Erkek bebek anne karnında nasıl oynar kızlar :)

T

tşktşklr

Forum Okuru
Erkek bebek anne karnında nasıl oynar kızlar :)
Erkek bebek anne karnında nasıl oynar, bebeğin hareketlerinden erkek olduğu belli olur mu ?

Kızlar selamlar ben 7 aylık hamileyim ve biliyorsunuz ki bu aylarda bebeklerin hareketleri inanılmaz fazlalaşıyor. Özellikle şekerli şeyler tükettiğimde bebek başlıyor oynamaya. Kaynanam ve görümcem bana bu kesin erkek dedi bende inat ettim ve bebeğin cinsiyetine bakmadım istedim ki süpriz olsun hiç doktorumla konuşmadık bana bebeğin cinsiyetini öğrenmek ister misin dediğinde hayır süpriz olsun demiştim Bebek sağdan sağdan vuuruyor ve kaynanam görümcemle birlikte bu kesin erkek dedi böyle bişi var mı oynamasından bebeğin cinsiyetinin ne olduğu ortaya çıkar mı acaba tşk

Yahu neden böyle şeylere takıyorsunuz anlamış değilim yani öyle oynaması ile vurması ile ben pek te erkek ya da kız bebek olacağı hususunun netlik kazanacağını düşünmüyorum. Doktora soracaksınız ve o söyleyecek size. Ha merakten sordu iseniz böyle bir durum söz konusu değil. Yani oynamasından belli olmaz. Aşağıdaki konu belki dekkatinizi çekebilir.

Geri