Erkek milletinin 10 büyük yalanı

$ul€

Yeni Üye
Üye

Sevgilinizin ya da eşinizin hiç yalan söylediği aklınıza geldi mi? Eğer partneriniz “Asla yalan konuşmam” diyorsa, ona kesinlikle inanmayın. Çünkü erkeklerin sıklıkla başvurduğu yalanlar var. İşte erkeklerin kadınlara en çok söylediği 10 yalan.

Bayanlar dikkat! Erkeklerin her zaman başvurdukları 10 yalan var. ‘Dişi sineğe bile bakmam’, ‘Daha sonra konuşuruz’, ‘Yemeklerin bir harika’, bu yalanlardan bazıları.
Özür dilerim
Tam anlamıyla sihirli bir cümle. Üstelik çok kullanışlı. Erkekler, sinirli kız arkadaşlarını ya da eşlerini bu cümleyle rahatlatıp, gülümsetmeye çalışıyor.

Anneni çok seviyorum
Bazen bir kadının gönlünü kazanmanın en büyük anahtarı, ailesidir. Erkekler de öyle hissetmeseler bile bu cümleyi kullanmaktan çekinmiyorlar.

Romantik filmlere bayılırım
Romantik kadınlar karşısında prim yapmak isteyen ama aslında bu filmlerden nefret eden erkeklerin başvurduğu yalanlardan biri.

Bu ev artık senin
Sakın inanmayın. Çünkü bu cümle sadece ilk zamanlar için geçerlidir.

Dişi sineğe bile bakmam
Partnerini kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan…

Yemeklerin nefis
İşte kaleyi fethetmek için erkeklerin başvurduğu yalanlardan biri daha.

Jennifer Lopez gibisin
Bir başka yalan. Fakat bu sözleri duyan kadınlar büyük özgüven kazanıyor.

Hiç şişman görünmüyorsun
Kadınların en sık sorduğu soru. “Bu kıyafet beni şişman mı gösterdi?” Bu yalan da, verilecek en güzel cevaplardan birini oluşturuyor.

Dansözü izlemiyorum
Yapmayın, dansöz izlemekten hoşlanmayan erkek var mı? Dansöz çıktığında tüm erkekler bakışlarını televizyona kilitler. Sakın inanmayın.

Daha sonra konuşuruz
İstikametini beğenmediği bir sohbetin yönünü değiştirmek isteyen erkeklerin sihirli cümlesi.

Dişi sineğe bile bakmam
Partnerini kırmak istemeyen erkeklerin kullanmaktan, kadınların ise duymaktan bıkmadığı bir yalan…

ahh bitanemm bu erkeklerin herşeyii yalann ne onuu ne yüzüü...
paylaşım için tşklerr...
birazz gözümüz acıldıı sayendee balım...

erkek= yalancı daha söze gerek yok

eveett..ve bi yalanda benden.özellikle bir ilişkinin bitiminde söylenen:çok güzelsin,çok tatlı ve iyisin.daha iyilerini hakediyorsun ben sana layık değilim...anlamıda:senden daha güzelini aramaya gidiyorum ama arkamdan çok kötü söylememen için gönlünü almaya çalışıyorum..2 kez başıma geldi,üçüncüde gelmesin mümkünse :)

Geri