Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

  Konu, 'Ah Erkekler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  erkeklerin hoşlandığı şeyler erkeklerin hoslandigi seyler en çok hoşlandığı şeyler hoşlandıkları kadınlarda "Daha sonra ne oldu?"
  O bir insan... Bir erkek yaşamının ilgi çekecek kadar enteresan olduğunu düşünmekten hoşlanır. Yaşadıklarını anlatırken sözünü keserseniz, konuyu değiştirirseniz veya zevk aldığınızı göstermezseniz onunla daha fazla kalamayabilirsiniz. Bu nedenle onu dinlerken, birkaç dakikada bir 'gerçekten mi, şaka yapıyorsun, sonra ne oldu, devam et' gibi merak cümleleri kurmalısınız. Bu arada aslında kibarlıktan gelen ilginizi fark edecek."Etkileyici bir performans"
  Buluşma sırasında sizinle işte veya evde başardıkları hakkında konuşuyorsa, bilin ki yaptıklarıyla övünmekten hoşlanıyor. Anlattıklarını takdir ederek, egosunu beslerseniz onu kral gibi hissettirebilirsiniz.

  "Teşekkürler"

  Konu ne olursa olsun şüphesiz resmi randevularınızdan daha çok disiplinsiz bir gün olacak. Sizi gördüğünde çok güzel olduğunuzu söylediğinde teşekkür edin. Yemeğin faturasını ödediğinde de teşekkür etmeyi unutmayın. Arabanıza kadar size eşlik ettiğinde teşekkür edin. Bu küçük ayrıntı onda büyük bir değişime neden olacaktır.
  �İşte olmadığın zamanlarda ne yaparsın?"
  Erkekler için iş yaşamlarının çok küçük bir parçasıdır. Hayatında farklı şeylere ilgilenir ve değer verir. Hokkabaz mıdır? Arabasında mı çalışır? Bir enstrüman çalar mı? Biraz araştırmacı olarak, kadınsal tutkularınızı gizleyerek sadece onun hakkında genel bir bilgi edinmek için konuşun. Unutmadan ilk zamanlar maaşını asla sormayın!
  �Bazı konulardaki düşüncelerini bilmek isterim"
  Bekar kadınlar erkekler için kovalanacak kedi gibidirler.. Bu sebeple kadınlar erkeklerin aşklarını, duygularını kullanabilirler. Dijital kameraya ihtiyacınız olduğunda, tüyo almak için erkeklerin düşüncelerine başvurursunuz ve onlar da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Bilmeniz gereken şey ise, alışveriş tavsiyesi, önceki buluşmaları ve el işleri konusunda ona daha az soru sormanızdır.
   
 2. fuhrer_albay

  fuhrer_albay Forum Okuru

  Ce: Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...
  daha guzel seyler desenız de olur yanı :):):)
  emegıne saglık
   
Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Erkeklerin duymak istedigi nedir?

  Erkeklerin duymak istedigi nedir?

  erkeklerin duymak istediği sözler erkeklerin etkilendikleri sözler erkeği cezbeden erkekleri cezbeden etkilendiği Kadınlar yıllarını partnerlerinin neden hoşlandığını anlamaya çalışmakla harcarlar. Oysa onların duymak istediklerini söylemek veya söyletmek, erkekler için birşeyler yapmaktan daha etkili olabilir. İşte erkeklerin kadınlardan duymaktan hoşlandıkları şeyler.. 1) Onunla yeni...
 2. Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

  Erkeklerin duymak istemedikleri şeyler

  Erkekler neyi duymak istemez erkeklere söylenmeyecek sözler hangileridir işte cevap kızlar :) Erkekler bazı konularda sandığınız kadar anlayışlı olmayabilirler. Sizin ve diğer erkekler için sıradan olabilecek şeyler hakkında söyleyeceklerinizi duymak istemeyebilir. Erkeklere söylerken düşünmenizi gerekenler.. Eski sevgilinin fotoğrafını saklıyor musun, bana gösterir misin? Hamile...
 3. Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

  Yalanda Olsa Erkeklerden Duymak İstediklerimiz

  sevgilimle nasıl sevişebilirim nasıl sevişebilirim ne konuşsak video resimli Yalan olduğunu bile bile bu sözleri duymak hoşumuza gidiyor. Erkeklerden iltifatlar duymak, pohpohlanmak biz kadınların en sevdiği olaydır. Bu nedenle “yalan da olsa söyle söyle, sevgilim de özledim de” şarkısını söylüyoruz kendi kendimize:) 1 Seni tanıdığımdan beri gözüm başka kimseyi görmez oldu. 2 İlişkiye...
 4. Erkeklere yapmamanız gereken 5 şey :)

  Erkeklere yapmamanız gereken 5 şey :)

  Merhaba melekler uzun bir aradan sonra tekrar sizinle paylasımlarıma basladım işinize yarayacak bilgi olduğuna eminim :) Koç Başkasıyla flört etmeyin ona patronluk taslamayın. koç'un karşı safında yer almayın. av olmayı unutmayın. Boğa Asla istemediği bir şeyi yapmaya zorlamayın Aldatmayın Başkasıyla öpüşmeyi ya da ona söylemeyin ona aceleye getirmeyin tutarsız davranmayın...
 5. Çağatay Ulusoyun Hoşlandığı Şeyler

  Çağatay Ulusoyun Hoşlandığı Şeyler

  Çağatay Ulusoyun Hoşlandığı Şeyler nelerdir lütfen yazın ben Çağatay Ulusoyun hayranıyım hatta aşığım ona:D

Sayfayı Paylaş