.......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
.......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer
:)

Bu anketimizde en fazla 3 seçenek işaretliyoruz melekler, sonra da 1'den 3'e doğru önem derecesine göre sıralıyoruz.

Evet size göre nasıl erkekler balkonsuz eve benzer? :)

Sevgiler...

Cevap: .......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer

Duygusuz,düşüncesiz ve eğitimsiz olunca balkonsuz eve benzer bence

Anket için teşekkürler.

Son düzenleme:
Cevap: .......... Erkek, Balkonsuz Eve Benzer

Saygısızz & anlayıssız = saygısı anlayısı olsa gobek bırakmaz vee kendinee bakar.. bizlerden nasıl gobeksiz ve bakımlı olmamız isteniyorsaaa.. onlarda saygılı olmalı ve gobek bırakmamalı eger bırakıyorsa saygısız derim...
Düşüncesiz = düşünceli olsa kendii özrüneee kılıf uydurmazz
cahil = sadece cahillik derim butun doktorlar bagırıyorr.. gobek vevresiinin geniliğiii hastalıkların habercisidirr zararlıdırr.. bunları bilmiyorsaa cahil demektirr...

Duygusuz : ya duygusuz olmalari bence cok byük bir eksi, hepsi öyle olmasi bile bir cogu öyle neyazikki...

Düsüncesiz : ya düsüncesiz olmalarida ayri bir dert. bayanlarin yeterinde düsünceleri oluyor ztn, bide onlarin islerini üstlenmeyelim demi :)

geldik benim icin en önemlisine Saygısız & Anlayışsız : bu cok önemli bir husus yaa.. Yani bayana karsi saygisi olmayan birinin kendine nekadar saygisi olur bilemiyorum.
Anlayisa gelince, kadinlar anlamak imkansiz olsada, anlayisla bir cok erkek bircok kadini cözebilecegine inaniyorum :):)
ay amma varmis benimde icimde yaa :)

1- Saygısız&Anlayışsız
2- Düşüncesiz
3- Duygusuz

Ben eğitimli olmayan, arabası olmayan çok insan tanırım;şeker gibi insanlardır. Gerçekten bu tür şeylere bakmıyorum ben. Kimseyi bu tür şeylerle değerlendirmeyi de sevmem.
Duygusuz mu yazsam yoksa Gurursuz mu yazsam dedim ama ben de duygu daha ağır bastı. Ağır şeylerde gurur yaparsın olabilir ama fazla gurur da iyi değil. İnsanlar artık en ufak bir kavgada gurur yapmaya başladı,alışkanlık haline geldi bu. Yüzüne baktığında,özür dilediğinde yüzlerini çevirir oldular. Şu dünyada kaç yıl yaşayacaksın ki. Seviyorsan gurur da olmamalı. (NOT: Karşındaki gerçekten çok pişmansa ve sen bundan gerçekten eminsen)

Pembe yazılı olan tamamen benim görüşümdü :) Anketle alakalı değil ama söylemek istedim. Güzel bir anket olmuş adminim. Teşekkürler.

Geri