Etiketler:
 1. kaprisli

  kaprisli Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Kasım 2008
  Mesajlar:
  4.310
  Beğenilen Mesajlar:
  19
  Ödül Puanları:
  0

  Erkekler hakkında bilinen 10 doğru 10 yanlış

  Konu, 'Ah Erkekler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

  hoşlanan erkek nasıl davranır Biz hepimiz toplumca herşeye önyargılı bakan insanlarız en kötü özelliklerimizden biri de bu olsa gerek. Bayanların bu önyargılı baktığı konulardan biri de erkekler. Hep bir muhabbetleri vardır erkekler şöyle erkekler böyle kalıplaşmış alışılmış bilgiler sürekli diretilir. Bunlar halk arasındaki görüşlerdir isterseniz erkekleri birde uzmanlardan dinleyin artık ne kadar doğru ne kadar yanlış ben bilemicemm onuda siz değerlendirin:D:D:D. Sadece okuduğumu size iletiyorum.  Erkekler hakkında bilinen 10 doğru 10 yanlış

  Rus ilişki uzmanlarına göre erkeğin kalbine giden yol midesinden geçmiyor... Pravda gazetesinde yayımlanan bir habere göre, çapkın ve **** düşkünü oldukları sanılan erkeklerin hiç de öyle olmadıkları örneklerle anlatılıyor.

  Rusya'nın ünlü gazetesi Pravda, erkeklerle ilgili doğru bilinen on yanlışı açıkladı. Haberde "Erkeklerin yalancı oldukları ve sadece **** düşündükleri doğru değil" mesajı verildi. Rus psikologların araştırmalarına göre erkekler hakkındaki mitler şöyle sıralandı:

  1- Bir erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer. Yemek onlar için önemlidir.

  Modern erkekler kadında iyi yemek yapmaktan daha fazla şeyler arıyor. Sahanda yumurtayla bile mutlu olabiliyorlar!


  2- İlk adım hep erkekten beklenir. Erkekler harekete geçmekten hoşlanır.

  Söz konusu karşı cinsle ilişki olduğunda erkekler sanılanın aksine çok utangaç davranmaya başlar. Bir erkeğin ilk adımı atması, onun için aslında hiç de kolay bir durum değildir.


  3- Erkekler aşık olamaz, onlar için **** her zaman aşktan önce gelir...

  Uzmanlar erkeklerin yüzde 90'ının aşkın sonsuzluğuna inandığını belirtiyor. Sadece aşkla birlikte tutku da arıyorlar.


  4- Erkekler için önemli olan kadınların dış güzelliğidir. Çirkinliğe prim vermezler.

  Erkeklerin çoğu kadınların dış güzelliğinden etkilenir ama seksapel ve çekicilik çok daha ön planda gelir. Her kadın dikkatli davranırsa istediği erkeğin ilgisini çekebilir.


  5- Erkekler çok açık sözlü ve samimidir.

  Bu tam anlamıyla doğru değildir çünkü erkekler ilişkilerinde her zaman biraz gizemli kalmayı ve kadınların da gizemli taraflarının olmasını tercih ederler.


  6- Bir erkeğe ne kadar kötü davranırsanız size karşı o kadar bağlanır!

  Uzmanlar bunun sadece acı çekmekten hoşlanan erkekleri mutlu ettiğini belirtiyor. Bir erkeğe haddinden fazla kötü davranışlarda bulunursanız onu elinizden kaçırırsınız.


  7- Erkekler yatakta sadece kendi zevklerini ve orgazmlarını düşünür.

  Bu genellikle kadını tatmin edemeyen erkekler için söz konusudur. Partnerlerin aynı anda tatmin olması pek sık yaşanmaz.


  8- Güçlü erkekler yaşadıkları olumsuzluklardan şikayet etmez ve ağlamaz...

  Uzmanlar bu düşüncenin tamamen yanlış olduğunu belirtiyor. Psikologlar her erkeğin yeri gelince ağlayabileceğini ve sorunlarla karşılaşabileceğini savunuyorlar.


  9- Gerçek bir erkek ne istediğini bilir!

  Erkek robot değildir; onun da hisleri ve kaygıları olabilir. Sadece erkek olduğu için hata yapmamasını beklemek yanlış olur. Her insan gibi o da hata yapabilir.


  10- Bütün erkekler kalpsizdir...

  Erkekler aslında sanılanın aksine kadınlara oranla çok daha duygusaldır. Sadece toplum içinde duygularını dışa vurmaktan hoşlanmazlar. Duygusal olurlarsa yanlış anlaşılacaklarını düşünürler.
   
  Son düzenleme: 13 Eylül 2009
Erkekler hakkında bilinen 10 doğru 10 yanlış konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Tarot hakkında bilinen yanlış ve doğrular

  Tarot hakkında bilinen yanlış ve doğrular

  tarot ne kadar doğru Sevgili Melekler ,burada verilen bilgiler yakın dönemin Tarot tarihçilerinin yazılı metinlerin ve günümüze kadar kalmış kartların kanıtları inceleyerek elde ettikleri bilgilerdir. TAROT’UN KÖKENİ HAKKINDA Yanlış: Tarot Mısır’dan; Hindistan’dan; Çin’den, Fez, Fas’tan; Sufilerden; Katarlardan; Musevi Kabalacılardan veya Musa’dan gelmektedir veya Tarot’un kökeni...
 2. Muciti yanlış bilinen 10 icat

  Muciti yanlış bilinen 10 icat

  mucitler ve icatları yanlış bilinen gerçekler, yanlış bilinen doğrular, doğru bilinen yanlışlar, Otomobil Muciti: Karl Benz Yanlış bilinen mucit: Henry Ford Her ne kadar aynı zamanlarda Gottlieb Daimler, Wilhelm Maybach, ve Siegfried Marcus gibi birçok Alman mühendis fikirlerini hayata geçirmeye çalışmış olsa da, modern otomobillerin ilk örneğinin Karl Benz tarafından ortaya konduğu...
 3. Kadınlar hakkında doğru bilinen 10 yanlış

  Kadınlar hakkında doğru bilinen 10 yanlış

  kadınlar hakkında, bilgiler, bilinenler ve yanlışları burada arkadaşlar. İngiliz psikologlar tarafından hazırlanan ve birçok dergide yayınlanan araştırmada, kadınlar hakkındaki 10 yaygın düşünce çürütülmüş bulunmakta! Bilim adamları kadınlarla ilgili 10 adet mit yayınladı: • Tarihin ilk çağlarından itibaren erkeklerin toplayıcılıkla ailenin yiyecek ihtiyacını karşıladığı bilinir. Ancak...
 4. Bebek Bakımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar!

  Bebek Bakımı Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar!

  bebek bakımı, bebek bakımı nasıl olmalı, bebek bakımı hakkında Sevgili melekler, bebeklerini en iyi şekilde yetiştirmek isteyen acemi anne adayları bunun için özellikle kendilerinden daha tecrübeli büyüklerinden yardım isterler. Ancak ne yazıkki her konuda olduğu gibi bu konuda ne kadar tecrübeli de olsalar kulaktan dolma bilgilerin doğruluğuna inanan ve acemi anne adayına da bu şekilde...
 5. Erkek kısırlığında doğru bilinen yanlışlar

  Erkek kısırlığında doğru bilinen yanlışlar

  Erkek infertilitesi de toplumumuzun tabularından. Ne yazık ki çok konuşulamıyor , merak edilenler sorulamıyor .İşte erkek kısırlığı hakkında doğru bildiğimiz yanlışlar Erkek kısırlık oranı her geçen gün artıyor Erkek kısırlık oranının artığını gösteren elimizde kesin kayıtlar yok . Fakat hasta sayısında bir artma olduğu doğru,geçmişte bunlar çok ulu orta konuşulmaz ,kısırlık şikayeti olan...

Sayfayı Paylaş