Erkek sevgiliye el yapımı hediye hazırlama fikirleri nelerdir?

  • Konbuyu başlatan Beyazlale___
  • Başlangıç tarihi
B

Beyazlale___

Forum Okuru
Erkek sevgiliye el yapımı hediye hazırlama fikirleri nelerdir?

Erkek sevgiliye el yapımı hediye hazırlama melek kadınlar kulübü erkek sevgiliye el yapımı hediye fikirleri forum'da.​

Kızlar erkek arkadaşıma şöyle hiç yapılmamış hiç verilmemiş bir hediye vermek istiyorum. Erkek sevgiliye el yapımı hediye hazırlama hakkında fikirler verir misiniz? Nasıl ilgisini çekebilir ve değişik bir hediye verebilirim ama el yapımı olmalı tabii. 14 Şubat için fikirler verirseniz sevinirim arkadaşlar.

images (6).jpeg
 
Merhabalar
Sevgiliye el yapımı hediye için çok güzel fikirler verebiliriz. Ne olursa olsun el yapımı hediye yapacaksanız tüm duygularınızı yansıtacak tarzdan bir hediye olmalı. Karşı tarafa o duyguyu yansıtmalı hissettirmelisiniz. Özellikle erkek sevgiliye hediye seçenekleri biraz daha kısıtlı oluyor. Size ikinize ait çok özel hediyeler tasarlayabilirsiniz. İkinizin özel fotoğraflarınızın olduğu güzel bir tablo hazırlayabilirsiniz. Eger yemeklerle arası iyi ise ona o gün kalp şeklinde tatlı ya da pizza gibi hoslanacagi bir yemeği yapabilirsiniz.

Benim aklıma gelenler bunlar ama bu kadarla sınırlı değil tabii. Hemen aşağıdaki linkten "erkek arkadaşınız için el yapımı yılbaşı hediyesi fikirleri" konumuzu inceleyebilirsiniz.

 
Geri
Üst