Erkekler hakkında bildiğimiz 8 yanlış!

Lamazi

Lamazi

Yeni Üye
Üye
Erkekler hakkında bildiğimiz 8 yanlış!
erkekler nasıl öpüşmekten hoşlanır erkeklerin hoşlanma belirtileri erkekler nasıl saçlardan hoşlanır erkeğin hoşlanma belirtileri erkeklerin nedir
[3]2022008112411_2451.jpg


Erkeklere haksızlık ediyoruz!
Erkekler hakkında bildiklerimiz: Seksi sevdikleri, seksten sonra sarılmayı unuttukları, manken gibi vücuda sahip olan kadınları arzuladıkları, duygularını göstermekten nefret ettikleri gibi uzayıp gider.

Biz kadınlar belki de yıllardır erkeklere haksızlık ediyoruz. Onları düşüncesizlikle, seks düşkünlüğü ile suçluyoruz. Fakat onlar aslında düşündüğümüz kadar kötü varlıklar değil. Bizim onlar hakkında düşündüğümüz yanlış olan o kadar çok düşünce var ki. İşte erkekler hakkında bildiğimiz yanlışlar...

Yanlış 1:
Öpüşmek ve sarılmanın sonucu yataktır

Hayır, bu düşünce yanlış! Yapılan araştırmalar gösteriyor ki erkekler için de duygular seks için önemli. Erkekler de unutulmaz birlikteliklerden hoşlanıyorlar. Özellikle de ciddi ilişkilerde öpüşmeye, sarılmalara önem veriyorlar.


Yanlış 2:
Dergilerden fırlamış gibi olmamızı istiyorlar

Erkeklerin hep incecik vücutlu seksi hatunlardan hoşlandığını düşünürüz öyle değil mi? Ama yanlış. Dergilerde gördüğümüz o muhteşem güzeller onların sandığınız kadar ilgisini çekmiyor. Erkekler için sıradan kadınlar daha çekici.


Yanlış 3:
Ev işi yapmamızdan çok hoşlanırlar

Erkekler aslında yemek yapmanızı isterler fakat sürekli ev işleriyle uğraşan bir kadınla birlikte olmayı da tercih etmezler. Onlar için önemli olan düşünüldüklerini görmek ve tabii biraz da poh pohlanmaktır.


Yanlış 4:
Tamircilikten hoşlanırlar

Aslında mükemmel olmadıklarını bilirler fakat kendilerini böyle göstermekten çok hoşlanırlar. Evde bir şey bozulduğunda ona tamir etmesini söylediğinizde dünyanın en mutlu erkeği olmuş gibi gözükürler ama aslında çoğu erkek bozulan şeyleri tamir etmekten pek hoşlanmaz...


Yanlış 5:
Akrabaları sevmezler!

Erkekler sadece gelip aylarca kalan kaynanalarını sevmezler, yoksa erkekler birlikte olduğu kadının ailesi ile iyi ilişkiler içinde olmasından gurur duyar. Onun için bir şeyler yapmak istiyorsanız ailesini yemeğe davet edebilir ya da annesini size çağırabilirsiniz.


Yanlış 6:
Seks hayatları sıradandır!

Aslında erkekler yataktan çıkmak, fantezilerini gerçekleştirmek isterler. Mesela ona birlikte duş almayı teklif ettiğinizde ya da mutfakta sürpriz bir birliktelik onu çok mutlu edebilir. Sizinle oyunlar oynamayı severler. Seks hakkında konuşmak isterler.


Yanlış 7:
Sürekli onaylanmak isterler

Hayır, sadece erkekler duygularını açıklamaktan hoşlanırlar ve karşı tarafla aynı duyguları paylaşmak isterler. Ayrıca işten, futboldan konuşmak isterler. Eğer böyle olmasını istiyorlarsa onlara bir şans verin ve bırakın konuşsunlar. Ona bir futbol maçı hakkında soru sorabilir ve onu mutlu edebilirsiniz.


Yanlış 8:
Bizden farklı düşünüyorlar

Kitaplar erkekler ve kadınlar arasındaki derin uçurumlardan bahsetse de aslında erkekler de kadınlar gibi düşünüyorlar. Onlar sadece bu düşüncelerini göstermekte farklı yollara başvuruyorlar.


Yanlış 9:
Erkekler pasaklıdır, kendilerine özen göstermezler

Erkekler artık berbere sadece saç kestirmek için gitmiyor. Düzenli olarak saç ve cilt bakımı yaptıran, manikür ve pedikürlerini aksatmayan erkekler var. Ve kesinlikle feminenlikten uzaklar ve tamamen kendilerini daha iyi hissetmek ve birlikte oldukları kadınlara daha hoş görünme için bunu yapıyorlar. Önyargılarınızdan kurtulup siz de bu haftasonu bakım yaptırmaya ne dersiniz?


Yanlış 10:
Futbolsuz yaşayamazlar!

Evet futbol evrensel bir dildir ve çok sevilir ama dünyadaki tek spor değildir! Hayatı boyunca tek bir futbol maçı bile izlememiş erkekler vardır! İnanılmaz ama gerçek. 90 dakikalarını kız arkadaşlarıyla ve eşleriyle geçirmekten daha fazla zevk alacak olan erkeklerin varlığı, biz kadınların içini rahatlatan bir gerçek...
 
Üst