1. MeLOo

  MeLOo Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  30 Mart 2011
  Mesajlar:
  592
  Beğenilen Mesajlar:
  391
  Ödül Puanları:
  63

  erkekler marsdan kadınlar venüsden

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında MeLOo tarafından paylaşıldı.

  kadınla erkeğin sikişmesi kadınla erkeğin sevişmesi kızla sikişmesi Kadın ve erkeklerin sahip olduğu birkaç temel ortak yan dışında aslında fiziksel ve duygusal doğaları tamamen farklı. Bu da bazı genel kavramlara bakış açılarından ve davranışlarından bile kolayca görülebiliyor. İşte size bunlardan birkaç örnek...
  < Konu Resmi..>

  Cinsellik: Kadınlar 30-45 dakikalık ön sevişmeyi tercih ederler. Erkekler 30-45 saniyelik birleşmeyi. Erkekler, kadınla birlikte eve gitme sürecini ön sevişme olarak görürler.
  Olgunluk: Kadınlar erkeklerden daha çabuk olgunlaşır. 17 yaşındaki çoğu genç kız, yetişkin bir kadın gibi davranabilir. 17 yaşındaki erkeklerin çoğu ise hala beden eğitimi dersinden sonra birbirine el şakaları yapar. Bu yüzden lise yıllarındaki aşklar pek iyi gitmez.
  Hatalarını Kabul Etme: Kadınlar bazen hatalarını kabul ederler. Hatasını kabul eden en son erkeğin ise kim olduğu hatırlanmıyor.
  Banyo: Bir erkeğin banyoda en fazla 6 eşyası vardır: Diş fırçası, diş macunu, traş kremi, traş bıçağı, sabun ve havlu. Tipik bir kadının banyodaki eşya sayısı ortalama 437dir. Bir erkek bunların çoğunun adını bile duymamıştır.
  Evlat: Bir kadın çocukları hakkındaki her şeyi bilir. Dişçi randevularını, futbol maçlarını, aşklarını, en iyi arkadaşlarını, en sevdiği yemeği ve gizli hayallerini. Bir erkek evde bazı kısa boylu insanların yaşadığının belli belirsiz farkındadır.
  Telefon: Erkekler telefonu bir iletişim aracı olarak görür. Telefonu kısa mesajlar yollamak için kullanırlar. Bir kadın telefonu gerçek iletişim yerine kullanır. Böyleyken bile bir kadın kız arkadaşını iki hafta boyunca görebilir, işten eve dönerken onu arayabilir ve üç saat konuşurlar.

  Çamaşır yıkamak: Kadınlar birkaç günde bir çamaşır yıkarlar. Bir erkek sahip olduğu her kıyafeti giymeden çamaşır yıkamaz. Sonunda giyecek birşeyi kalmadığında kirli bir kazağı ters yüz giyerek geri kalanları yıkamaya karar verir. Yön Bulma: Eğer arabayı bir kadın kullanıyorsa ve kendini yabancı bir yerlerde bulursa bir benzin istasyonunda durur ve yön sorar. Erkekler bunu bir zayıflık belirtisi olarak görürler. Asla durup yön sormazlar. Erkekler bir daire biçiminde saatlerce yola alır, bir yandan da “sanırım oraya gitmek için yeni bir yol buldum, mahalle merkezinde olduğumu biliyorum şuradaki Migros'u hatırlıyorum” derler.


  vayyy anasını yaaaaa biz neymişis :haha:


   
erkekler marsdan kadınlar venüsden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkeklerin Gözüyle Kadınlar

  Erkeklerin Gözüyle Kadınlar

  erkeklere küfürlü nickler erkek gözüyle kadın erkekler kadınların neyini sever erkeklerin gözünde kadınlar erkek gözüyle kadınlar Erkeklerin deyimiyle kadın gibi olmayan kadınların, erkeklerle amansız bir mücadeleye girdiği yeni bir dünya anlayışı hüküm sürüyor. Peki gerçek kadının tanımı nedir? İşte erkeklerin yorumu... Gerçek bir kadın minibüsçüler gibi küfretmez Erkeklerin söylediği:...
 2. **kadınlarımız ve erkeklerımız**

  **kadınlarımız ve erkeklerımız**

  Kadınlar için Eşiniz sayesinde dosta düşmana sizi de beğenen, isteyen (üstelik nikâhına alacak kadar) biri olduğunu gösterdiniz en sonunda. Belki yıllarca uğraşıp didinseniz de elde edemeyeceğiniz bir statüye nikâh cüzdanıyla bir anda kavuşuverdiniz. Bozulan musluk, sallanan sandalye bacayı, gevşemiş vidalar, vs. için eve tamirci çağırmanız gerekmez, eşiniz hepsini halleder....
 3. Erkeklerden Kadınlara Yakarış

  Erkeklerden Kadınlara Yakarış

  Son dönemlerde kadın ve erkek ilişkilerine dair e-mailler çok yaygın.. İşte bize gelen son yakarış.. * Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar *gerçekten* rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor. * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! * Mağazada...
 4. Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

  Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?

  Selam kızlar acaba Kadınlar erkekleri nasıl giydirilmeli?
 5. Marstaki burca göre hoşlanılan erkekler

  Marstaki burca göre hoşlanılan erkekler

  Doğum haritanızda mars gezegeninde hangi burç bulunuyorsa o burç kadınların hoşlandığı erkekleri tarif edermiş.doğum haritasını internetten hesaplattırabilirsiniz. Bunda ayrıca kendi burcunuz da etkilidir.

Sayfayı Paylaş