Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Erkeklere Sakın Bunları Söylemeyin!

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  erkeklere söylenmeyecek sözler, nelerdir, neler söylenmeli, nasıl davranmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

  [​IMG]


  Sevgili melekler,
  Biz melekler beylerin bizi kırdıklarından, düşüncesizce sözler söylediklerinden yakınsak ta bizim de çenemiz durmaz hani..Bu durumlarda onların da bize kızabileceklerini hiç düşünmediniz mi?

  Ay çok şirin

  Sizsevdiğiniz erkeğe iltifat etmeye çalışıyor olabilirsiniz; fakat şunubilmenizde yarar var: erkekler ‘şirin’ sözcüğünden nefret ederler.Eşiniz şık bir kıyafetle karşınıza çıktığında ona ‘çok şirin olmuşsun’demek erkeklik gururuna hakaret etmek anlamına gelebilir. Bu nedenle‘şirin’ sözcüğünü mümkün olduğunca az kullanmalısınız.

  Konuşmamız gerek

  Buiki kelime erkeklerin arkasına bakmadan kaçmak için yer arayacağıkelimelerdir. Bu nedenle eğer bir sorununuzu paylaşmak içinkonuşacaksanız direkt olarak ‘konuşmamız gerek’ demeyin. Konuya girmekiçin uygun anı kollayın ve beklemediği bir anda konuyu açın.

  Sadece bir oyun

  Eşinizfutbol maçı izlerken ona ‘ Niye bu kadar önem veriyorsun, sadece biroyun’ derseniz kalbini kırmış olursunuz. Çünkü erkekler için sporkarşılaşmaları hayatlarının vazgeçilmezidir. Ona saygı gösterdiğinizibilmesini istiyorsanız, bu tür spor aktivitelerinde ona destek olmalı,gerekirse birlikte seyretmeyi teklif etmelisiniz.

  Hiçbir şey yok

  Suratınızbeş karış ve sinirli olduğunuz her halinizden belli. Eşiniz yanınızagelip size ne olduğunu sorduğunda kesinlikle ‘hiçbir şey yok’ demeyin.Çünkü yüzünüz zaten sizi ele veriyordur. Onun tahmin etmesinibeklerseniz daha çok beklersiniz.

  Ne giymişsin öyle?

  Erkekler kadınlar gibi ne giyeceklerini saatlerce düşünmezler, bunedenle kıyafetlerin eleştirilmesinden nefret ederler. Eğerüzerindekini beğenmezseniz ona güzel bir şekilde ‘bence sana öteki dahaçok yakışıyor’ demeniz yeterlidir.

  Sence güzel mi?

  Birliktebir yerlere gittiğinizde gördüğünüz güzel kadın için ‘sence güzel mi?’diye bir soru sormanız erkekleri çileden çıkartır. Çünkü hangi cevabıverirlerse versinler mutlu olamayacağınızı bilirler. ‘hayır’ deselerinanmayacaksınız, ‘evet’ deseler kavga edeceksiniz. Bu ikilemiyaratmamak adına bu soruyu da sormayın.

   
 2. solenzara

  solenzara Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  9 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  113
  Beğenilen Mesajlar:
  43
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  hiç bir şey yok cümlesi hakkaten delirtiyor :D
   
 3. dehset

  dehset Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  3
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Doğduğum Şehirde
 4. Kayıtsız Üye

  Kayıtsız Üye Forum Okuru

  bi erkek olarak tebrik ediyorum sizi,gerçektende bunları duymak insanı çileden çıkarıyo hele de SENCE GÜZELmi sorusu (o_O)
   
Erkeklere Sakın Bunları Söylemeyin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Öfkeli Kadınlara Bunları Asla Söylemeyin

  Öfkeli Kadınlara Bunları Asla Söylemeyin

  Kadınlar bazen korkutucu olabilir. Özellikle tartıştıysanız ve sizin için gözle görülebilir bir sebep olmadığını ona söylüyorsanız başınıza geleceklere hazır olun! Ayrıca, size göre zararsız olan veya hoş olduğunu düşündüğünüz şeyler bile bazen kadınları kızdırabilir. Peki, erkekler kadınlar sinirliyken neleri söylememeli? Neleri söyleyerek sakinleştirmeli? Yasak ifadeler 1. "Sakin...
 2. sakın cenazede bunları söylemeyin

  sakın cenazede bunları söylemeyin

  Bu koku da ne böyle? :ang: -Bu kıyafet üzerimdeyken ölmüş olmayı hiç istemezdim. :dil: -Eğer ne için kullanacağını bilseydim ona bu kadar sağlam bir ip ödünç vermezdim. -( Dul kalan kişiye) Eee, artık rahatsınız, bu akşam yemeğe ne dersiniz? :f060: -Ölü olmak korkunç olmalı. -Kahretsin bana olan borçları ne olacak şimdi?:sinir: -Ne zaman yemek yiyeceğiz? :f060: -Arabasını...
 3. Erkeklere bunları söylemeyin!

  Erkeklere bunları söylemeyin!

  Erkeklere bunları söylemeyin! Çoğu zaman erkeklerin söylediği kırıcı sözlerden şikayet etseniz de onların da ara sıra sizin gibi düşündüğü ve söylediklerinize sinirlendikleri hiç aklınıza geldi mi? Erkekler bazen öyle sözler söylerler ki duyduklarınıza inanmakta zorluk çekersiniz. Fakat suçu sadece onlara atmak marifet değildir. Çünkü erkeklerin de duymaktan hoşlanmadığı sözler...
 4. Aman ha sakın bunları erkelere söylemeyin

  Aman ha sakın bunları erkelere söylemeyin

  SAKIN SAKIN BUNLARI SÖYLEMEYİN BİTMESİN İLİŞKİNİZ Çoğu zaman erkeklerin söylediği kırıcı sözlerden şikayet etseniz de onların da ara sıra sizin gibi düşündüğü ve söylediklerinize sinirlendikleri hiç aklınıza geldi mi? Erkekler bazen öyle sözler söylerler ki duyduklarınıza inanmakta zorluk çekersiniz. Fakat suçu sadece onlara atmak marifet değildir. Çünkü erkeklerin de duymaktan hoşlanmadığı...

Sayfayı Paylaş