Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

KIZLAR BU KADAR ABARTMAYIN LUTFEN BENCE ANESTEZIYLE YAPTIRILACAK HICBIRSEY YOK BUYUTMEYIN GOZUNUZDEKI ACIMASIN SIKMAYIN KENDINIZI BEN YAPTRDIM VE BENM CEVREMDE BI DOLU INSAN YAPTRDI HAFIF BI AGRI OLUYOR SADECE AAMA BEN GULEREK KALKTIM DRUM BANA BRAVO KENDINI COK II MOTIVE ETTIN OLMASI GEREKEN KADAR ACI YASADIN ARASTIRIP GELIYORLAR KENDILERINI KORKUTMAKTAN BASKA BISI YAPMIYORLAR DEDI YANI DOKTORLAR BILE ASLINDA COK ACI OLMAYACAGINI SOLUYOR COK SUKUR KI BENDE COK ACI YASAMADIM BU KADAR KORKMA BENCE KENDINE CESARET VER VE DUA ET BEN SUREKLI SALAVAT CEKMISTIM COK SUKUR SORUNSUZ KALKTIM

Slm oncelikle bu siteye ne olmus boyle ! Cok degismis ! Kendimi yabanci gibi hissediyorum :)

Eda hosgeldn, bende sana katılıyorum anestesi gerektirecek bi test degil. Yurdisinda bunun için asla anestesi yapmazlar. ben cok rahat gittim hatta yanliz gittim yaptirdim geldim. Hersey iyiydi taki içime o siviyi doldurana kadar, o anda bi sizlama oldu ama korkulacak bisey yoktu. Sonra dr kamerali hortumla filmi cekmeye basladi iste orda canim cok acidi, megerse sol tüpüm cok inceymis, dr dediki neyseki simdi bu test sayesinde actik onu dedi. Çok aci oldu ama, ben kesinlikle banada sorsalardi bende anestesi yaptirmazdim çünkü anestesi hic iyi bisey degil.

Kizlar kimse yok mu :)

Site boyle güzel olmus :) pembemsi tam bize hitap ediyor :) bide su aradaki reklamlar daha az olsa keske :) bide her sayfadaki mesaj sayisi cogalsa ne güzel olur, hem boyle sayfalar da birikmez :) keske admin sesimi duysa :)
Neyse.....
Gelelim asil konumuza....
Kizlar ses Seda vermiyonuz ha. Yanliz kaldim burda. Benim için dua edermisiniz kizlar, onumuzdeki günler çok onemli bizim için. Hayir dualarinizi nolur eksik etmeyin.
Rabbim cümlemize hayirli muradimizi versin insaallah.....

Kizlar kimse yok mu :)

Site boyle güzel olmus :) pembemsi tam bize hitap ediyor :) bide su aradaki reklamlar daha az olsa keske :) bide her sayfadaki mesaj sayisi cogalsa ne güzel olur, hem boyle sayfalar da birikmez :) keske admin sesimi duysa :)
Neyse.....
Gelelim asil konumuza....
Kizlar ses Seda vermiyonuz ha. Yanliz kaldim burda. Benim için dua edermisiniz kizlar, onumuzdeki günler çok onemli bizim için. Hayir dualarinizi nolur eksik etmeyin.
Rabbim cümlemize hayirli muradimizi versin insaallah.....
elfıdasanem ne ıcın onemlı onumzdekı günler bı sıkıntı yoktr ıns bende asılama ıcın ıgnelere başladım bakalım hayırlısı ıns

elfıdasanem ne ıcın onemlı onumzdekı günler bı sıkıntı yoktr ıns bende asılama ıcın ıgnelere başladım bakalım hayırlısı ıns

Slm eda cim sen ignelere basladin demek, bende hapini ictim klomen ictim bikaç gün sonra kismetse asilama olucam ikinci kez. Onun için çok onemli günler bizim için, sizden dua istiyorum kizlar, bu sefer tutsun hayirlisiyla bebisim

Slm eda cim sen ignelere basladin demek, bende hapini ictim klomen ictim bikaç gün sonra kismetse asilama olucam ikinci kez. Onun için çok onemli günler bizim için, sizden dua istiyorum kizlar, bu sefer tutsun hayirlisiyla bebisim

Kızlar geçen yaşadıklarımı yazdım çok düzenli hasta olurdum agrim da olmazdı adetim 3 gün geçti bugün doktora gidip test yaptırmayı dusunuyorum gebelik testimi dün yaptım pozitif çıktı ve mide bulantısı başladı boğazında adımda kuruma çok su iciyorum
Tebrik ederimmmm.Rabbim.saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin aminn

MC canm sabah sabah beni guldurdun allah da seni guldursun insaallah :)
Hayal ettigim mavi o kadar açik bir renk ki, dort duvari da yapsam bogmaz inanki :) ama senin fikrinide dikkate aldim tatlim :) merak etme sen, gerekirse bi ic mimar bile bulurum :-D hayirlisiyla bebegimiz olsunda, gerisi allah kerim, hersey bi sekilde olur yapilir.
Hayirlisiyla bi hamile jalabilsek.....
Seni guldurduysem mutlu oldum.fistimm.. ayy aynen bi hamild olsakda su bebek odalarini bi konussak:))

Geri