Etiketler:
 1. ßeLeN

  ßeLeN Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  14 Haziran 2009
  Mesajlar:
  5.866
  Beğenilen Mesajlar:
  1.304
  Ödül Puanları:
  113

  Erkeklerin de Sırları Var

  Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

  ee onlarında kendilerine göre sırları var meleklerim..
  Erkeklerin de Sırları Var
  < Konu Resmi..>


  Bakalım o sırlar nelermiş :D

  Aslında erkeklerin de sırları vardır, her ne kadar saklamayı beceremez ve hemcinsleri arasında övünme amacıyla paylaşıyor olsalar da onlarında sırları varmış. Eğer gerektiği gibi açık olurlarsa, hatta partnerinden beklediği açıklığı kendileri gösterebilirse kolaylıkla çözüm bulunabilir. Sevginize güveniyorsanız her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.
  Genital Herpes’i var bu yüzden size yaklaşamıyor;

  Bir süredir berabersiniz, görüşüyorsunuz ama halen sizden kaçıyor ve siz soğuk, aseksül olduğunu düşündünüz, meğerse genital herpes virüsü taşıyormuş. Bunu partnerine izah etmeleri onlar için çok zordur. Uzmanlar; genital herpes’i olan kişilerin cinsel yaşamlarının bittiği hissine kapıldıklarını, derinden salsıldıklarını bu durumunda depresyona sürüklediğini belirtiyorlar. Asıl mesele terk edilmekten korkmalarıymış, hem bu durum utanç duymalarına da sebep oluyormuş. Araştırmaların sonuçlarına göre yüzde seksen gibi çoğunluğu depresyona giriyor, yüzde yetmişlere varan çoğunluğu ise kadınlar tarafından reddedileceğini düşünüyor. Çok önemli bir sır hem de çok sakıncalı, tedavi olsa da virüs vücutta kalıyormuş… gerçekten depresyon sebebi. Korunmasız ilişkiler ve çok eşlilik düşkünlüğü büyük sorunlara yol açıyor. Yalnız tamamen yok edilmese de çözümsüz değil bu durum, ilaç tedavisiyle virüs kontrol altına alınabiliyor ve ilişkilerde kondom kullanabilirler. Siz de bu duruma tepki verebilirsiniz ama anlayışlı tavır sergilemelisiniz, çünkü sonuçta virüs bulaşıcıdır sizi korumak amacıyla ilişkiye girmek istemediğini söyleyecektir. Tabii kendisi de sizinle konuşmayı tercih etseydi, size açıklasaydı anlayışla yardımcı olmaya çalışırdınız. İlişkinizi bitirmesenizde sizin de ilişkinizi gözden geçirmeniz gerekiyor, her ne kadar tedbir alınsa da tehlikeli olabileceğini unutmamalısınız.
  İşinden memnun değil kendine uygun işi bulmak için ayrılması gerektiğini söylüyor;

  Öyleyse ilgi alanlarını sorabilirsiniz, yeni bir iş bulması uzun sürebilir. Bazen insanlar ne istediğini bilmez acaba partneriniz nasıl bir iş için plan program yapıyor, eğer her hangi bir planı yoksa ciddi olarak düşünmelisiniz.
  Elbette hayalleri vardır gerçekleştirmek isteyebilir ama boşlukta geçireceği zamanları iyi hesaplamalı, zamanı boşa harmadan yarım günlük de olsa iş bulabilir, bulduğu yarım günlük iş kendini bulmasına da yardımcı olur. Ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz, belki hayalindeki iş konusunu durumunuza göre yeniden gözden geçirmesi gerekiyor bunu mutlaka hatırlatmalısınız.
  Baba olma düşüncesini ertelediğini söylüyor;
  Çocuk sahibi olmak ikiniz içinde çok daha büyük sorumluluk altına girmeniz demektir. Siz isterken partneriniz şimdi istemiyorsa ve fikrini değiştireceği ümidiyle beklemeyi düşünüyorsanız yanılabilirsiniz. İlişkinizde gerçekten uyumlu ve aynı yönde düşüncelere sahipseniz ancak çocuk sahibi olma isteğiniz gerçekleşebilir. O istemiyorsa belki de sizinle, birlikteliğinizle ilgili ciddi olumsuz düşünceleri olabilir.   
Erkeklerin de Sırları Var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. erkekleri mutlu etme sırları

  erkekleri mutlu etme sırları

  erkekleri mutlu etmenin sırları erkeği mutlu etmenin sırları 20009 saç modelleri erkekleri etme etme sirlari 1.Saçlarini oksa 2. Yücelt 3. Simart 4. Gözlerinin içine bak, 5. Gelecege ait planlar yap, 6. Dil dök 7. Yalvar 8. Destek ol 9. Yemege götür 10. Akmerkeze götür 11. Tekneye bindir 12. Güldür 13. Zeka oyunlari yap 14. Müzik dinlet 15. Tesvik et 16. Teskin et 17. Affet...
 2. Erkeklerin Sakladığı Sırlar

  Erkeklerin Sakladığı Sırlar

  Erkeklerin çok fazla sırrı yoktur. Olduğunda da gizlemeyi beceremezler çoğu zaman... Dilinin altında bir şeyler sakladığını hissediyorsanız hazırlıklı olun ki bombayı patlattığında ilişkiniz zarar görmesin... 1. Herpes'i varmış ve bu nedenle sizden uzak duruyormuş! Meğer aylardır çıkmanıza rağmen hâlâ "o aşama"ya gelemeyişinizin sebebi onun soğuk, aseksüel biri olması değil;...
 3. Sırlarım var benim...

  Sırlarım var benim...

  Kendime bile anlatmaktan korktuğum sırlarım var benim..Kabugu kalkarda kanar diye acımaktan korktuğum bir tenim..Hassas,narin kırılgan yeri geldiğinde yaramaz bir çocuğum ve düşlerim var gerceklestirmeyi beceremediğim!
 4. Erkeklerin şifreleri de var

  Erkeklerin şifreleri de var

  Bir şifreleri eksikti zaten:zuha:Erkeğinde şifresimi olurmuş?demeyin.Okuyun melekler.Bakın varmış işte:D:D 1. Zor kadını oynamak erkeklerin hoşuna gider mi? İşe yaramakla kalmaz, doğru biçimde oynandığı takdirde ilişkiye sıcak bir başlangıç da sağlayabilir. İşin sırrı erkeklerin, kovalamacanın verdiği heyecanı sevmelerinde yatar. İnsan ele geçiremediğini ister. Bir şekilde ilgilendiğinizi...
 5. Erkeklerin kadınları anlama sırları

  Erkeklerin kadınları anlama sırları

  Bekar meleklerim artık aşk meşk durumlarından sıkıldınız ve artık mantık , saygı arıyorsunuz.O halde oturup bunların size gelmesini beklemeyin. Eğer evlenmek ve mutlu bir evlilik yaşamak istiyorsanız ilk önce karşınızdaki erkeği bir güzel etki,leyin.Peki bunu nasıl yapacaksınız:Dİşte böyle... Buyrunuzz.... Erkeklerin kadınları anlama sırları Çoğu erkek eşinden bahsederken ‘onunla...

Sayfayı Paylaş