Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

PaSikA

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur
İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre erkeklerin 53 yaşında en romantik çağında olduğu ortaya çıktı. Araştırmacılar, yaşları 18 ila 65 yaş arasında değişen 2 bin erkek arasında yapılan araştırmada, 51 ila 55 yaş aralığındaki erkeklerin 4'te 3'ünün eşlerine her gün, en romantik jest olarak bilinen "Seni Seviyorum" ifadesini kullandığını ifade etti.

Araştırmacılar, 50'li yaşlardaki erkeklerin genç erkeklere göre aşka daha düşkün olduğunu ve eşlerine sürpriz yapmayı daha çok sevdiğini açıklarken, bu erkeklerin yarısının şiir yazarak, yarısının ise romantik haftasonu tatili düzenleyerek eşlerine sürpriz yaptığını belirtti.

Araştırmacı, Jim Forward, "50'li yaşlara gelen kişiler hayatın tadına varmış, deneyimli ve eşlerini memnun etmek için usta kişilerdir. 50'li yaşlarına gelen kişiler, gençliğinde eşleriyle sayısız tartışmada bulunmuş, yüzlerce hata yapmış kişilerdir" dedi.

Forward ayrıca, "53'üne gelen bir erkek eşini mutlu etmek için neyin işe yaradığını bilen kişidir. 20-25 yaş aralığındaki erkeklerin sadece 4'te 1'i eşini son zamanlarda yemeğe götürdüğünü ifade ederken, 53'ündeki erkeklerin hemen hemen yarısının eşini yakın zamanda akşam yemeğine çıkardığını söyledi" dedi.

Ayrıca 50'li yaşlardaki çiftlerin genellikle yalnız yaşadığını söyleyen Forward, "Yaşlı nesille genç nesil arasındaki önemli farklardan biri de, çiftlerin yaşlılık döneminde birbirlerini şımartmaya daha fazla zamanlarının olması ve haftasonları dışarıda eğlenmek için daha özgür olmasıdır" dedi.

ivillage
 
ocean

ocean

Paylaşımcı Melek
Üye
Cevap: Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

Eşimin 53 yaş olmasına daha 14 sene var...bakalım o zaman bu yazanlar gerçek mi....
 
@şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!.

Yeni Üye
Üye
Cevap: Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

abooo 53 yaş mı..bunu daha erkene alsalar yaaa...
teşekkurler pasım..paylaşım için..
 
mislinay

mislinay

Yeni Üye
Üye
Cevap: Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

bacım yapma etme o yaştan sonra romantik olsalar gençlik elden gittikten sonra ne işe yarayacak:D bence her yaşta olmalılar:)
paylaşım için saol canım emeğine sağlık
 
Vijdan

Vijdan

Yeni Üye
Üye
Cevap: Erkekler Hangi Yaşta Romantik Olur

Doğrudur..53 yaşına kadar çoluk çocuk okut,işe yerleştir,ev bark sahibi ol,zaman geçiyor..o yaştan sonra rahata erecek erkekler ne yapsınlar..Kızlarrr buna da şükür..:hhh:
 
AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
hmmm 53 yaş... aaman atalarımız ne demiş.. yaş 60 iş bitmiş.. 53üne kadar romantik olmadıysa o yastan sonra ben neyapam romantizimi..
 
gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
yaa offf o kadar sene nasıll bekleyeceğim romantikk olsunn diyee off ::(((
 
A

Angel Melek

Forum Okuru
yardıım

Peki 11 yaşındaki erkek nasıl olur !! Hepsi bibirinden sefil !!! Hiçbirşeyden anlamıyolar yhaa nasıl baş edeceğiz nooolur yardım ediiin !
 
Üst