1. MEÇHUL

  MEÇHUL Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  18 Ekim 2008
  Mesajlar:
  7.813
  Beğenilen Mesajlar:
  65
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  şehr-i MEÇHUL

  Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor!

  Konu, 'Kadınlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

  Valla bazen eşime diyorum beni anlamıyorsun die.Bir tek benim eşim böyle sanıyorum.Ama anlaşılan tek dert bende yok.Baksanıza erkekler dünyaya geldiklerinden beri anlamıyrolarmış bizi.Anlaşılan bu dünyadan göç edip gidene kadar da anlamıyacaklar.En iyi zorlamamak:)yoksa ters tepecek:Dİşte mükemmel bir yazı daha.Yazan kişi sen bizi anlıyorsun.Teşekkürler.:):)

  Beyinlerimiz ayrı çalışıyor. Bizler daha detaycıyız erkekler genele bakıyor. Bizonlara gereksiz görünen noktalara karşı hassas davranıyoruz. Aslında denge ve uyum içindeyiz. Onlarda olmayan özellikler bizde var. Bizde olmayanlar karşı tarafta. Gece ile gündüzeksi ile artı gibiyiz. Dünyanın dengesini böyle buluyoruz. Hepimiz iç içetamamlayıcıyız.
  Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor Buna rağmen kavgamız bitmiyor. Şu ilişkileri bir tutturamadık gitti. Neyin savaşını veriyoruz belli değil. Bir koşuşturmabir didişme sorma gitsin. Yok aslında birbirimizden farkımız. Sonuçta hepimiz insanız.
  Kızlarla konuşuyoruzkonu aşağı yukarı aynı noktada kilitleniyor. Erkekler değişiyor. Gerçekten değişiyorlar mı? Onlar değişime uğruyorsabizde öyleyiz demektir. Karşılıklı dönüşümümüz sürüyor bu durumda.
  Ortalıkta adam kalmadı fikri çok yaygın. Bir tane bayan arkadaşım da bu düşünceye itiraz etmiyor. Buna sevgilisi olaneşi olanlar da dahil. İyi bir erkeğe denk gelen ve mutlu olanlarsadece şanslı olduğuna inanıyor. Kesin olan tek yargıortada erkek kalmadığı.
  Biraz yaşla ilgisi olduğunu düşünüyorum. 30 yaşını aşmış ve yaklaşmış olanlardan itibarenkadınların neredeyse tamamı hemfikir. Bu kadar büyük bir güruh boşuna bağırıyor olamaz yademek ki ortada bizim düşündüğümüz tarzda adam yok.
  Benim yaş grubum( ben 36 oldum) en şanssızlardan oluşuyor. Birlikte olunabilecek erkekler evli değillerseboşanmışlar. Boşanmış biriuzun zaman özgürlüğünün tadını çıkarmadanciddi ilişkilere girmiyor. Girse de çabuk sıkılıyor. Eski yaşadıklarından dolayı sürekli mukayese halindeyani yatakta hep üç kişi uyunuyor. Sonuçtabirisinin gitmesi gerekiyoreski eşindenanılarından kurtulamayan bir adamla birlikteysenizgitmek size düşüyor.
  Bu gruba dahil değillersebenimle birlikte olursan üzülürsün gezegeninden geliyorlar. Ne kadar sevsenizdünya güzeli olsanızbir kadında olacak en iyi özelliklere sahip olsanızyetmiyor. İhanetialdatmayıkandırmayı övünerek üzerlerinde taşıyan bu türlerne kendileri mutlu oluyorne karşısındakini mutlu ediyor. Dışarıdan bakınca ondan mutlusu yok. Bu gece bardagönlüm hovarda arkadaşlargerçek huzura asla ulaşamıyor. Psikolojik sorunları olduğunu ve tedavi olmadan asla düzelemeyeceğinihatta tedaviyle bile düzelemeyeceğini düşündüğüm bu tatminsiz grupöyle bir şansa sahip kisürekli dört ayak üstüne düşüyor. Bu konuda bizlerin ciddi hataları var ama onu başka bir yazıda anlatırım.
  Zaten geriye azınlık kalıyor. Bunların da içinden bir kısmı zaten cins olarak kadınları tercih etmiyor. Hemcinslerine aşıklaröyle mutlularbu kısma sözüm yoksaygım var ama bizim işimize yaramıyor. Azınlığın içinde en üzüldüğüm grupbir türlü mutluluğu yakalayamayanşanssız olanlar. İyi yüreklidüzgünçoğunlukla kendi ekmeğini kazanan ama ucu ucuna yetiştirenancak birlikte olduğu kadınlardan yana bir türlü yüzü gülmeyenleronlar da en az bizim kadar bahtsızlar.
  Ehzaten geriye ne kaldı ki? Evlileryeni boşanmışlarbenimle birlikte olursan üzülürsün gezegeninden gelenlergayler ve bahtsızları çıkardığımızda gerçekten ortalıkta erkek kalmadı. Demek kibu kadar kadın boşuna bağırmıyor. Yalnıziğneyi kendineçuvaldızı başkasına yaparak bu iş çözülmez. Pekihemcinslerimi kendi içinde ayırırsamelimizde doğru dürüst kaç kadın kalacak? Erkeklerden fazla kalacağına eminim ama denge bozuluyor. Lütfenbenim dengemi bozmayınız….

   
  Son düzenleme: 25 Haziran 2009
 2. tuqqce

  tuqqce Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  19 Mart 2008
  Mesajlar:
  6.067
  Beğenilen Mesajlar:
  399
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Wuppertal-Germany
 3. fındıkkurdum

  fındıkkurdum Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  37
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  süperdi doğrusu emeğine sağlık
   
Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkekler kadınları anlamıyor!

  Erkekler kadınları anlamıyor!

  Şöyle bir gerçek var: Erkeklerin düşünce mekanizması, kadınların bazı davranışlarını anlamalarına uygun değil. Hangileri mi? İşte ana hatlarıyla erkeklerin bir türlü anlayamadığı olaylar... Küçük çanta Kadınlar genelde ufak çantaları tercih edip, çantalarına sığdıramadıkları eşyaları erkeklere taşıtırlar. Erkekler ise bu tercihi bir türlü anlamazlar. Hatta açıklanamayan bir sır daha var:...
 2. Erkekler kadınları anlamıyor! erkeklere saçma gelen detaylar

  Erkekler kadınları anlamıyor! erkeklere saçma gelen detaylar

  Erkekler kadınları anlamıyor! Erkekler kadınların tuvalete arkadaşlarıyla gitmesini, küçük çantalar taşımasını, sadece salata yemesini anlamıyor... Cevapsız sorular Neden kadınlar aslında cevap istemedikleri soruları ısrarla sorarlar? Örneğin, kız arkadaşlarımız hakkında sevgilimizin fikrini sık sık sorarız. Olur da yanlışlıkla "Çok seksi bir kadın" veya "Çok etkileyici...
 3. Erkekler kadınları neden anlamıyor?

  Erkekler kadınları neden anlamıyor?

  Kadınlar sık sık erkeklerin kendilerini dinlememesinden yakınır. Ancak erkeklerin artık bilimsel bir mazereti var... İngiltere`deki Sheffield Üniversitesi`nde yapılan ve The Daily Mail gazetesinde yer alan çalışma, erkeklerin kadınları neden anlamadığını ortaya koydu. Araştırmaya göre kadınların sesi, erkeklere fazla komplike geliyor. Bunun en önemli nedeni erkek beyninden kaynaklanıyor....
 4. Erkekler kadınları anlamıyor

  Erkekler kadınları anlamıyor

  Çok güzel bir konuya değiniyorum sevgili melekler.Erkekler bizi anlamıyor.Anlamayacaklarda.Bizi anlamadıkları zaman bizde direk davranışlarımzla belli etmeye çalışırız ama onuda anlamıyorlar ki:D İşte erkeklerin bizleri anlayamadıkları davranışlarımız.. “Neden neden tek tip saç tokası kullanmazsınız? Sırf saçlarınızı toplayabilmeniz için binlerce saç lastiği ve toka var. Ufak bir olayı neden...
 5. Erkekler Kadınları Anlamıyor İşte İspatı

  Erkekler Kadınları Anlamıyor İşte İspatı

  Hani hep diyoruz ya bu erkekler biz kadınları anlamıyor diye aslında haklıyız hiç mi hiç anlamıyorlar.İşte bunun size kanıtını sunuyorum melekler bakın sizcede dogru degil mi??

Sayfayı Paylaş