Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

M

Misafir

Forum Okuru
Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...
erkeklerin hoşlandığı şeyler erkeklerin hoslandigi seyler en çok hoşlandığı şeyler hoşlandıkları kadınlarda
"Daha sonra ne oldu?"
O bir insan... Bir erkek yaşamının ilgi çekecek kadar enteresan olduğunu düşünmekten hoşlanır. Yaşadıklarını anlatırken sözünü keserseniz, konuyu değiştirirseniz veya zevk aldığınızı göstermezseniz onunla daha fazla kalamayabilirsiniz. Bu nedenle onu dinlerken, birkaç dakikada bir 'gerçekten mi, şaka yapıyorsun, sonra ne oldu, devam et' gibi merak cümleleri kurmalısınız. Bu arada aslında kibarlıktan gelen ilginizi fark edecek."Etkileyici bir performans"
Buluşma sırasında sizinle işte veya evde başardıkları hakkında konuşuyorsa, bilin ki yaptıklarıyla övünmekten hoşlanıyor. Anlattıklarını takdir ederek, egosunu beslerseniz onu kral gibi hissettirebilirsiniz.

"Teşekkürler"

Konu ne olursa olsun şüphesiz resmi randevularınızdan daha çok disiplinsiz bir gün olacak. Sizi gördüğünde çok güzel olduğunuzu söylediğinde teşekkür edin. Yemeğin faturasını ödediğinde de teşekkür etmeyi unutmayın. Arabanıza kadar size eşlik ettiğinde teşekkür edin. Bu küçük ayrıntı onda büyük bir değişime neden olacaktır.
�İşte olmadığın zamanlarda ne yaparsın?"
Erkekler için iş yaşamlarının çok küçük bir parçasıdır. Hayatında farklı şeylere ilgilenir ve değer verir. Hokkabaz mıdır? Arabasında mı çalışır? Bir enstrüman çalar mı? Biraz araştırmacı olarak, kadınsal tutkularınızı gizleyerek sadece onun hakkında genel bir bilgi edinmek için konuşun. Unutmadan ilk zamanlar maaşını asla sormayın!
�Bazı konulardaki düşüncelerini bilmek isterim"
Bekar kadınlar erkekler için kovalanacak kedi gibidirler.. Bu sebeple kadınlar erkeklerin aşklarını, duygularını kullanabilirler. Dijital kameraya ihtiyacınız olduğunda, tüyo almak için erkeklerin düşüncelerine başvurursunuz ve onlar da size yardımcı olmaktan memnuniyet duyar. Bilmeniz gereken şey ise, alışveriş tavsiyesi, önceki buluşmaları ve el işleri konusunda ona daha az soru sormanızdır.
 
Ce: Erkeklerin duymaktan hoşlandığı 5 şey...

daha guzel seyler desenız de olur yanı :):):)
emegıne saglık
 
Geri
Üst