1. Nermin..

Nermin.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

Erken dogum

Konu, 'Tüm Kadınca Konular' kısmında Nermin.. tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaslar ben burda yeniyim.Bende gebeliyin 7 ayinda tansyon yukseldi idrarda proteyin yukseldi ve sezeryanla bebeyimi aldilar bebeyim 15 gun yasadi sonra melek oldu.Aranizda boyle olani varmi.ikinci kes hamile kalirsam yine ayi seymi olur ben cok korkuyorum.Bilgilerjnizi paylasirsaniz menun olurum

2. Nermin..

Nermin.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
  3. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.283
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ..Üyeliğiniz hayırlı olsun.İlk hamileliğinizde yaşadığınız sıkıntıları ikinci hamileliğinizde yaşamamanız için hekim kontrolünde olmanız gerekiyor.Aynı olumsuzlukları doğru teşhis ve takiple bir daha yaşamazsınız.Keyifli paylaşımlar diliyorum,sevgiler..

Nermin.. bunu beğendi.
  4. Nermin..

Nermin.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Amin Insallah.Cok salun

BEYZA21 bunu beğendi.
Erken dogum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Dogmuş Bebegin Günlüğü

Yeni Dogmuş Bebegin Günlüğü

1. gün Böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. Oha hortumumu bile kesmişler! meme diye, süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? Hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. 2. gün Meme buldum ama bundan süt gelmiyor, emiyorum allah emiyorum, tık yok, süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi, fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı, ne bağrıyosun açım ben! çok yalnızım...
  2. rengarenk doga resimleri

rengarenk doga resimleri

doğa resmi doğa manzaraları rengarenk rengarenk resimler manzara resımlerı
  3. erken hamilelik

erken hamilelik

merhabalar ben siteye yeni üye oldum. henüz 3 aylık evliyim.bu ay adetime 10 gün kala korunmadık.adetlerim her ayın 15 inde düzenli olarak gelirdi.fakat bu ay 8 gün erken geldi.ama lekelenme olarak.yani her ay olduu gibi değildi.bugün dr a gittim.Dr hamile olabilirsin dedi.ultrasonda baktı bişey yok dedi.Bi de kan testi yaptıralım emin olalım dedi.Kan testindede çıkmadı.bu kadar kısa sürede...
  4. Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm

Erken Kırışıklıklara Erken Çözüm

kırışıklıklara çözüm, önlem, tedavi, bakım, kurtulmanın yolları burada arkadaşlar Kırışıklıklarınız, kendini göstermeye mi başladı? Dert etmeyin, çözümü bu makalemizde sizlere sunuyoruz Melek'ler. Yeni başlayan kırışıklıklarınız için, çözüm ve bakım önerilerimiz için, mausenizi biraz daha aşağıya kaydırmanız ve önerdiğimiz bilgileri uygulamanız kafidir Melek'ler:) Doğal yaşlanma...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş