Erkek hamile kaldı.....

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Erkek hamile kaldı.....
AMANEY ODA NESSİİİ KARISIYLA TARTIŞIP SÜREKLİ KAVGA EDEN ADAM '' SEN GİT ÇALIŞ BENDE SENİN GÖREVİNİ ÜSTLENİYORUM DEDİ'' VE KARISINA REST ÇEKTİ ÖNCE GİDİP BİR TON PARA VERİP HAMİLE KALMAYI BAŞARAN ERKEK DOĞUMDAN SONRA LOHUSA SENDROMUNA GİRİP YİNE KARISINA KAFAYI TAKIP O KIZGINLIKLA TEKRAR ERKEK OLDU ....:abo:

bir önceki konu ^^http://www.meleklermekani.com/asparagas-haberler/177907-m-m-cafe-acildi.html ^^hakkında bilgi vermektedir

Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
erkeklerden gelen zevk suyundan (prostat salgısından) hamile kalma olasılığı var mı? erkeklerden gelen zevk suyundan (prostat salgısından) hamile kalma olasılığı var mı?
Adetim gecikti bundan 2 hafta önce ertesi gün hapı (ella) kullanmıştım onun yan etkisi olabilir ama 3 gün önce zevk suyundan şüphelendim 3. Gün tekrar ertesi gün hapı kullandım ne gibi zararları olabilir veya zevk suyundan hamile kalma olasılığım...
Soru-Cevap 1
Nasıl hamile kalınır ? Erkek bebek  olması için neler yapılmalıdır ? Nasıl hamile kalınır ? Erkek bebek olması için neler yapılmalıdır ?
Hamile kalmaya çalışıyorsanız , büyük ihtimalle ipuçları ve tavsiyelerle boğulmuş olmalısınız. Kitaplar, dergiler, internet siteleri , arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın ilginç tavsiyeleri kafanızı karıştırabilir. Ancak efsaneleri...
Gebelik 2
Öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyor ve bebeğin erkek olmasını sağlıyor Öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyor ve bebeğin erkek olmasını sağlıyor
Kızlar merhaba şöyle bir şey duydum öksürük şurubu hamile kalmayı kolaylaştırıyormuş ve bebeğin erkek olmasını sağlıyormuş. Öksürük şurubunun bebeğin cinsiyetini belirlediği söyleniyor.Cinsel ilişki öncesinde öksürük şurubu içen bir kadın...
Gebelik 4
Erkek arkadaşımın eline gelen sperm beni hamile bırakırmı lütfen çok acil Erkek arkadaşımın eline gelen sperm beni hamile bırakırmı lütfen çok acil
Arkadaşlar son adet tarihim 30 aralık 14 ocakta erkek arkadaşımla bi ilişkimiz oldu ama sevişmeydi sadece boşaldı eline gelen spermleri Sildi ve yaklaşık 5 10 dk sonra vajinamı elledi biraz içine doğru ama sokmadı hamile kalırmıyım çok önemli
Bilmedikleriniz 1
Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ? Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum içime boşaldı hamilemiyim ?
Erkek arkadaşımla korumasız birlikte oldum ve içime boşaldı ve ilişkiden 5 saat sonra Ella kullandım adetim 1 hafta geçikdi kan testi yaptırdım negatif cıkdı bu kesin sonuçmudur sizce ? Cevaplarsanız sevinirim
Burası benim köşem... 5