Erkeklerin Beden Dili Farklı Anlamlar Taşır

kar_tanesi

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Erkeklerin Beden Dili Farklı Anlamlar Taşır
erkeklerin beden dili beden dili hareketleri ve anlamları mesajları ve anlamları erkeklerin dokunuşları
Erkekler aslında beden dilleriyle o kadar çok şey nalatırlar ki,bazen kadınların anlaması zorlaşır.Degişik düşünceler içerisindeyken, bambaşka hareketler sergileyebilirler.Bu yüzden yanlış anlatma ve anlaşılmalarda sorunları peşinde getirir.Biz kadınlar için erkeklerin beden dilini çözmek çok zor gerçekten..Biraz olsun onların beden dillerini anlamak için bu yazıyı okuyabilirsiniz...

kadin-ve-erkek-9883.jpg


Vücut Hareketleri

İlişkiniz çok yeni ve onu tanımaya anlamaya çalışıyorsunuz, hareketlerinden ne anlatmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz. Örneğin birlikte olduğunuzda aniden kolunu omzunuza atıp belki bir süre bu şekilde bekliyordur. Bu kareketiyle partneriniz mesafeli olmaya özen gösteriyor ve acele etmeyi istemiyor demektir. Kolunu ensenize atıyorsa sizinle sıkı bir arkadaşlık kurmak istiyordur. Zaten bu hareket sizi de heyecanlandırmaz. Eğer sevgiyle kolunu omzunuza yada ensenize atıyorsa size karşı açık ve samimi olduğunu göstermeye çalışıyordur. Ancak kolu boynunuza dolanıyor ve rahatsız görünüyorsa size karşı duyarsız olduğunun açık ifadesidir.

El Hareketleri

Erkeğin dokunuşları duygularının göstergesidir aslında. Yeni başlanan bir ilişkide erkek arkadaşınızın elinizi tutma şekliyle anlaşılabilir. Ellerinize dokunurken yalnız parmaklarınızı okşaması mesafeli olmak istediğinin göstergesidir. Aklında başka işleri vardır belki zaman tanımanızı istiyordur. Oysa ki sevgiyle ellerinizi tutuyor ve hafifçe okşuyorsa bu size yakın olmak istediğinin ifadesidir. Bu durumda elinin yüzeyi yukarı dönükse güven vermek istediği, aşağı dönükse de kararsızlığı anlaşılabilir. Eğer ellerini avuçlarınızın içine tam yerleştiriyorsa içten ve samimiyetle bağlı olduğunu düşünebilirsiniz.

Kol Hareketleri

Bazı kol hareketlerini yorumlamak da zor olabilir. Sarılma şekli bazen sizi arzuladığının, ellerinin bedeninizde hafif dokunuşlarla gezinmesi aynı zamanda sizi de hazırladığının işaretidir. Kolunu sıkıca belinize doladıysa “seni istiyorum” dediğini anlayabilirsiniz. Kimi hareketleriyle “mesafeli mi olmaya çalışıyor” derken, bazen de “acaba mecburen mi sarılıyor” dedirtirler… bunları ayırt etmek sizi bazen zorlayabilir. Daha iyi anlayabilmek için hareketlerini gözlemlemeyi bırakmamalısınız. Belinize doladığı kolu kalçanızdan yavaşça boşluğa kayıyorsa mesafeli olmak istiyordur. Bunun tam tersi daha da yakın olmak istiyorsa elleri kalçanızdan yukarıya hafif dokunuşlarla çıkıyorsa sizi arzuluyor demektir, sizi de heyecanlandırmaya çalıştığını anlayabilirsiniz.

Ağız Hareketleri

Erkeklerin duygularını en iyi ifade ettikleri hareketleri öpüşme şekilleridir. Siz de konuşmak yerine öpüşmeyi tercih edebilirsiniz. Buna hiç bir erkek hayır demeyecektir nasıl olsa. Çok iyi öpüştüğünü düşündüğünüz halde gergin ve beceriksiz davranıyorsa mutlaka aklına takılan bir sorunu var ve kendisini veremiyordur. Öpüşürken size sarılmıyor ellerini omuzunuzda tutuyor ve bir iki adım ileride duruyorsa kontrolün kendisinde olmasını istiyordur, mesafeyi koruması bu yüzdendir. Bunların dışında erkek, duyarlı bir kişilikteyse şefkatle ve yumuşak öpüşür. Böyle karakterler partnerine güven verdiğini düşündürmek ister.
 
Son düzenleme:
seerose

seerose

Daimi Üye
Üye
Sagol canim,vucut dilindeki bazi hareketlerin anlamlarini bilmek gercektende ise yariyor.
 
T

terrada07

Yeni Üye
Üye
guzel olmus, tesekkurler
 
dadlu_shimariq

dadlu_shimariq

Yeni Üye
Üye
tşkler paylaşım için wücut diline bundan sora baya bi dikkat edicem :))
 

Benzer İçerikler

Bukettt90
Cevaplar
0
Görüntüleme
41K
Bukettt90
Bukettt90
M
Cevaplar
3
Görüntüleme
39K
pinar okul
P
M
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
M
Üst