erkekler çokmu salak ya

sevgice

Yeni Üye
Üye
#1
erkekler çokmu salak ya
neden her erkek aldatılamayacağını ve cinsel olarak ikinci erkek olduklarını sormaya gerek bile duymadan inanırlar ve sen onu sevdiğini söylemeden onlar onun için öldüğünü sanırlar Geçen gün arkadaşlarla yuvarlak masa toplantısı yaptık biz salak olduklarına kannat getirdik ya sizce?

 
  Kız ve erkek çocuğunun aynı odada uyumasında sakınca varmı ? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
çok çekingenim Yardımmm çok çekingenim Yardımmm
Arkadaşlar ben önceki mesajımda çekingen olduğumu belirtmiştim. Arkadaşlarım bana birisini önerdi, bu kişiyle birlikte olma ihtimalimiz var. Ne yapacağımı bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz?
Tavsiye Al 3
HANIMLAR CEVABA LÜTFEN!!!MELEĞİM KIZ MI ERKEK Mİ?. HANIMLAR CEVABA LÜTFEN!!!MELEĞİM KIZ MI ERKEK Mİ?.
Minik meleğimin ilk fotosunu(6haftalık)ve son(11haftalık)fotosunu koyuyorum.Kesenin konumuna göre vb. Cinsiyet tahminlerinizi bekliyorum☺️
Soru-Cevap 1
Nasıl hamile kalınır ? Erkek bebek  olması için neler yapılmalıdır ? Nasıl hamile kalınır ? Erkek bebek olması için neler yapılmalıdır ?
Hamile kalmaya çalışıyorsanız , büyük ihtimalle ipuçları ve tavsiyelerle boğulmuş olmalısınız. Kitaplar, dergiler, internet siteleri , arkadaşlarınızın ve akrabalarınızın ilginç tavsiyeleri kafanızı karıştırabilir. Ancak efsaneleri...
Gebelik 2
Bebeğimin Cinsiyeti nedir sizce kız mı erkek mi Bebeğimin Cinsiyeti nedir sizce kız mı erkek mi
Mide bulantım hiç olmadı aksine iştahım açıldı kilo bile aldım.Sizce nedir cinsiyeti 11 hafta 1 günlük ultrason resmini koyuyorum kızlar buyurun
Soru-Cevap 2
Kız ve erkek çocuğunun aynı odada uyumasında sakınca varmı ? Kız ve erkek çocuğunun aynı odada uyumasında sakınca varmı ?
Cümleten selamün aleyküm. Benim 3 çocuğum var ikisi erkek biri kız. Evimde onlar için yeterli alan yok. Kızım 8 yaşında oğullarım ise biri 13 biri 11 . Üç çocuğumun aynı odada uyumasın da sakınca varmı acaba?
Dini sorularınız ve cevapları 1

Benzer Konular