Etiketler:
 1. bLq-

  bLq- Forum Okuru

  - Erkekler Hakkında 15 Gerçek -

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında bLq- tarafından paylaşıldı.

  sevgilisiyle ilişkiye girenler
  Amerika'da yapılan bir anket erkekler hakkındaki 15 gerçeği ortaya çıkardı. Onlar kadınlara göre dış görünüşlerine daha fazla dikkat ediyor. Ve bunun gibi daha neler neler...

  1. Erkeklerin yüzde 70'i öpüşürken gözlerini açıyor. Kadının gözlerinin yumulu olmasından istifade ederek diğer sevgilisine sms yolluyor ve bir yandan da tv'deki derby maçı izliyor.
  2. 25 ve 34 yaşları arasında 5 erkekten 3'ü bekar. Her erkeğin evlenmeden önce ortalama olarak 5 adet cansız manken, 4 adet şişme kadın ve 2 hakiki **** partneri oluyor.
  3. Yaşları 25 ile 45 arasındaki erkeklerin yüzde 45'i kadınların üstte olduğu pozisyondan hoşlanırken, yüzde 25'i kadınların başının ağrıdığı, yüzde 10'u kadınların halıyı temizlemek için eğildiği ve kalan yüzde 20's de kadınların annesinde olduğu pozisyonu tercih ediyor.
  4. Yaşları 18 ile 49 arasında değişen erkeklerin yüzde 59'u kız arkadaşlarını etkilemek için giyimine özen gösteriyor. Yüzde 21'i tabancasının bakımını sürekli yapıyor, yüzde 20'si de 1 gün içinde 43987 SMS gönderiyor.
  5. Erkeklerin yüzde 35'i kilot giyiyor. Yüzde 21'i ise boxer giymeyi tercih ediyor. Donsuz gezenlerin oranı ise yüzde 44.
  6. Erkeklerin yüzde 23'ü kadınlarda en seksi yerin dudaklar olduğunu söylerken, kalan yüzde 77 'kadınların seksi olmayan yeri mi var Allah aşkına?' diyor.
  7. Erkeklerin yüzde 83'ü bir kadın başbakana (kendi karısı olmamak şartıyla) oy vereceğini söylüyor.
  8. Yaşları 18 ile 35 arasında değişen erkeklerin yüzde 15'i ağladıktan, yüzde 25'i tuvaletten, yüzde 60'ı da tuttuğu takımın kazanmasından sonra rahatlıyor.
  9. Yaşları 25 ile 45 arasında değişen evli erkeklerin yüzde 17'si orgazm taklidi yaparken, yüzde 33'ü karısını çok seviyormuş taklidi ve kalan yüzde yüzde 50'si de kaynanasına tapıyormuş taklidi yapıyor.
  10. Erkeklerin yüzde 33'ü eğer bedava olsaydı cinsel organlarını büyütme operasyonu yaptırabileceklerini söylüyor. Kalan yüzde 67, paralı da olsa yaptırırım anasını satayım, diyor.
  11. Erkeklerin yüzde 99'u kadınlardan daha iyi araba kullandıklarını düşünüyor. Yüzde 73'ü güzergahını sürekli kız lisesinin ordan geçiriyor ve yüzde tamamı, dünyanın en usta şoförünün kendisi olduğunu düşünüyor.
  12. Erkeklerin yarısına yakını arabada sevişirken ayağını gazdan kesmiyor. Kalan yarısı da ayağını frenden çekmiyor. Yan koltuğunda bir kadın olan erkek, sağ elini mutlaka kadının bacağı üzerine koyuyor.
  13. Yaşları 25 ile 45 arasında değişen erkeklerin yüzde 33'ü partnerleri orgazm olmazsa, kendilerinin de olmadığını itiraf ediyor. Yüzde 27'si hiç umurunda olmadığını söylerken, kalan yüzde 40'ı duvara kulağını dayayıp kendilerini dinleyen komşularının da orgazm olamadığını söylüyor.
  14. Erkekler orgazm olmadan önce 1500 beygir gücünde efor sarfediyor. Orgazm olduktan sonra beygire binecek gücü bile kalmıyor.
  15. Erkeklerin yüzde 42'si uzaya gitmek ve karısından bu şekilde kurtulmak istiyor.


  alıntı   
 2. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul
  yüzde 20'si de 1 gün içinde 43987 SMS gönderiyor.
  Sayı inanılmaz...İlginç bilgilermiş
  Teşekkürler
   
 3. Krizantem

  Krizantem Forum Okuru

  şaşırtıcı bilgiler beğndm:)
   
- Erkekler Hakkında 15 Gerçek - konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Elmaslar hakkında 12 gerçek

  Elmaslar hakkında 12 gerçek

  Elmaslar keşfedildiği günden beri diğer değerli taşlar arasında parlaklıkları ile göz kamaştırırlar. İşte elmaslar hakkında bilmeniz gereken 12 gerçek... - Elmaslar dünyadaki en sert cevherdir. - Elmas, değerli taşlar içerisinde en basit kimyasal formüle sahip olandır. Elmas sadece karbon elementinden oluşur. - Elmas kelimesi,...
 2. Emzİk Hakkinda Bazi GerÇekler

  Emzİk Hakkinda Bazi GerÇekler

  EMZİK HAKKINDA BAZI GERÇEKLER Bebekler doğumun hemen ardından emziğe alışırlar ve ayrılmaları uzun sürer. Genellikle 2 yaşına gelene kadar da emzik alışkanlığını sürdürürler. Ancak bu konuda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var. Emzik bebeğin doğal emme içgüdüsünü tatmin ediyor, ayrıca ona güven hissi veriyor. Artık günümüzde uzmanlar bunları söylüyorlar. Emzikten kaçınmak yerine, bu...
 3. Kızlar Hakkında Gerçekler

  Kızlar Hakkında Gerçekler

  İki kız genellikle yolda yürürken gereksiz bir şekilde el ele tutuşur yada kolkola girer,hatta daha da abartıp sarmaş dolaş yürüdükleride görülebilir. İsmailpiser --kızlar hiçbir zaman yalnız dışarı gezmeye çıkmazlar.dışarıya çıktıgınız zaman dikkat edin.yalnız bir yerlere yürüyen erkekler görmek mümkündür falan kızlar daima anlamsız gruplar oluşturur. --kızlar tuvalete gitmeyi de toplu...
 4. Şişe suları hakkındaki Gerçekler

  Şişe suları hakkındaki Gerçekler

  Şişe suları ile ilgili ilginç bilgiler var arkadaşlarım buyrun hep birlikte bakalım Günümüzde şişe suları oldukça büyük bir endüstri ve giderek büyüyen bir sektör.. Hemen hemen hepimiz aldığımız şişe sularının sağlığımızı nasıl etkilediğini merak ediyor, zaman zaman saf ve sağlıklı olup olmadıklarından şüpheleniyoruz. İşte bugüne kadar şişe suyuyla ilgili söylentiler.. 1- Şişe suları...
 5. Aspirin hakkındaki korkunç gerçek

  Aspirin hakkındaki korkunç gerçek

  Yaşlılar üzerinde araştırıldı... Yaşlıların beynindeki küçük kanamaların, Aspirin ya da kan pıhtılaşmasını önleyen benzer ilaçlarla bağlantılı olabileceği bildirildi. Hollanda'daki Rotterdam Tıp Fakültesinden Dr. Meike Vernooij ve ekibinin yaptığı araştırma, düzenli olarak aspirin ya da benzer ilaçları kullananların beyninde küçük kanamalarının meydana gelme riskinin daha fazla olduğunu...

Sayfayı Paylaş