erkekleri cıldırtan 7 soru

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
erkekleri cıldırtan 7 soru
erkeği çıldırtan mesajlar erkekleri çıldırtan mesajlar erkeği hareketler sevgiliyi
1- Arkadasimi güzel buluyor musun?

Onun anladigi: Arkadasimin benden daha güzel oldugunu düsünüyor, ona karsi bir seyler mi hissediyorsun?

Gerçek: Bu soruya yanit vermek erkekler için son derece güçtür. Düsünsenize, eger "evet, arkadasin gerçekten çok güzel bir kiz" derse, 24 saatini, 'senin de çok güzel olduguna ve onun senin kadar çekici olmadigina' seni ikna etmekle geçirecektir. Eger "pek de güzel sayilmaz" derse, bu sefer de saatlerce, sizin, arkadasinizin güzel yönlerini anlatmanizi dinlemek zorunda kalacaktir.

Çözüm: En iyisi bu soruyu sorarak hem kendinizin hem de onun basini agritmayin!

2- Beni neden seviyorsun?

Onun anladigi: Sevdigim ve duymaktan hoslandigim bir yanim var. Bakalim farkina varabildin mi?

Gerçek: Herkesin kendine has bir özelligi vardir. Saçlar, etkileyici gözler, hem kaçik hem de zeki olmak... Ama erkek arkadasiniz sizi tamamen farkli nedenlerden de seviyor olabilir. Olaylara bakis açiniz, aradigi huzuru sizde buluyor olmasi gibi... Isin kötüsü erkekler genelde bu tür seyleri itiraf etmekten kaçinirlar. O yüzden size beklediginiz yaniti vermesi zordur. Üstelik gerçekleri söylediginde simaracaginizi da düsünürler.

Çözüm: Ona karsi açik olun! Birlikte olduguinuz kisiye neden onu sevdiginizi açikça anlatirsaniz, muhtemelen o da size karsi açik davranacaktir.

3- Benden önce birlikte oldugun kizi gerçekten sevmis miydin?

Onun anladigi: Daha önce hiçbir kizdan benim kadar etkilenmedigini söyle.

Gerçek: Eger size önceki kiz arkadasini sevmedigini söylerse, bu sefer de sizi gerçekten sevip sevmedigini düsüneceksiniz. Onu sevmis oldugunu söyledigindeyse sizi daha çok sevdigini kanitlamasini bekleyeceksiniz.

Çözüm: Her seye ragmen sizinle tanismadan önce baskalarindan etkilenmesinin son derece normal oldugunu kabul etmelisiniz. O nedenle de bu tarz sorularla romantik günlerinize gölge düsürmeyin ve beraberliginizin tadini çikarmaya bakin.

4- Emin misin?

Onun anladigi: Bana yalan söyleme!

Gerçek: "Seni seviyorum" deyince, siz "emin misin" gibi bir yanitla karsilik veriyorsaniz zavalli sevgilinizin isi çok güç demektir. Çünkü siz, söylediklerine "mutluluktan inanmadiginiz" için böyle sorarken, o ise, "ona inanmadiginiz" için öyle söylediginizi sanacaktir.

Çözüm: Anlasmaya varmaniz için ona karsi imali sözler kullanmak yerine, açikça duygularinizdan bahsedebilirsiniz.

5- Cumartesi gününü arkadaslarinla mi geçireceksin?

Onun anladigi: Derhal arkadaslarinla yaptigin planlari ertele ve benimle çik. Sonra neler olacagi beni hiç ilgilendirmez, haberin olsun!

Gerçek: Siz her ne kadar böyle bir düsünceyle bu soruyu sormamis olsaniz bile erkek milleti iste; hemen baska biçimde anlayiveriyor. Erkekler, arkadaslariyla yaptiklari seylerden, özellikle futbol sohbetlerinden inanilmaz keyif alirlar. Kizlarin muhabbeti zaman zaman onlara yavan gelir.

Çözüm: Her tatil günü beraber olacaksiniz diye bir kural yok. Erkekler fazla sikilmaya gelmezler, onu biraz serbest birakmak daha iyi olur.

6- Dün aldigim tisörtü degistirmeliyim, çarsiya da ugrayalim mi?

Onun anladigi: Haydi, seninle çilginlar gibi alisveris yapalim.

Gerçek: Pek çok erkek kizlarla alisverise çikmaktansa, uyusturulmadan dis çektirmeye razidir. O yüzden erkek arkadasiniz bu soruya "evet" yanitini verirse gerçekten bunu istedigini sanmayin. Ya çiktiginiz ilk günlerdir ve size sirin görünmeye çalisiyordur ya da basina tas düsmüstür.

Çözüm: Zaten çok sevdiginiz ve size yakistigina inandiginiz bir bluzu, "Ne o, sarkici olmaya mi karar verdin?" diye "ti"ye alan biriyle alisverise çikmak sizin ne kadar hosunuza gider ki?

7- Sanki biraz kilo aldim. Rejime mi baslasam acaba?

Onun anladigi: Bakalim beni sisko buluyor musun?

Gerçek: Iste, kizlarin klasik sorunlarindan biri. Yok zayifim, yok sismanim, yok kalçalarim büyük... Isin asli, erkekler kizlarin bu görünüs kaygisini anlarlar ama sürekli bu kaygiyla yasamalarina bir anlam veremezler. Size, "Evet, biraz kilo aldin" demesi, aslinda sisman oldugunuz anlamina gelmese de, sizin öyle düsüneceginizi bildiginden "simdi ne desem" kaygisina kapilabilir. Sonuç olarak da, "haydi yemene bak, sana kilo almak da yakisir" gibi bir yanitla olayi kapatmaya çalisir.

Çözüm: Biliyor musunuz, erkekler, yanlarinda yemek yemeyen kizlardan hiç mi hiç hoslanmazlar.

aynen katılıyorum.. kıslar soruları direk sormaz birazda onların anlamasını bekler..

Geri