Erkekler neden aramaz mesaj atar kızlar ?

N

neden yav

Forum Okuru
Erkekler neden aramaz mesaj atar kızlar ?
Erkekler neden aramaz hep mesaj atarlar hoşlanan erkek neden bunu yapıyor ya da seven bi erkek neden aramaz arkadaş telefonun başında beklemekten yorgun düşecem nerdeyse arkadaşlarım vasıtası ile konuştuk iki gündür konuşuyoruz telefonlarımızı aldık ben yazmak istemiyorum ama bana mesaj atmış hani insan daha iyi tanımak adına arar de mi ? Neden böyle bu erkekler neden aramıyorlar bi türlü anlamıyorum.

Aramayan erkek neden aramaz ?
Acaba hoşlanmadı mı ne bilim kafamda deli sorular daha önceki erkek arkadaşımla 1 yıl çıktık o da aynıydı bu yenisi de aynı modelleri mi böyle hep bunların bana fikir verebilir misiniz bekleyeyim mi yoksa gözümü karartıp ben mi arayayım ne yapacam bilemedim şimdi.

Selamlar Neden Yav,

Vallahi neden aramadıklarını bilmiyorum ama bir kadın olarak sana tavsiyem aramaman yönünde olacaktır. " Gördün mü bak arıyor işte " dedirtme hayatım. Bırak hoşlandı ise alentrik hissettiyse arasın kendisi sen msj atma koşan olma koştur bebeem :D:D

Selamlar Neden Yav,

Vallahi neden aramadıklarını bilmiyorum ama bir kadın olarak sana tavsiyem aramaman yönünde olacaktır. " Gördün mü bak arıyor işte " dedirtme hayatım. Bırak hoşlandı ise alentrik hissettiyse arasın kendisi sen msj atma koşan olma koştur bebeem :D:D
aynen koştursun bence iyi fikir

Geri