Erkeklerin kurları ve anlamları....

ben de birinden hoşlanıyorum patronum diyebileceğim biri. bikaç kez göz göze geldik ve 10 15 sn baktı bana bakıştık daha doğrusu. ama konuşmuyor benle pek ya da yeni işe girdim ondan da olabilir ama bu üzüyor beni yani bazen bakıyor diyorum evet hoşlanıyor o da benden ama sonra hiç ilgilenmiyor. başak burcu kendisi. bildiğim kadarıyla da başaklar sevdiklerini söyleyemezlermiş. bu konuda bana yol gösterebşlecek deneyimli arkadaşlarımız varsa çok sevincm. nasıl etkileyebilirm onu?

bir erkek boşa bakmaz bir çok erkekle konuştum kendi sorunum için öle bi cvp aldım bide patronun olduğu için kolay açılamaz eğer ciddi bir şey düşünüo olabilir artık hayatında evlilik gibi ve yeni girdiğin için seni tanımıyor hoşlanıyorsa eğer bekle tek yapabileceğin onu cesaretlendirmek içiin sende ona bak ve gülümse bu onları cesaretlendiriyormuş muhabbet etme şansın varsa bunu da kaçırma eğer bi sonuç olursa burada paylaş =)

Biz hiç bakmayalım o zaman size ya

Gözler ve bakış bir çok şeyi ifede eder.Bazen biz susarız ama gözlerimiz çok şey anlatır.Makaleyi yazan arkadaş Erkeklerin bakışlarından bir çok anlam çıkarmış. Hiç bu açıdan bakmamıştım. İlginç tespitler var . Ben eşimle flört ettiğimde bu tür bakışına maruz kalmadım. Gayet normal ve masum bakıyordu.Bu bölümde de nedense hep erkekler eleştirilip değerlendirilmiş.Birde bayanlar la ilgili bu tarz konular görmek isterdim.

Geri