Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor!

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor!
Valla bazen eşime diyorum beni anlamıyorsun die.Bir tek benim eşim böyle sanıyorum.Ama anlaşılan tek dert bende yok.Baksanıza erkekler dünyaya geldiklerinden beri anlamıyrolarmış bizi.Anlaşılan bu dünyadan göç edip gidene kadar da anlamıyacaklar.En iyi zorlamamak:)yoksa ters tepecek:Dİşte mükemmel bir yazı daha.Yazan kişi sen bizi anlıyorsun.Teşekkürler.:):)

Beyinlerimiz ayrı çalışıyor. Bizler daha detaycıyız erkekler genele bakıyor. Bizonlara gereksiz görünen noktalara karşı hassas davranıyoruz. Aslında denge ve uyum içindeyiz. Onlarda olmayan özellikler bizde var. Bizde olmayanlar karşı tarafta. Gece ile gündüzeksi ile artı gibiyiz. Dünyanın dengesini böyle buluyoruz. Hepimiz iç içetamamlayıcıyız.
Erkekler kadınları dünya kurulduğundan beri anlamıyor Buna rağmen kavgamız bitmiyor. Şu ilişkileri bir tutturamadık gitti. Neyin savaşını veriyoruz belli değil. Bir koşuşturmabir didişme sorma gitsin. Yok aslında birbirimizden farkımız. Sonuçta hepimiz insanız.
Kızlarla konuşuyoruzkonu aşağı yukarı aynı noktada kilitleniyor. Erkekler değişiyor. Gerçekten değişiyorlar mı? Onlar değişime uğruyorsabizde öyleyiz demektir. Karşılıklı dönüşümümüz sürüyor bu durumda.
Ortalıkta adam kalmadı fikri çok yaygın. Bir tane bayan arkadaşım da bu düşünceye itiraz etmiyor. Buna sevgilisi olaneşi olanlar da dahil. İyi bir erkeğe denk gelen ve mutlu olanlarsadece şanslı olduğuna inanıyor. Kesin olan tek yargıortada erkek kalmadığı.
Biraz yaşla ilgisi olduğunu düşünüyorum. 30 yaşını aşmış ve yaklaşmış olanlardan itibarenkadınların neredeyse tamamı hemfikir. Bu kadar büyük bir güruh boşuna bağırıyor olamaz yademek ki ortada bizim düşündüğümüz tarzda adam yok.
Benim yaş grubum( ben 36 oldum) en şanssızlardan oluşuyor. Birlikte olunabilecek erkekler evli değillerseboşanmışlar. Boşanmış biriuzun zaman özgürlüğünün tadını çıkarmadanciddi ilişkilere girmiyor. Girse de çabuk sıkılıyor. Eski yaşadıklarından dolayı sürekli mukayese halindeyani yatakta hep üç kişi uyunuyor. Sonuçtabirisinin gitmesi gerekiyoreski eşindenanılarından kurtulamayan bir adamla birlikteysenizgitmek size düşüyor.
Bu gruba dahil değillersebenimle birlikte olursan üzülürsün gezegeninden geliyorlar. Ne kadar sevsenizdünya güzeli olsanızbir kadında olacak en iyi özelliklere sahip olsanızyetmiyor. İhanetialdatmayıkandırmayı övünerek üzerlerinde taşıyan bu türlerne kendileri mutlu oluyorne karşısındakini mutlu ediyor. Dışarıdan bakınca ondan mutlusu yok. Bu gece bardagönlüm hovarda arkadaşlargerçek huzura asla ulaşamıyor. Psikolojik sorunları olduğunu ve tedavi olmadan asla düzelemeyeceğinihatta tedaviyle bile düzelemeyeceğini düşündüğüm bu tatminsiz grupöyle bir şansa sahip kisürekli dört ayak üstüne düşüyor. Bu konuda bizlerin ciddi hataları var ama onu başka bir yazıda anlatırım.
Zaten geriye azınlık kalıyor. Bunların da içinden bir kısmı zaten cins olarak kadınları tercih etmiyor. Hemcinslerine aşıklaröyle mutlularbu kısma sözüm yoksaygım var ama bizim işimize yaramıyor. Azınlığın içinde en üzüldüğüm grupbir türlü mutluluğu yakalayamayanşanssız olanlar. İyi yüreklidüzgünçoğunlukla kendi ekmeğini kazanan ama ucu ucuna yetiştirenancak birlikte olduğu kadınlardan yana bir türlü yüzü gülmeyenleronlar da en az bizim kadar bahtsızlar.
Ehzaten geriye ne kaldı ki? Evlileryeni boşanmışlarbenimle birlikte olursan üzülürsün gezegeninden gelenlergayler ve bahtsızları çıkardığımızda gerçekten ortalıkta erkek kalmadı. Demek kibu kadar kadın boşuna bağırmıyor. Yalnıziğneyi kendineçuvaldızı başkasına yaparak bu iş çözülmez. Pekihemcinslerimi kendi içinde ayırırsamelimizde doğru dürüst kaç kadın kalacak? Erkeklerden fazla kalacağına eminim ama denge bozuluyor. Lütfenbenim dengemi bozmayınız….

Son düzenleme:
Geri