Erkeklerde cinsel isteği artırmak için neler yapabiliriz?

• Konbuyu başlatan Balıkesir.
  • Başlangıç tarihi
B

Balıkesir.

Forum Okuru
Erkeklerde cinsel isteği artırmak için neler yapabiliriz?

Erkeklerde cinsel isteği artırmanın yolları melek kadınlar kulübü erkeklerde cinsel isteği artırmak için ne yapılmalı forum'da.​

Biz 13 yıllık evliyiz ben 34 eşim 49 yaşında ve bazen cinsel isteksizlik yaşıyor kendisi bunu kendisi bu şekilde ifade etmiyor ama ben anlıyorum. Acaba aradaki yaş farkından dolayı mı bilemiyorum ama yani ayda bir oluyor bazen bazen de onu da istemiyor. Bir doktora gidelim dedim demedigini bırakmadı. Acaba erkeklerde cinsel isteği artırmanın yolları nelerdir? Ne yapabiliriz evde böyle cinsel istek artırmak için? Böyle giderse ben hiç iyi görmüyorum yani ben de o kadar istekli bir bayan değilim ama evlilik böyle yürümez ki. Katılıyor musunuz bana?

images (10).jpeg

Merhabalar
Elbette size katılıyorum çünkü evlilik nedir evlilik yüzde 90i cinselliktir diyebiliriz. Cinsellik olmazsa bir evlilik yürümez çok zordur. Çocuklar filan bir yere kadar yürür ama cinsellik yoksa yürümez. Onun için evliliğinizi kurtarmak için bir şeyler yapmanız şart. Eşinizin de bir şeyler yapması şart. Erkekler kadınlara göre daha hassas aslında bu konuda. Erkeklerde cinsel isteksizlik durumu evliliği riske sokan bir durumdur. Eşinizle arayi bulup bir doktordan da yardım alabilirsiniz. Yine evde yapabileceğiniz macun ya da bitkisel şeylerle de destek olabilirsiniz.

"Erkeklerde cinsel isteği artırmanın yolları"​

• Keçiboynuzu kürü
  • Fındık
  • Çikolata
  • Deniz urunleri
  • Ananas
  • Çilek
  • Mesir macunu
  • Bazı tahrik edici dokunuşlar örneğin erkekler kulaklardan dokulunmaktan hoşlanır
Eger bunlar da çare olmaz ise herhangi bir hastalığı varsa eşinizin örneğin şeker hastalığı gibi bu durumda da hormonları dengesizlesmis ve cinsel isteksizlik oluşabilir. Mutlaka uzmandan yardım almanız gerekir o zaman da. Peki erkeklerde cinsel isteği artırmanın yolları konusundan sonda "kadınlarda cinsel isteği artırmanın yolları" nelerdir yazımıza da aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Geri