1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

erkek arkadaştan ceket

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Filmlerde gecelik niyetine erkek arkadaşın gömleğinin giyildiğini gördük. Sonra trend, bol jeanler olunca sanki erkek arkadaştan pantolonlarını ödünç aldık. Şimdi de gözümüzü ceketlere diktik. Bol ve maskülen duranlar rock yıldızı havası yaratmak için oldukça ideal. Trendi yaşatanlar ise genelde kollarını sıyırıp giyiyorlar. Bu ceketler herşeyin üzerine giyilebiliyor. [​IMG] [​IMG]
    Dior, DKNY

[​IMG] [​IMG]
    Dries Van Noten, Etro

[​IMG] [​IMG]
    Carolina Herrera, Rag&Bone

erkek arkadaştan ceket konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maço Erkek Ve Kız Arkadaşı

Maço Erkek Ve Kız Arkadaşı

Aloooooooooooooo. Anasını sattııımın kızı ne lan bi saattir telefonun meşgul. - Annem aradı Hakkı kızma yaaa.. - Başlatma şimdi anandan... Seni almaya geliyorum hazır ol. Buluşurlar... - Nasılsın sevgilim? - Sevgilinden başlatma oğlanmıyız biz. - Peki erkeğim nasılsın? - Bozuk biraz. Boşver... Ne lan bu eteğiin boyu? biraz daha kısa giyseydinde diz kapakların gözükseydi. - Offf Hakkı...
  2. ya erkek arkadaşıma ne alıcam

ya erkek arkadaşıma ne alıcam

kızlar erdemin yani erkek arkadaşımın dogum günü var 1 hafta sonra ve ben ne alıcagımı bilmiyorum arkadaşalr ne alabilirim sadmin sen erkeksin sen bilirsin bana yardım edin ne alıcagımı bilmiyorum kızlar hadi lütfennnnnn:grev::18:
  3. Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?

Bir erkek kız arkadaşının giyimine karışabilir mi ?

BİR ERKEK KIZ ARKADAŞININ GİYİMİNE KARIŞABİLİR Mİ? NOT : ÖYLE DE BİR KARIŞIYORLAR Kİİ... * İstediğim gibi giyinirim * Karışmamalı * Etek boyu,darlık ve yaka açıklığına * Ne giyeceğine erkek karar vermeli(yok daha neler ) :zonked:
  4. Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

Erkek arkadaşım çok utangaç ne yapamam lazım ?

ben birisinden birazik hoslaniyorum yakisikli sayilir yani aslinda hoslaniyorum acik konusmak gerekse konusmakta istiyorum ustelik kendiside benden hoslanmis beni guzel buldugunu felan soylemis kuzeni soyledi bana benim hakkimda boyle dusundugunu ama hernedense salakmidir nedir benimle konusmuyor kuzeni utangac oldugunu ve benimle ondan konusamadini soyledi tamam o zaman ben konusuyum dedim...
  5. 2015 erkek kadife ceket modelleri

2015 erkek kadife ceket modelleri

2015 en şık erkek ceketleri,2015 erkek ceket modelleri,2015 erkek kadife ceketleri,en son model kadife ceketler,erkek kadife ceket modelleri Bu yıl erkekler tarafından oldukça fazla tercih edilen ceket türleri arasında kadife ceketler yer almaktadır. Bu ceketler özellikle kış için tercih edilmektedir. Çok daha sıcak tutan bir yapısı ile kışın oldukça güzel bir sıcaklık yaratmaktadır. Fakat bu...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş