Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

yok tatlım evin içinde ayrı odalar değil kastettiğim tamamiyle başka bi çatı:)bikaç kişiden duydum bunu ciddiye alalım derim..sıcaktan ayrı odalardamı yatılırmış duymamış olayım:sinir:
Antalyanın sıcağında mümkün değil be eyşancığım birlikte uyumak,birde erkeğin vücüt ısısını göz önünde bulundurursak çifte sauna etkisi:) zaten biz memleketten yeni döndük ev bizim için yeni bir tatil mekanı sayılmazmı kız:laugh:

Antalyanın sıcağında mümkün değil be eyşancığım birlikte uyumak,birde erkeğin vücüt ısısını göz önünde bulundurursak çifte sauna etkisi:) zaten biz memleketten yeni döndük ev bizim için yeni bir tatil mekanı sayılmazmı kız:laugh:
hımmmmmmm..makbüldür tatlım evde tam gaz devam..:laugh:bizde istanbula babamlara gideceğiz amaaa benimki başka yerde kalırken tabi otel hariç asla ilişkiye girmiyor çekiniyor:)ama ben tutturdum mekanda mekan babamlar uğurlu gelirmiki ay ne komiğim yaaa:f040:bide akrep burcuyum düşün artık evden çıkmayalım biz en iyisiiiiiii

ebru merhaba cnm cyclo progynova ilacıyla ilgili bilgin varmı
bu ilaç hakkında bi bilgim yok canım..

bera merhaba ya herkese soruyorum ama cyclo progynova hakkında bilgin varmı doktor önemsiz bir kist için geçemesi için verdi ama ilacı kullanırken hamile kalmamak gerek pazartesi başka bi doktora daha gitcem ama merak ediom hormon ilacı sonuçta

bu arada over kist varmış 2cm dedi ve önemsiz ama yinede kaybolması için bu ilacı verdi işte.

bera merhaba ya herkese soruyorum ama cyclo progynova hakkında bilgin varmı doktor önemsiz bir kist için geçemesi için verdi ama ilacı kullanırken hamile kalmamak gerek pazartesi başka bi doktora daha gitcem ama merak ediom hormon ilacı sonuçta

valla nur bende kullandım kıst için ama baska bısey dı adı ama senı korurbu hap dedı doktor ama benım bildıyım kadar hap kullanırken hamıle kalman risklı canım sen doktorları pek dınleme bence bısey olmaz dıyorlar ama ola bılıyor

bu arada over kist varmış 2cm dedi ve önemsiz ama yinede kaybolması için bu ilacı verdi işte.

nurcum bende 2tane vardı 2sıde sag taraftaydı 1rı 2cm 1de 6cm dı canım bır ayda geçdı adet oldum hapa basladım adetle düştü onlar bıdakı ay gıttım yoklardı ama hapa devam et dedı bende içmedim 2 ay sonra gıttım kıst felan yoktu tertemız dedı bana sende korma bısey olmaz

çok doğru ya bu arada cevabın için çok ama çok teşekkürler.pazartesi başka bi doktora gidicem artık oda bi baksın ultrasonda olmazsa bu ay bişi olmıcak napalım artık hayırlısı olsun.

benimde sol tarafta 2cm hatta şuan fotoğrafı da elimde:)Rabbimin ziniyle düşer ve ii olur inş.sen hapı kullanırken dikkatettin dimi cnm hamile kalmamaya bide hapı bıraktıktan hemen sonra korunmasız devam ediyosun dimi

çok doğru ya bu arada cevabın için çok ama çok teşekkürler.pazartesi başka bi doktora gidicem artık oda bi baksın ultrasonda olmazsa bu ay bişi olmıcak napalım artık hayırlısı olsun.

bencede baska doktora gıtmekte fayda var canım bende guvenmem bı doktora yanı önemlı bı kıst deyıl zaten ya sadece adet oncesı bazı yumurtalık topluyormus bıldıyım kadareyla ama adetden sonra geçıyor bıde ayaklarını üşüt mıceksen bunu unutma her hastalık ayaktan gelırmıs.

valla ben doktora sormadım bıle kendı dedı bana bu korur senı dıye hap ben hiç korunmadım 1 senelık evlıyım ama korunmadık hiç canım bısey olmaz bence ya rabbım daha iii bılılır.

öyle cnm Rabbim neylerse güzel eyler bakalım pazaretesi tekrar gideyim inş.haber veririm sizede böyle paylaşmak çok güzel oluyo.İnşallah hayırlısıyla bebişlerimizin haberlerini de veririz birbirimize.

öncelikler meraba dediğin ilavı dr bana da vermişti adet olayım diye bunla gebe kalabilirsin dedi kalınca ilacı bırak dedi, bu ilacı içip de hamile kalan var ama fark etmemişler sonuna kadar içimişler bebekleri de gsyet sağlam bende bebek istiyordum bende pco var adet olmayınca verdi ......

ebru merhaba cnm cyclo progynova ilacıyla ilgili bilgin varmı
Nurcuğum bahsettiğin ilaç hakkında hiçbir fikrim yok yanlız sırf senin için araştırdım ve şu soru ve yanıtını buldum bizzat dr.kendisi yanıtlamış umarım bir nebze sana yardımı dıkunur;
37 yasındayım ve ıkıncı cocugumu dusunuyorum,bu anlamda doktoruma gıttıgımde bır kac tetkıkten ve muayneden sonra,herseyın normal oldugunu ve vucudu gebelıge hazırlamak maksadıyla elevıt ve
Cyclo-Progy­no­va ılaclarını verdı.1 aydır duzenlı olarak kullanıyorum.2 aydır denemelerımız olumlu netıce vermedı.bır arkadasımdan Cyclo-Progy­no­va ılacını adetlerı duzensız oldugu ıcın kullandıgını ogrendım.benım adet duzensızlıgı sorunum yok.doktorum konverans ıcın ıstanbul dısında ve ulasamıyorum ona.tanıdık bır eczacıma sordum ve eger gebelık dusunuluyorsa bu ılac kullanılmamalı dedı.ınternetten bu ılac hk.yaptıgım arastırmadanda aynı sonuca vardım.sımdı canım sıkıldı,doktorum benı ıkıncı gebelıge hazırlıyor sanarken,acaba kullandıgım ılac gebe kalmama engelmı oluyor.bu konuda benı aydınlatırsanız sevınırım.tesekkurer
Dr. cevabı;bahsettiğiniz ilaç adet düzenleyici olup doğum kontrolü yapmayan hormonal bir ilaçtır adet düzensizliği yokken dr nuzun bunu vermesi doğal değil ama sizin bilmediğiniz bir durumda olabilir dr nuzun ilaç seçimleri bana uygun değil gebelikten önce bazı rutin testleri yapmak ve sadece folik asit kullanmak yeterli gebelik konusundada aceleci olmayın 6 ay içinde olacaktır.

Geri