Erkek Bebekler İçin Örgü Patik Modelleri Örgüyü Size Sevdirecek

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Erkek Bebekler İçin Örgü Patik Modelleri Örgüyü Size Sevdirecek
Erkek Bebekler İçin Örgü Patik Modelleri- Erkek anneleri daha çok erkek bebeklerine örgü modeli bulamamaktan yakınır. Kız çocukları için belki daha renkli daha fazla alternatif olabilir ama artık erkek bebek sahibi olanlar için de çok değişik örnekler var. Merak ediyorsanız yazımızı incelemeye devam edin. Bu yazımızda özellikle erkek bebekler için örgü patik modellerini derlemeye çalıştım. Erkek bebekler için örgü örnekleri arayanlar artık sıradan renkleri modelleri yapmalarına gerek yok. Çok modern değişik erkek bebek patik modelleri ile yavrularınızı soğuktan korurken şık olmasını sağlayabilirsiniz. Erkek bebekler için özel örgü kategorilerini açmaya devam edeceğim. Mekanımızda değişik erkek bebek çocuk örgü modellerine dair en güncel modern örgü örneklerini görebileceksiniz. Dilerseniz lafı uzatmadan erkek bebek patik örneklerini sizlere tanıtmaya başlayayım. Kim demiş ki fiyonk sadece kız bebek çocuk kıyafetlerinde olur diye. İşte şahane bir erkek bebek patik örneği hem de önünde fiyonk ile daha bir şahane görünüyor.


erkek bebek fiyonklu orgu patigi.jpg


Erkek bebek örgüleri ile örgüyü daha fazla seveceksiniz. Örgü örmek zaten bir terapi niteliğindedir ama bebek örgüleri gerçekten sizi daha fazla gevşetecek örerken ve kullanırken zevk alacaksınız. Hele bir de hediye ettiğinizi sevdiklerinizi mutlu etmeyi düşündüğünüzde bu mutluluk katlanacaktır.

erkek bebek kolay orgu patik modeli.jpg


Özellikle hayvan figürlü bebek örgüleri daha şirin görünmekte. Siz de patik modeli örerken hayvan figürleri gibi araba figürleri erkek bebek örgülerine yakışacaktır. Dilerseniz öreceğiniz patikle uyumlu olarak hayvan figürlü örgü bebek bere modellerini de inceleyip takım yapabilirsiniz.

erkek bebeklere ozel arabali patik modeli.jpg


Yine bebeğinize modern görünümlü yeni ayakkabı tarzında patikler örebilirsiniz. İster düğmeli ister bağcıklı olarak tasarlayabilirsiniz. Önden mutlaka bağlamalı bir örnek yapın ki bebeğinizin ayağından sık sık çıkmasın. Örgü sever arkadaşlarımız mutlaka görsellerden modellerin örneklerini çıkarabilirler sanıyorum. Örnekleri derleyip sunmak benden örmesi sizden arkadaşlar. Ördüğünüz modelleri bizlerle paylaşırsanız seviniriz.

orgu erkek bebek patik ornegi.jpg


tig isi erkek bebekler icin patik.jpg
 
Üst