1. Misafir

Misafir Forum Okuru

erkek bebekler için kazak modelleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

erkek bebek kazakları erkek çocuk kazak modelleri bebek kazak modelleri örnekleri çocuk örnekleri [​IMG]

erkek bebekler için kazak modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocukları için kazak modeli

erkek çocuk kazak modelleri erkek çocuğu kazak modelleri çoçuk modeli çocuk örnekleri kazakları
  2. Papyonlu erkek bebek kazağı modeli

Papyonlu erkek bebek kazağı modeli

bebek kazağı papyonlu bebek takımı papyonu papyonları papyonlu takım Öncelikle şunu söylemeden geçemicem arkadaşlar bu modele bayıldım bittim yeminle:D Ya bu ne şirinliktir bu nasıl güzel bir kazak modelidir böyle.Bebeklerin hakkaten herbirşeyleri öyle şirin oluyor ki.Normalde benim gibi erkek çocuk anneleri bilirlerki erkek çocuklarına giysi seçiminde biraz zorlanırız.Çünkü genelde tek tip...
  3. Erkek Çocukları İçin Sarı Kazak Modeli(Açıklamalı)

Erkek Çocukları İçin Sarı Kazak Modeli(Açıklamalı)

erkek kazak modelleri erkek çocuk kazak modelleri açıklamalı kazak modelleri 10/12 yaş erkek çocukları için çok kullanışlı ve renk zevki tamamen size kalan kazak modeli ile birlikte şemalı şekilde açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyoruz. Beden: 128 – 134 cm. boyundaki çocuklar için. Parantez içindeki rakamlar 134 cm. boy için verilmiştir. Malzemesi: 500 (600) gr. açık sarı yün.3,5...

Sayfayı Paylaş