Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Erkekler de ruj sürüyor!

  Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  Artık devir değişti. Bakımlı ve şehirli erkekler tıpkı kadınlar gibi dudaklarını olduğundan daha olgun ve dolgun gösterebilmek için renksiz MY CITYTM Lips rujlarını sürüyor.
  Ricky Martin, Lenny Kravitz gibi ünlü erkeklerin de kullandığı MY CITY™ Lips ile ilgili merak ettikleriniz burada!

  MY CITY™ Lips’i ne zaman ve hangi sıklıkta kullanmalıyım?
  Her akşam yatmadan önce renksiz MY CITY™ Lips’i bol miktarda dudaklarınıza sürünüz. En iyi sonucu almak için tüm kozmetik ürünlerinin verimlilik testinin yapıldığı gibi uygulamayı 28 gün boyunca sürdürünüz. Renkli MY CITY™ Lips ürünlerini gündüzleri kullanarak gün boyunca da kolajen artışını sürdürebilirsiniz. Günde 2 kere sabah akşam kullanılması tavsiye olunur.

  MY CITY™ Lips kolajen içeriyor mu? Eğer içeriyorsa kaynağı nedir?
  MY CITY™ Lips kolajen veya herhangi bir hayvansal katkılı bileşik içermemektedir. İçerdiği bütün bileşikler bitkilerden elde edilmiş veya laboratuarlarda elde edilmiştir. MY CITY™ Lips, sizin kendi kolajen üretiminizi harekete geçiren bir formüle sahiptir. Bu özelliği dolayısı ile farklıdır.

  MY CITY™ Lips bir dudak parlatıcısı mıdır? Dudak bakım ürünü müdür?
  MY CITY™ Lips, her iki amaca yönelik kullanılabilir özel bir formüle sahiptir. Hem dudak parlatıcısı gibi kullanılırken, hem de dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşmanızı sağlayacak bir bakım ürünüdür. Diğer ürünlerden MY CITY™ Lips’i ayıran en önemli özellik : MY CITY™ Lips kolajen üretimini tetikler ve takviye eder. Diğer dudak parlatıcıları veya bakım ürünleri ise sadece görünüşte dudakların büyük görünmesini sağlar, fiziksel ve sağlıklı bir dolgunlaşma söz konusu değildir.

  MY CITY™ Lips nasıl çalışır?
  MY CITY™ Lips, özel yüksek teknolojisi ve özel formülü ile hasar gören kolajen hücrelerini aktive ederek kolajen ve elastin üretimini tetikler ve dudaklarınızın sağlıklı dolgunlaşmasına yardımcı olur. Tamamen güvenli, doğal ve acısız bir yöntemdir.
  MY CITY™ Lips ile dudaklarım tahriş olacak veya yanacak mı?
  Hayır, MY CITY™ Lips’in formülü yakmaz veya herhangi bir acı veren reaksiyona sebebiyet vermez. MY CITY™ Lips, yumuşatmak, dolgunlaştırmak ve nemlendirmek gibi etkileri sağlamak üzere formüle edilmiştir.

  MY CITY™ Lips’i kullandıktan ne kadar zaman sonra biz sonucu görebiliriz?
  MY CITY™ Lips doğru şekilde uygulanıp kullanıldığı zaman çok kısa zamanda kolajen yapılanmaya başlar. Siz, kolajenin hızla yapılanmasıyla birlikte dudaklarınızda bir dolgunluk ve kırışıklarda hemen bir azalma göreceksiniz. Kişiye göre değişmekle birlikte sonuçları 15-28 gün arasında görülür. Her sürüşünüzde bir dolgunluk hissi ile bunu hissedersiniz. Kolajen yapılanmasıyla da uzun süreli ve sağlıklı bir dolgunluk elde edeceksiniz. Her gece yatmadan önce dudaklarınıza bol miktarda MY CITY™ Lips sürerseniz, ve gün boyunca da ister renkli isterseniz kullandığınız rujun altına baz oluşturacak şekilde renksiz MY CITY™ Lips’i kullanırsanız, dolgun ve sağlıklı dudaklara kavuşabilirsiniz.

  Ürünler hayvanlar üzerinde test edilmiş midir?
  Hayır biz ürünlerimizi hayvanlar üzerinde test etmiyoruz.

  MY CITY™ Lips güvenle kullanılabilecek bir ürün müdür?
  MY CITY™ Lips, arzu edilen sıklıkta kullanılabilecek, hiç bir yan etkisi olmayan bir üründür. MY CITY™ Lips; güvenilir şekilde ve hiçbir zararlı yan etkisi olmadan kullanabileceğiniz bir üründür.

  Bir adet MY CITY™ Lips’i ne kadar sürede kullanabiliriz?
  MY CITY™ Lips’i eğer günde 2 kere periyodik olarak normal olarak kullanırsanız, her tüpü 30-45 gün arasında kullanabilme imkanına sahip olabilirsiniz.

  Dudaklarımda MY CITY™ Lips kullanımını durdurduğumda ne olacak?
  Vücudunuz extra kolajen üretimini ve kolajen yapılanmasını desteklemeyi ve diğer yandan korumasını durduracağından dolayı, dudaklarınız kazandığı dolgunluk ve nemi yitirecektir ve 20-30 gün sonunda dudaklarınız eski haline yavaş yavaş dönecektir.

  Önceden dudaklarıma enjeksiyon kolajen takviyesi yaptırdıysam, MY CITY™ Lips ürünlerini kullanabilir miyim?
  Evet! İnsan vücudu kolajen parçalanmasına ve kaybına sebep olan doğal bir mekanizmaya sahiptir. Bu sebepledir ki pek çok kadın en fazla 2-6 ayda bir ağrılı ve zahmetli enjeksiyon yoluyla kolajen takviyesi yaptırır. MY CITY™ Lips, vücudun doğal kolajen parçalanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olmakla kalmayıp, diğer zor, ağrılı ve sıkıntılı metodlara gerek kalmaksızın, dudaklarınız daha da dolgun hale getirecektir.

  Önerilenden fazla miktarda MY CITY™ Lips kullanmalı mıyım?
  Güvenlik açısından kullanmanızda herhangi bir sakınca yoktur, bununla beraber iyi sonuç alabilmeniz için günde en az 2 kez kullanmanız yeterli olacaktır.
  MY CITY™ Lips’i sürdüğüm zaman dudaklarımda hafif bir karıncalanma ve ürperme hissetmem normal midir?
  Evet tamamen normaldir. Dudaklarınıza MY CITY™ Lips’i sürdüğünüz zaman, kan dolaşımı artar. Hafif bir karıncalanma hissi ile birlikte dudaklarınızın renginin koyulaştığını göreceksiniz. Bu da MY CITY™ Lips’in bir ayrı bir özelliğidir. Dudaklarınıza ürünü uyguladıktan sonra hızlı bir dolgunlaşma hissettiğiniz gibi, dudaklarınızın doğal renginin daha da arttığını göreceksiniz. Endişelenmeyin, bu bir yan etki değildir.

  Renksiz (Clear) MY CITY™ Lips ve renkli MY CITY™ Lips arasındaki fark nedir?
  Ürünler tamamen aynı formül ve içeriğe sahip olmakla birlikte, renkli ürünler ayrıca renklendirici içerir.

  MY CITY™ Lips’i kendi rujumun üzerine sürebilir miyim?
  Eğer kendi rujunuzun üzerine sürerseniz, MY CITY™ Lips için bir bariyer oluşturmuş olursunuz, gerekli etkiyi sağlayamazsınız. Rujunuzu sürmeden önce MY CITY™ Lips bir baz oluşturacak şekilde dudaklarınıza sürerseniz, çok daha hızlı sonuç elde etmeniz mümkün olacaktır.

  MY CITY™ Lips’i kullandıktan bir kaç gün sonra niçin dudaklarım da bir soyulma oluşuyor?
  Bu sonuç üst ölü derinin soyulması nedeni ile normal ve beklenen sonuç olup, yumuşak dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur. MY CITY™ Lips’i kullanmaya devam ettiğiniz süreç içinde, dudaklarınızdaki soyulma ve kuruluk git gide azalır. Dudaklarınızdaki yeni oluşum çok daha sağlıklı olacak ve dudaklarınızın nemini korumasını sağlayacaktır.


   
Erkekler de ruj sürüyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ruj

  Ruj

  Kadının dudağına ruj sürmesi tatlı dilli olmasına, eşine kompliman yapmasına, Erkeğin dudağına ruj sürmesi sözde riyakarlığa, yadırganılan söz ve davranışa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dudak.)Rüyada bir kadını ruj sürerken veya yüzüne makyaj yaparken görmek, yakında güzel bir sürprizle karşılaşılacak demektir. Rüyada bir kadını ruj sürerken görmek, yakın bir zamanda güzel bir olayla...
 2. Erkeklerde ruj suruyor!

  Erkeklerde ruj suruyor!

  Erkekler de ruj sürüyor! Artık devir değişti. Bakımlı ve şehirli erkekler tıpkı kadınlar gibi dudaklarını olduğundan daha olgun ve dolgun gösterebilmek için renksiz MY CITYTM Lips rujlarını sürüyor. Ricky Martin, Lenny Kravitz gibi ünlü erkeklerin de kullandığı MY CITY™ Lips ile ilgili merak ettikleriniz burada! MY CITY™ Lips’i ne zaman ve hangi sıklıkta kullanmalıyım? Her akşam yatmadan...
 3. Mükemmel erkekler de aldatırlar

  Mükemmel erkekler de aldatırlar

  AMERİKALI EVLİLİK DANIŞMANI MİRA KİRSHENBAUM 'WHEN GOOD PEOPLE HAVE AFFAİRS' (İYİ İNSANLAR EŞLERİNİ ALDATTIĞINDA) DİYE BİR KİTAP YAZDI VE ORTALIK KARIŞTI... Bir ilişkide işe yarayan tutum ve davranışlar başka bir ilişkide işe yaramıyor, o zaman ne yapacağız? Anlaşılıyor ki erkeklerin mantıklı ve soğukkanlı davranış olarak düşündükleri bir tarz, kadınların indinde 'duygusuz' hatta ahlaksız...
 4. Erkekler de Melektir :-))

  Erkekler de Melektir :-))

  Birgün ormancının biri dalları nehrin üzerine sarkan ağacın dallarını keserken baltasını suya düsürür. 'Aman tanrım' diye bağırdığında TANRI belirir ve 'Ne diye bağırıyorsun?' der. Ormancı baltasinı suya düşürdüğünü ve yaşamını sürdürebilmek için o baltaya ihtiyacı olduğunu söyler. TANRI suya dalar ve elinde bir altın balta ile tekrar belirir. 'Baltan bu muydu?' diye sorar....
 5. Erkeklerin de Sırları Var

  Erkeklerin de Sırları Var

  ee onlarında kendilerine göre sırları var meleklerim.. Erkeklerin de Sırları Var Bakalım o sırlar nelermiş :D Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm...

Sayfayı Paylaş