Erkeklerin de Kalbini kazanmak zor degil:))

Amin herkese :D

1. Adım
Buzları kırın: Hoşlandığınız erkekle bugüne kadar hiç konuşma imkanı bulamadıysanız, yaşadığınızı ve hoş bir kadın olduğunuzu ve ona ilgi duyduğunuzu bir an evvel belli et*melisiniz. Nasıl mı? Gülümseyin; Bir erkeğin dikkatini çe*kebilmenin en iyi yolu, ona bakıp tatlı tatlı gülümsemektir. Onunla karşılaştığınızda gözlerini yakalamaya çalışın ve size baktığından emin olunca hafifçe gü*lümseyin, ama sakın abartmayın! Daha sonra da "merhaba" deyip bir sohbet ortamı yaratmaya çalışın!Relaks olun: "Merhaba" dedikten sonra söyleyecek bir şey bulamayacak kadar gergin hissediyorsanız, sakın he*men paniklemeyin! Hoşlandığınız bir erkeğin yanında güzel sohbet konuları bul*mak biraz zor görünebilir, ama bu aşa*mayı her zaman olduğun gibi davrana*rak rahatça atlatabilirsiniz.

Küçük komplimanlar iyidir: Ona il*tifatta bulunmak için zamanlamanın çok önemli olduğunu bilmelisiniz. Konuşmanızın hemen başında ona yağcılık yapmaya başlarsanız, kendini kötü duruma sokabi*lirsiniz. Sohbetiniz ilerlediğinde aralara küçük iltifatlar sıkıştırırsanız, yanınızda kendini iyi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Ben bunu sürekli uyguluyorum ama ötesine gidemiyorum :D

Ben zaten tanışmışım..
Bu aşkın karşılıksız aşk olduğunu da anlamışım..
O yüzden artık konuşamıyorum bile onunla..
Ama senenin sonunda elveda demek için boynuna atlayacağım o ayrı:D

slm

erkeklerin kalbini kazanmak zor değil diye konu açmışsınız işime yaradı bence yararlı bilgiler tşkler paylaşım için

Geri