Etiketler:
 1. twins

  twins Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  1 Kasım 2010
  Mesajlar:
  416
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0

  Erkekleri Çıldırtan 7 Soru!

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında twins tarafından paylaşıldı.

  erkekleri çıldırtan hareketler kilot çekme oyunu kilot çekme oyunları kilodunu çıkarma oyunları oyna Belki de erkeklere üstü kapalı sorular sormak yerine anlayabicekleri şekilde açıkça konuşabilsek ilişkilerimiz daha kolay olur


  Erkekleri Çıldırtan 7 Soru!

  Erkeklere hangi soruları sormak tehlike yaratır? İşte bizim sorduklarımız ve erkeklerin algıladıkları...


  < Konu Resmi..>

  Zaman zaman hepimiz erkeklerin bizi anlamadığından dert yanarız. Sonu kavgayla biten anlaşmazlıklarımızın nedeni, genelde kızlar ve erkekler arasındaki farklara yorulur. Ama bilinmesi gereken bir gerçek vardır: Erkekler biz kadınları hakikaten anlamazlar ya da anlamak istemezler. Hatta çoğu zaman bizim söylediklerimizle onların anladıkları arasında dağlar kadar fark vardır. Örneğin; sen gayet masum bir şekilde, "Yeni saç modelimi beğendin mi?" diye sorarken, o senin, "Seni her halinle beğeniyorum" yanıtını beklediğini sanır ve "Kardeşim 8 yaşındayken saçlarını aynı böyle kestirmişti" deyip işin içinden çıkıverir. İşte sana anlayışsız bir erkek örneği! Aslında bazı konularda haksız da sayılmazlar. Neden mi?


  İşte bizim sorduklarımız ve erkeklerin algıladıkları...  1- ARKADAŞIMI GÜZEL BULUYOR MUSUN?

  Onun anladığı: Arkadaşımın benden daha güzel olduğunu düşünüyor, ona karşı bir şeyler mi hissediyorsun?

  Gerçek: Bu soruya yanıt vermek erkekler için son derece güçtür. Düşünsenize, eğer "evet, arkadaşın gerçekten çok güzel bir kız" derse, 24 saatini, 'senin de çok güzel olduğuna ve onun senin kadar çekici olmadığına' seni ikna etmekle geçirecektir. Eğer "pek de güzel sayılmaz" derse, bu sefer de saatlerce, sizin, arkadaşınızın güzel yönlerini anlatmanızı dinlemek zorunda kalacaktır.

  Çözüm: En iyisi bu soruyu sorarak hem kendinizin hem de onun başını ağrıtmayın!


  2- BENİ NEDEN SEVİYORSUN?


  Onun anladığı: Sevdiğim ve duymaktan hoşlandığım bir yanım var. Bakalım farkına varabildin mi?

  Gerçek: Herkesin kendine has bir özelliği vardır. Saçlar, etkileyici gözler, hem kaçık hem de zeki olmak... Ama erkek arkadaşınız sizi tamamen farklı nedenlerden de seviyor olabilir. Olaylara bakış açınız, aradığı huzuru sizde buluyor olması gibi... İşin kötüsü erkekler genelde bu tür şeyleri itiraf etmekten kaçınırlar. O yüzden size beklediğiniz yanıtı vermesi zordur. Üstelik gerçekleri söylediğinde şımaracağınızı da düşünürler.

  Çözüm: Ona karşı açık olun! Birlikte olduğuınuz kişiye neden onu sevdiğinizi açıkça anlatırsanız, muhtemelen o da size karşı açık davranacaktır.


  3- BENDEN ÖNCE BİRLİKTE OLDUĞUN KIZI GERÇEKTEN SEVMİŞ MİYDİN?


  Onun anladığı: Daha önce hiçbir kızdan benim kadar etkilenmediğini söyle.

  Gerçek: Eğer size önceki kız arkadaşını sevmediğini söylerse, bu sefer de sizi gerçekten sevip sevmediğini düşüneceksiniz. Onu sevmiş olduğunu söylediğindeyse sizi daha çok sevdiğini kanıtlamasını bekleyeceksiniz.

  Çözüm: Her şeye rağmen sizinle tanışmadan önce başkalarından etkilenmesinin son derece normal olduğunu kabul etmelisiniz. O nedenle de bu tarz sorularla romantik günlerinize gölge düşürmeyin ve beraberliğinizin tadını çıkarmaya bakın.


  4- EMİN MİSİN?


  Onun anladığı: Bana yalan söyleme!

  Gerçek: "Seni seviyorum" deyince, siz "emin misin" gibi bir yanıtla karşılık veriyorsanız zavallı sevgilinizin işi çok güç demektir. Çünkü siz, söylediklerine "mutluluktan inanmadığınız" için böyle sorarken, o ise, "ona inanmadığınız" için öyle söylediğinizi sanacaktır.

  Çözüm: Anlaşmaya varmanız için ona karşı imalı sözler kullanmak yerine, açıkça duygularınızdan bahsedebilirsiniz.


  5- CUMARTESİ GÜNÜNÜ ARKADAŞLARINLA MI GEÇİRECEKSİN?


  Onun anladığı: Derhal arkadaşlarınla yaptığın planları ertele ve benimle çık. Sonra neler olacağı beni hiç ilgilendirmez, haberin olsun!

  Gerçek: Siz her ne kadar böyle bir düşünceyle bu soruyu sormamış olsanız bile erkek milleti işte; hemen başka biçimde anlayıveriyor. Erkekler, arkadaşlarıyla yaptıkları şeylerden, özellikle futbol sohbetlerinden inanılmaz keyif alırlar. Kızların muhabbeti zaman zaman onlara yavan gelir.

  Çözüm: Her tatil günü beraber olacaksınız diye bir kural yok. Erkekler fazla sıkılmaya gelmezler, onu biraz serbest bırakmak daha iyi olur.


  6- DÜN ALDIĞIM TİŞÖRTÜ DEĞİŞTİRMELİYİM, ÇARŞIYA DA UĞRAYALIM MI?


  Onun anladığı: Haydi, seninle çılgınlar gibi alışveriş yapalım.

  Gerçek: Pek çok erkek kızlarla alışverişe çıkmaktansa, uyuşturulmadan diş çektirmeye razıdır. O yüzden erkek arkadaşınız bu soruya "evet" yanıtını verirse gerçekten bunu istediğini sanmayın. Ya çıktığınız ilk günlerdir ve size şirin görünmeye çalışıyordur ya da başına taş düşmüştür.

  Çözüm: Zaten çok sevdiğiniz ve size yakıştığına inandığınız bir bluzu, "Ne o, şarkıcı olmaya mı karar verdin?" diye "ti"ye alan biriyle alışverişe çıkmak sizin ne kadar hoşunuza gider ki?


  7- SANKİ BİRAZ KİLO ALDIM. REJİME Mİ BAŞLASAM ACABA?


  Onun anladığı: Bakalım beni şişko buluyor musun?

  Gerçek: İşte, kızların klasik sorunlarından biri. Yok zayıfım, yok şişmanım, yok kalçalarım büyük... İşin aslı, erkekler kızların bu görünüş kaygısını anlarlar ama sürekli bu kaygıyla yaşamalarına bir anlam veremezler. Size, "Evet, biraz kilo aldın" demesi, aslında şişman olduğunuz anlamına gelmese de, sizin öyle düşüneceğinizi bildiğinden "şimdi ne desem" kaygısına kapılabilir. Sonuç olarak da, "haydi yemene bak, sana kilo almak da yakışır" gibi bir yanıtla olayı kapatmaya çalışır.

  Çözüm: Biliyor musunuz, erkekler, yanlarında yemek yemeyen kızlardan hiç mi hiç hoşlanmazlar.   
Erkekleri Çıldırtan 7 Soru! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. 100 Öneri ile Erkeğinizi çıldırtın

  100 Öneri ile Erkeğinizi çıldırtın

  erkeğinizi çıldırtın onu çıldırtın Şimdi intikam zamanıdır meleklerim :)...
 2. erkekleri cıldırtan 7 soru

  erkekleri cıldırtan 7 soru

  erkeği çıldırtan mesajlar erkekleri çıldırtan mesajlar erkeği hareketler sevgiliyi 1- Arkadasimi güzel buluyor musun? Onun anladigi: Arkadasimin benden daha güzel oldugunu düsünüyor, ona karsi bir seyler mi hissediyorsun? Gerçek: Bu soruya yanit vermek erkekler için son derece güçtür. Düsünsenize, eger "evet, arkadasin gerçekten çok güzel bir kiz" derse, 24 saatini, 'senin de çok...
 3. Erkekleri Çıldırtan Hareketler

  Erkekleri Çıldırtan Hareketler

  erkeği çıldırtan mesajlar erkekleri çıldırtan mesajlar erkeği hareketler erkekleri hareketler sevgiliyi Sevgili meleklerim erkekleri çılgına çeviren onları sinir eden kadınlık hallerini sizin için araştırdım erkeğinizi sinir etmek istemiyorsanız bu hareketlerden kaçının :tik: *Erkekler her şeyden önce kadının kadınsılığını, yumuşaklığını önemsiyorlar. Kesinlikle erkekleşmiş kadınlardan...
 4. Erkeklerin dikkatini çeken 7 şey

  Erkeklerin dikkatini çeken 7 şey

  erkeklerin ilgisini çeken şeyler erkeklerin ilgisini çeken konular dikkatini şeyler dikkat kızlar kocamın nasıl çekebilirim Hanımlar Şaşırtıcı ama gerçek; araştırmalar, erkeklerin aşık olacakları kadını seçerken hislerine kulak verdiklerini gösteriyor. Eğer siz de hayranlarınızın artmasını istiyorsanız karşı cinsi etkileyen faktörlere mutlaka göz atmalısınız. Çekici bir...
 5. Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

  Windows 7 siyah ekran sorunu ve çözümü

  windows 7 siyah ekran hatası windows 7 siyah ekran sorunu Merhaba Sevgili Melek'ler...Bu yazımız da windows 7 siyah ekran hatası hakkında bilmeniz gerekenleri anlatıyor ve bu sorunun çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Bugünlerde pek çok kişinin başı grafik kartları ve siyah ekran sorunuyla dertte. Bu kişiler, Windows 7'i açmaya çalıştıkları anda siyah ekranla karşılaşıp, işlem...

Sayfayı Paylaş