Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Erkek Kalbi Kadınsız Yapamıyor
kadınsız hayat kadınsız erkek erkek kalbi erkekler
Erkekler kadınlar olmadan yaşayamaş ama kadınlarda erkeksi.Bu durum hayatın yaşam biçimi erkek ve kadından ibaret olan bir hayat.Erkeklerin nasıl bizim hayatımız da önemli rolleri varsa biz kadınlarda onların hayatında...Kadınlar bir erkeğin, annesi,eşi,sevgilisi, kızı,kardeşi,ablasın,halası,teyze,nines, vs..rollerindedir.Erkekler ise kadınların; baba, eş, sevgili, oğlu, dedesi,abisi,amcası,dayısı vs..rollerindedir.Ama şu varki erkeğin kalbi kadınsız kadınları kalbide erkeksiz olmaz...
erkegin-kalbi-2721.jpg

Erkek kalbi kadınsız yapamıyor!

İşte yalnız olan erkekleri bekleyen korkunç son...

Yalnız yaşayan erkeklerde damar tıkanıklığı yapan bir molekülün seviyesinin arttığı tespit edildi.
Sosyal erkeklerin kalp sorunu yaşama riski, asosyal olanlara göre daha düşük çıktı. 3 bin 267 kadın ve erkek üzerinde yapılan araştırmayı yorumlayan uzmanlar, sosyal açıdan izole kişilerin daha hareketsiz olduklarını ve daha fazla sigara içtiklerini söyleyerek kalp riskinin bu iki faktör nedeniyle yükseldiğini belirtti.
ABD Kalp Derneği toplantısında sunulan araştırmada, arkadaşları ve ailesiyle yakın bağ kurmayan erkeklerde, iltihaplanmaya sebep olan interleukin-6 adlı molekül seviyesinin daha yüksek olduğu görüldü.

vay diyorum ya gercekten yazı güzel olmuş eline saglık şaşırdım ama yaa

erkek kadınsız bişey değildir:D hiç bişeydirD:Dpuhahaha:D
burası feminizm koktu:D:D

erkek kadınsız bişey değildir:D hiç bişeydir..

tuttum bu cümleyi...tam isabet... :) :)

emeğinize sağlık...

Geri