1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0

Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş

Konu, 'Ah Erkekler' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şu beylere bakın hele kadınları amma hafife almışlar yahuuu sanki onlara verildide ne oldu:)

DİREKSİYON (çarpışan arabalar dahil)
    KREDİ KARTI
    TELEVİZYON KUMandASI
    RÜYA TABİRLERİ KİTABI
    ŞİRKET HİSSELERİNİN %51'İ
    HARİTA (hedeften daha fazla uzaklaşmak istemiyorsanız)
    BUZ KIRACAĞI
    İNGİLİZ ANAHTARI
    BAŞBAKANLIK KOLTUĞU
    KOZ
    TELEFON
    PUSULA (klavuzu karga olanın…)
    KALEM
    İNİSİYATİF
    HESAP MAKİNESİ (kullanacaklarını pek sanmıyoruz)
    UÇURTMA (ya tele takarlar ya yere çakarlar)
    AYNA
    NARGİLE ("Tankut bunu üflüyo muydum,yoksa çekiyo muydum" ?!!?!)
    PİPO
    AHMET ALTAN KİTAPLARI
    ÇEKİRDEK
    BİLARDO ISTAKASI
    FALA HAZIR KAHVE FİNCANI
    OLTA (Allah muhafaza)
    BULMACA KİTABI (hem cevabı bulamazlar hem de bulcam diye inat ederler)
    çok biyilorlarr:sinir:

2. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş
    bencede cok biliyorlar

Erkekler göre kadınlara neler teslim edilmezmiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

Cikma teklifi kabul edilmezse ne yapar erkekler

reddedilen erkek ne yapar 1. ben acilarin cocuguyum modeli -meltem benimle cikar misin? -hayir salak -tamam meltem simdi git ve beni yanlizligim ile yanliz birak 2. kivrak modeli - meltem benimle cikar misin, misal iki biletim var ateslerin dansi'na? - hayir salak - aa simdi hatirladim, hülya'ya soz vermistim... oteki sefere insallah... 3. tehdit eden modeli - meltem benimle cikar...
  2. ErkekLer KadınLardan Neden KorkarLar

ErkekLer KadınLardan Neden KorkarLar

Vallahi bizimki benden pek korkmuyor ama erkeklerrin kadınlardan korkmak için sebepleri varmış arkadaşlarım bakalım bunlar neymiş :) Erkeklerin kadınlardan kokmak için o kadar çok sebebi var ki şaşarsınız. Pek çok başlık altında toplanabilecek olan bu korkular erkek hegamonyasının da bir yutturmaca olduğunun kanıtı gibi sanki. İşte liste: 1-ERKEKLERİN göbekleri daha büyük olabilir ama...
  3. erkekler kadınlardan ne ister?

erkekler kadınlardan ne ister?

erkeklerin kadınlardan ricasıymış:D:D bence çok beklerler :haha: ERKEKLERİN KADINLARDAN RİCASIDIR (Yakarış) * Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın, çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor. * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! *...
  4. Erkekler kadınlardan neleri saklar?

Erkekler kadınlardan neleri saklar?

Erkeklerin kadınlardan neleri sakladığını hiç merak ettiniz mi? İşte erkeklerin kadınlardan sakladığı beş şey. * Haftasonları gazete okurken, magazin köşelerinde ki güzellere bakarken, anlık sayfa değiştirmeleri. *Sizinle dışarı da gezerken “aa” şurası da bayağı güzel yermiş derken, Etrafı sizden habersiz süzmesi. *Arkadaşlarıyla buluşacağında şirketin halısaha maçı, veya akşam mesaii var çok...
  5. Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Kadınlar erkeklerden neleri saklar ?

Çenesi hiç kapanmayan biz kadınlar ne de çok sır saklarmışız şaştım da kaldım vallahi :)) Bayanların bazı alışkanlıkları o derece muamma ki bazen kendilerine bile bunu niçin yaptıklarını açıklayamıyorlar. Erkeklerin Bayanların anlamamalarına şaşmamalı, evet bazen erkek cinsi de inanılmaz derece düz düşünebiliyor, ama problem konusu da bu kadar çetrefilli olunca gerçekten hallerine biraz...

Sayfayı Paylaş