Erkekler Neden Pantolon Giyer:) Süper konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Calisan bir bayansiniz, ne giyersiniz???

Calisan bir bayansiniz, ne giyersiniz???

Çalışan bir bayanım işte ne giymeliyim? İşte ne giymeliyim? Ne giymemeliyim? Modayı nereye kadar takip edebilirim? Serbest Cumalarda ne kadar serbestim? Yalnız değilsiniz. Son yıllarda işte rahat giyim kavramının gündeme gelmesiyle; pek çok sektörde çalışanların rahat giyim uygulamalarında sıklıkla hata yaptıklarını, iş yaşamında profesyonel giyim standartlarından uzaklaşmış olduklarını...
  2. Estetiğe Bakın Gelinlikleri Erkekler Giyerse

Estetiğe Bakın Gelinlikleri Erkekler Giyerse

dekoltesiz gelinlik çirkin gelinlikler en çirkin gelinlikler . Sonuncuyu çok beğendim .Sırt dekoltesi harika olmuş:D:D
  3. Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı !

Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı !

Bu konu; Süper Loto Pantolonun Cebinde Yıkandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, duyar duymaz paylaşmak istedim. Hani gülsem mi ağlasam mı bilemedim :D:D Ama kusura bakmayın güleceğim, çünkü süper loto talihlisinin eşi bilmeden biletin cebinde olduğu pantolonu yıkayınca ikramiyeyi almaları tehlikeye düşmüş :D:D Bakın haberin detayları şöyle; Süper Loto'nun...
  4. Muhteşem Yüzyıl Erkekleri Takım Elbise Giyerse...!

Muhteşem Yüzyıl Erkekleri Takım Elbise Giyerse...!

muhteşem yüzyıl, muhteşem yüzyıl kadrosu, muhteşem yüzyıl ekibi Sevgili melekler, Kanuni'den Taşlıcalıya, Sümbül Ağa'dan Şehzade Mustafa'ya Muhteşem Yüzyıl karakterleri takım elbise giyerse ne olur? Hayli ilginç bir fotoğraf çekimi için bir araya gelen Muhteşem Yüzyıl ekibi eril kadrosu GQ Türkiye Dergisi'ne poz verdiler. Nisan ayı sayısı için poz veren ünlü isimleri bir arada tak9ım...

Sayfayı Paylaş