Erkekler hangi sözlerden tav olurlar nelerden hoşlanır?

• Konbuyu başlatan İlaydayozzz
  • Başlangıç tarihi
İ

İlaydayozzz

Forum Okuru
Erkekler hangi sözlerden tav olurlar nelerden hoşlanır?

Erkeklerin tav olduğu sözler melek kadınlar kulübü erkekleri tav eden sözler forum'da.​

Arkadaşlar ben görücü usulü ile biri ile tanıştırıldım. Valla erkekler hakkında hiç bir şey bilmiyorum gerçekten. Sevgilim de olmadı hic. Çok çekiniyorum ama yaşım 25. Aslında tanıştığım kişi işi filan çok iyi hoşlandım da ama erkeklerle neler konuşulur hiç bilmiyorum. Yani erkeklerin hoşlandığı şeyler nelerdir? Erkeklerin tav olduğu sözler neler? Bir şeyler söylemek istiyorum ama kal geliyor bana yardımcı olabilir misiniz? Onu gerçekten sevdin tanışalı 10 gün oldu söz yaptık Nisan da ramazan girmeden olacak. Ben de kendime bağlamak istiyorum açıkçası onu.

images (6).jpeg

Merhabalar
Erkekler kadınlardan çok farklılar ama her insan güzel sözler soylenilmesinden hoşlanır sanırım. Allah tamamına erdirsin diyelim biz de. Ne güzel aslında hem görücü usulü hem de güzel bir elektrik oluşmuş diye algılıyorum ben. Çoğunlukla güzel sözler duymayı kadınlar istese de erkeklerin de duyduklarında tav oldukları sözcükler vardır. Bunu doğru zaman ve mekânda soylediginiz zaman işte tam onikiden vurursunuz onun kalbini. Peki bu erkeklerin tav olduğu sözler nelermis bakalım?

"Erkeklerin tav olduğu sözler"​

• Senin yanında kendimi çok iyi hissediyorum
  • En çok gözlerine, omuzlarına, güçlü ellerine vs. bayılıyorum
  • Seninle zaman geçirmek dünyanın en güzel şeyi
  • Sayende harika bir gün geçirdim
  • Bu gömlek sana fevkalade yakışıyor muhteşem görünüyorsun
  • İşinde ve her alanda çok başarılı bir erkeksin
  • Ailen ve sen harikasin
  • Sensiz olmayı aklımdan bile geçirmek istemiyorum
Bu gibi sözler erkeklerin hoşuna gidecek onure edecektir onları. Onlar da böyle hoş süslü kelimeleri duymayı çok isteriz karşı cinsten. Ben nişanlınız olacak daha samimi bile olabilirsiniz ona karşı. Bir erkek hangi sözcüklerden hoşlanır bahsettik peki "erkekler nelerden nefret eder" bununla ilgili yazımız aşağıdaki linkte.

Geri