Erkek mi Yoksa Kadın Mı Daha KOlay Unutur

erkek yaradılşı gereği unutmaya dha meyilldr. bir kadın bir erkğe göre daha vefaldr o yüzdn unutması zordur.haaa unutmaz mu tabi unutr(bazılaarı:) )
bu aynı aldatma olaynda oldgu gbdr.erkek dha koly aldtr sewdgni sölesede!!! anck aldatn kadın yokmudr tabi vardr.....

uzmanlar kadınlar ortalama 3 yılda erkekler ortalama 5 yılda unutur diyor. Erkekler unutmak için başka bir kadın ile çıkıyorken kadınlar beyininde o erkeği bitirmeden başka biri ile birlikte olmuyor. Erkekler başka bir kadınla görünce çevre unuttu zannediyor...muş..

uzmanlar kadınlar ortalama 3 yılda erkekler ortalama 5 yılda unutur diyor. Erkekler unutmak için başka bir kadın ile çıkıyorken kadınlar beyininde o erkeği bitirmeden başka biri ile birlikte olmuyor. Erkekler başka bir kadınla görünce çevre unuttu zannediyor...muş..

doğru olabilir benim çevremde çok uzun sürüp de biten ilişkiler oldu hepsi de ciddi ilişkilerdi 3-4 tane var böyle erkekler kollarına hemen yeni sevgililerini taktılar kızlarımız hep yalnız.. ve bu bahsettiğim yeni ilişkiye başlayan erkeklerin hepsi de mutlu görünüyor 1 tanesi hariç... yani bir tanesi hariç diğerleri unutmuş görünüyor bir tek o belli ediyor hala aklının eskisinde olduğunu o da arasıra... ama erkekler becerikli tabi rol yapmakta bilmem ki :S

bence gerçekten seven insan unutmaz, unutmak için başka biriyle oluyorsa da haksızlık ediyordur yenisine...

erkeler işine geleni unutur gibi çok msj gördüm ama bende bir erkeğim söyliyim üzerinden 6 yıl geçmesine ragmen unutmadıgım insanlar var
ondan sonra hayatıma girenler vesaire ben hepsini ayrı ayrı seviyor ayrı ayrı düşünüyor hale değer veriyorum ama sorsalar sevmiyorum ben asla hiçkimseyi unutmam gelen giden geçen hiçbişeryi hiçkimseyi unutmam hepsinde verdiği tecrubelerden dolayı minnettarım hata da olsa iyi deo lsa onlar bnm yanlışım benm doğrum bizi bukadar kalpsiz sanmayın hem ben ne kadınlar tanıdım :)
kuru yanında yaşlarıda yakmıyorum yakmam
ama sizin düşünceniz tabi herkezi kastetmiyorum bagzılarının dusuncesine bakılırsa kuru yanında yaş ta yanıyor
ve farkında olmadan hayatınızda olanları ve olacak olanlarıda kötülüyorsunuz bu yanlış
bence anketin seçeneği insana göre değişir olmalıydı

olmadıgı için ben ikisdie unutmaz diyorum

Geri