Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

merhaba arkadaslarr sabah test yaptım iki çizgi silik çıktı hamileyimmmmmmmmm:)ama dişim halan ağrıyo ilaçta içtim bakalım iaşallah bebeğe bi zararı olmazzzz:seker:ya zaten emindim ama ne bıleyım işte üzerine gitmedim.belirtilerim acayip avuç içlerim ve yüzümde yanma,kasıklarımda ara ara adet sancısı gıbı sancı,göğüslerımde reglıme16 gun kala acıma ve uclarında tomurcuklanma,vucut ısımdan daha sıcak oluyodu göğüs ısım,:laugh:baş ağrısı ,tansıyonum düşüyodu ve bulantı oluyodu beraberındede,ayaklarım bacaklarım acayip halsizdiii,gece uyku düzenim bozulmustu ve ruya gormeye başlamıstım son zamanlar,devamlı açlık hissi,mide yanması hepsını yasadım arkadaslar ve en önemlisi reglıme 16 gun kala bende kı degısıklıgı hıssetmıstım,işallah allah hayırlısıyla sizlere nur topu gıbı evletler versın:nazar:

canım yaa çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin.ay çok güzel oldu bu haber valla bizlere de dua et nolur hayırlısı için.bakalım bu ay neler yaşıcaz artık senin tecrübelerinden faydalanırız:)inşallah diş ağrında geçer rahatlarsın

merhaba arkadaslarr sabah test yaptım iki çizgi silik çıktı hamileyimmmmmmmmm:)ama dişim halan ağrıyo ilaçta içtim bakalım iaşallah bebeğe bi zararı olmazzzz:seker:ya zaten emindim ama ne bıleyım işte üzerine gitmedim.belirtilerim acayip avuç içlerim ve yüzümde yanma,kasıklarımda ara ara adet sancısı gıbı sancı,göğüslerımde reglıme16 gun kala acıma ve uclarında tomurcuklanma,vucut ısımdan daha sıcak oluyodu göğüs ısım,:laugh:baş ağrısı ,tansıyonum düşüyodu ve bulantı oluyodu beraberındede,ayaklarım bacaklarım acayip halsizdiii,gece uyku düzenim bozulmustu ve ruya gormeye başlamıstım son zamanlar,devamlı açlık hissi,mide yanması hepsını yasadım arkadaslar ve en önemlisi reglıme 16 gun kala bende kı degısıklıgı hıssetmıstım,işallah allah hayırlısıyla sizlere nur topu gıbı evletler versın:nazar:

canım allah hayırlısıyla evladını kucanına almayı nasıp etsın dişin içinde geçmiş olsun canım allah bızlerede nasıp edsın insallah hayırlı bırer evlat.

ya kızlar bısey soracam aksam gırdım sayfa 121deydı şimdi 119 dıyor benmı yanlış gördum ya

günaydın arkadaşlar herkese.ben bu ay çok tuhafım yaa karnım acayip ağrıyo her sabah ağrıyla uyanıyorum ve gün boyu devam ediyo bugün dahiliyeye gidicem nolur bana dua edin hayırlısıyla bişi çıkmasın ve bebiş umudum bu ay devam etsin.annelik haberi alan arkadaşlarımı da tebrik ediyorum Rabbim kucaklarına sağlıkla almayı nasip etsin.

geçmış olsun arkadasım allah şifa versın canım

teşekkür ederim beracım artı bende normalde olan akıntım hiç bu ay olmadı bugun adet oluyomusun gıbı su gıbı akıntı geldı ve halan gelmekte bunuda belırtıler arasına ekleyım,işallah sizlerinde hamılelıklerınızı burda kutlarız,ben ağrılarımdan neredeyse unutmusrum ve olmasın dıye dua edıyodum oldu hayırlısı artık,allah herkezın gönlüne gore versın

ya kızlar bısey soracam aksam gırdım sayfa 121deydı şimdi 119 dıyor benmı yanlış gördum ya

Canim dogru görmüssün dün 120 lerdeydi. Bir kac sayfa öncesine bakarsan admin bi düzenleme yapmis o yüzden azalmis sayfalar. Her sey yolunda yani sen merak etme ;)

ayrica sirinem gözün aydin umarim bir an önce dis sorununa da cözüm bulurlar ve hamileliginin tadini cikarirsin. Ama sen de belirtiler baya erken baslamis insallah hemencecik gecer :)

canım admin sayfaları düzenlemiş üstüste yazılan aynı kişiden olan mesajları bir mesajda toplamış ondan sayfalar eksildi..kendiside bu bilgiyi veren bi mesaj yazmış zaten oradan okudum... şirinecimmmmm çok tebrikediyorum seni benim dişhekimi yakın bi arkadaşım var ona sordum hamilelikte diş çekiyoruz ve ona göre antibiyotikler veriyoruz eski hekimler korkuyor dedi birde o dişin çekilmesi 9ay durmasından daha faydalıymış 9ay durması daha zararlıymış

Geri