan yaranamazsın.Onu yapmayın bunu yapmayın ne yapıcaz peki:seker:Erkekler için binbir şekle girmeye gerek yok ama neyse:DYine de siz okuyun meleklerim:)


Onun hayatı boyunca tanıdığı en mükemmel kadın olmak için yapmanız ve yapmamanız gerekenler burda sahaneforumdan sizlere ip ucları..
Her kadın ilişkinin temel kurallarını bilir. Bunların başında, erkek arkadaşınızın eski sevgilisinden söz etmek yerine, yatakta ne kadar iyi olduğunu söylemek geliyor tabii… Daha az bilinen ipuçları için yazımızı okumaya başlayın..

ARKADAŞLARIYLA TAKILMAKBunu yapın!
Arkadaşlarıyla birlikte maç izlemek.
Bir tatil gününde sevgiliniz ve arkadaşlarıyla koltuğa yayılıp saatlerce, sıkılmadan maç seyretmeniz ne kadar uyumlu ve rahat biri olduğunuzu gösterir. Ayrıca, onlarla yakınlaşma çabanızdan dolayı sevgiliniz size minnettar kalacaktır.


Bunu yapmayın!
Erkeksi davranmak.
Maç izlerken yüksek sesle tezahürat yapmaktan, bardakları sertçe tokuşturmaktan ve aşırı şakalar yapmaktan kaçının. Bunu en basit sekliyle şöyle açıklayabiliriz; bir erkeğin, kendisine arkadaşlarını anımsatan bir kadına karşı cinsel çekim hissetmesini bekleyemezsiniz.


HEDİYE ALMAKBunu yapın!
Sevdiği organizasyona bilet almak.
Tuttuğu takımın bir maçına ya da hayranı olduğu grubun konserine bilet almanız sizi onun gözünde düşünceli ve yaratıcı yapacak.


Bunu yapmayın!
Kolaya kaçıp kazak hediye etmek.
Annesinin ona devamlı benzer şeyler aldığını aklınızdan çıkarmamalısınız. Sizi annesine benzetmesini istemeyeceğinize eminiz.MESAJ ATMAKBunu yapın!
Konuyu kısa mesajlarla anlatmak.
Mesajınızda "Geçen gece harikaydı. Bu gece tekrar görüşmeye ne dersin?" yazın. Yazdıklarınızın kısa ve kışkırtıcı olması sizinle daha çok ilgilenmesini sağlayacaktır.


Bunu yapmayın!
İki cümleden uzun içeriği olan mesaj yollamak.
Erkekler, mesaj yollamayı iletişim kurmanın en kısa yolu olarak görür. Sizin yolladığınız romanı okumak istemeyeceğinden emin olabilirsiniz


SEVGİ GÖSTERİSİNDE BULUNMAKBunu yapın!
Hızlı bir öpücük vermek.
Sokakta yürürken ya da arkadaşlarıyla hep beraber otururken koluna girin veya yanağına küçük bir öpücük kondurun. Bu davranış hem kendini mutlu hissettirecek hem de onu gururlandıracaktır.

Bunu yapmayın
Ona yapışmak.
Erkekler toplum içinde olduklarından biraz daha sert gözükmek isterler. Devamlı kucağında oturup, ilgi isterseniz bundan mutlaka rahatsız olacaktır.EVDE EŞYA BIRAKMAKBunu yapın!
Kolyenizi unutmak.
Evinden çıkarken arkanızda küçük altın bir kolye bırakın. Kolyeyi her gördüğünde sizin de altın kadar değerli olduğunuzu düşünecektir.

Bunu yapmayın!
Banyosunda diş fırçası bırakmak.
Banyosundaki sahipsiz bir diş fırçası yakınlaşmak için gereğinden hızlı hareket ettiğinizin bir göstergesi olabilir. Bu da onu korkutur.İÇ ÇAMAŞIRINA ÖZENBunu yapın!
Şık ve seksi bir iç çamaşırı giymek
Beyaz ya da pastel tonlarda iç çamaşırları giymeniz, görünüşünüze özen gösterdiğinizi düşünmesini sağlar. Böylelikle hem sizi çekici bulur hem de feminen ve masum gözükmeye devam edersiniz.

Bunu yapmayın!
Çıkarması zor olan bir iç çamaşırı giymek
İddialı ve frapan iç çamaşırları görünüşte çok çekici olabilir. Ama sevgiliniz onları çıkarmaya uğraşırken çok meşgul olacağından ne kadar seksi olduğunuzun farkına bile varamayacaktır.


AİLESİNİ ZİYARET ETMEKBunu yapın!
Ev yapımı bir şeyler götürmek.
Pastaneden hazır bir ürün almak yerine, ev yapımı bir kek götürmeniz bu buluşmaya ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Ayrıca annesi, oğlunun kız arkadaşının hamarat olmasından dolayı çok mutlu olacaktır.


Bunu yapmayın!
Pahalı bir hediye almak.
İlişkiye yeni başladığınız erkek arkadaşınızın ailesini ziyarete giderken kristal bir kase ya da pahalı bir içki almayın. Bu, ev sahibinizi tedirgin edebilir.HAFTA SONU ŞEHİRDEN UZAKLAŞMAKBunu yapın!
Deniz kenarına ya da dağa gitmek.
Sörf ya da snowboard gibi macera temalı aktivitelere katılın. Adrenalin akışı aranızdaki bağı güçlendirecek ve birlikte eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacaktır.


Bunu yapmayın!
Oda-kahvaltıyı seçmek.
Taze kruvasan esliğinde sohbet etmek size romantik gelebilir ama bu tip antikalaşmış programlar erkekleri gerçekten sıkar.
 

Benzer İçerikler

SadmiN
Cevaplar
0
Görüntüleme
863
SadmiN
SadmiN
SadmiN
Cevaplar
2
Görüntüleme
1K
Misafir
M
THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
PaSikA
Cevaplar
7
Görüntüleme
19K
Kayıtsız Üye
K
Üst